Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

1500 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 2.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 4:32.17
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:36.98
3 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 4 4:40.66
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 4:42.97
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 4:43.42
6 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 4:46.47
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:54.92
8 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 4:58.64
9 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 4:58.84
10 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:59.56
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40096Doležal Jan (OLYPR)1:12.75
80098Lukáš Marek (OLYPR)2:29.78
120098Lukáš Marek (OLYPR)3:42.36
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 2.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:44.82
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:50.65
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 4:54.62
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 4:56.16
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 4:56.73
6 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 1 4:57.40
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 5:04.30
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40069Pospíšil Jonáš (AKLOL)1:13.41
80057Komárek Vojtěch (SLAPR)2:33.18
120069Pospíšil Jonáš (AKLOL)3:55.14
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 1.6.2019 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 10 4:41.43
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 4:44.12
3 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:44.71
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 4:45.54
5 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 9 4:50.56
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 4:51.26
7 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 4:51.33
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 4:53.40
9 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 4:59.80
10 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 5:03.13
11 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 5:08.61
12 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 5:09.12
13 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 5:10.20
14 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 5:12.23
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40054Höfner Michael (SLAPR)1:11.73
80054Höfner Michael (SLAPR)2:33.27
120013Mikeš Ondřej (ACPAR)3:50.12
Celkem 14 závodníků