Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:18.30
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:19.98
3 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.20
4 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:24.50
5 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:24.63
6 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:30.01
7 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:35.17
8 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:35.82
9 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:37.99
10 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:39.35
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40080Vorálek Václav (JIHLA)1:06.09
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:24.04
2 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:24.14
3 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:26.02
4 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:26.32
5 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:26.80
6 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:31.89
7 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:32.91
8 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:34.88
9 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:41.31
10 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:58.41
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4008Filipec Jan (MLBOL)1:11.96
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:18.30
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:19.98
3 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.20
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:24.04
5 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:24.14
6 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:24.50
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:24.63
8 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:26.02
9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 2:26.32
10 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:26.80
11 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:30.01
12 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:31.89
13 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:32.91
14 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:34.88
15 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:35.17
16 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:35.82
17 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:37.99
18 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:39.35
19 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:41.31
20 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:58.41

800 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 2.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:17.00
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:20.07
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 2:24.13
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:24.41
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:24.89
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:27.13
7 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:27.92
8 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:27.98
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:32.32
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:35.60
11 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:41.29
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40068Gieselová Michaela (AKLOL)1:05.99
Celkem 11 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh (ne, 2.6.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:20.36
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:25.74
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:29.12
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:29.60
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:30.38
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:35.16
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:37.63
8 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 2:38.63
9 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:39.14
10 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:41.05
11 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:41.46
12 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:45.03
13 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:48.10
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40083Šínová Tereza Elena (ATLJM)1:09.80
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:18.76
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:33.67
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:34.35
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:37.56
5 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:41.40
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:42.10
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400168Navrátilová Barbora (TRIKV)1:05.69
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:19.02
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:23.86
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:26.45
4 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:27.27
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:28.96
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:36.41
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:38.45
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:48.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400127Babická Tereza (SOKCB)1:06.37
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:18.76
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:19.02
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:23.86
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:26.45
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:27.27
6 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:28.96
7 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:33.67
8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:34.35
9 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:36.41
10 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:37.56
11 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:38.45
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:41.40
13 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:42.10
14 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:48.92
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:24.69
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:26.01
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:28.01
4 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 2:36.31
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:39.71
6 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:44.18
7 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:45.28
8 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:47.42
9 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:51.52
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 DNS
Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400134Kumstátová Pavla (LIAZJ)1:11.36
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 2:21.28
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:29.76
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:33.99
4 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:34.29
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:35.50
6 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:41.01
7 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:44.07
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:51.21
9 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:11.52
10 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:11.57
Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400148Nechanická Jessica (NPAKA)1:08.53
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 2:21.28
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:24.69
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:26.01
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:28.01
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:29.76
6 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:33.99
7 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:34.29
8 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 2:35.50
9 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 2:36.31
10 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:39.71
11 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:41.01
12 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:44.07
13 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:44.18
14 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:45.28
15 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:47.42
16 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:51.21
17 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:51.52
18 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 3:11.52
19 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:11.57
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 DNS
Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNF

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:27.32
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:38.94
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:39.48
4 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:41.02
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:41.98
6 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:43.15
7 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:45.90
8 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:46.66
9 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:48.43
10 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:50.71
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40056Jarošová Karolína (SLAPR)1:10.65
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:33.45
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:33.65
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 2:36.81
4 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:39.13
5 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:45.55
6 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:45.88
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:46.94
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:52.03
9 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 8 2:54.04
10 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 3:01.51
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400129Lacková Karolína (AORIC)1:18.36
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:27.32
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:33.45
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:33.65
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 2:36.81
5 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:38.94
6 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:39.13
7 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:39.48
8 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:41.02
9 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:41.98
10 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 2:43.15
11 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:45.55
12 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:45.88
13 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:45.90
14 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:46.66
15 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:46.94
16 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 2:48.43
17 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:50.71
18 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:52.03
19 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 8 2:54.04
20 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 3:01.51