Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 1.6.2019 - 10:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 9 46.91 46.3240.2846.9146.91
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 3 43.74 40.5543.7438.7943.74
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 33.21 33.2129.0129.2833.21
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 32.06 32.06X30.0832.06
5 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 31.82 30.2028.4931.8231.82
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 12 30.80 30.8028.0225.6430.80
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 30.34 29.2227.6630.3430.34
8 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 16 30.29 28.4930.29X30.29
9 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 29.27 29.2725.4125.2129.27
10 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 26.74 26.7422.5525.0926.74
11 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 13 25.69 25.6918.78-25.69
12 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 10 24.79 23.0324.79X24.79
13 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 24.61 21.5221.4724.6124.61
14 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 15 23.86 18.3821.4323.8623.86
15 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 22.39 18.6222.3919.3522.39
16 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 19.63 17.8817.7819.6319.63
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 1.6.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 14 NL 41.93 39.5337.0641.9341.93
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 8 38.89 34.3638.8934.2538.89
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 35.15 33.6734.0935.1535.15
4 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 2 35.10 34.0535.1033.5735.10
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 18 33.78 30.7432.1433.7833.78
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 32.79 32.7929.22-32.79
7 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 32.07 32.0728.4528.2432.07
8 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 31.83 31.83XX31.83
9 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4 31.51 27.6931.5126.4831.51
10 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 30.20 29.4030.2029.3930.20
11 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 23 29.84 27.4528.6029.8429.84
12 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 9 29.30 24.9423.9829.3029.30
13 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 27.81 23.6425.1727.8127.81
14 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 27.69 22.3627.6926.8427.69
15 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 13 25.79 23.5523.8525.7925.79
16 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 25.05 23.7625.0524.3725.05
17 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 16 24.70 24.7024.6122.0324.70
18 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 24.49 24.4924.26X24.49
19 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1 23.59 23.0923.5921.3923.59
20 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 22 22.94 19.0918.6322.9422.94
21 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 15 21.70 21.70X20.6521.70
22 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 20 17.13 17.1314.25X17.13
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 DNS
Celkem 23 závodníků