Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 1.6.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 1 7.34 +2.6 m/s 7.27  +2.97.29  +4.07.34  +2.67.34
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 10 7.30 +2.3 m/s 7.24 +1.8 m/s 7.30  +2.36.99  +3.47.24  +1.87.30
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 9 7.22 +2.3 m/s 7.22  +2.37.01  +2.16.98  +2.97.22
4 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 7.10 +2.3 m/s 7.03 +0.7 m/s  +0.97.10  +2.37.03  +0.77.10
5 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 6.95 +1.6 m/s 6.33  -0.56.75  +2.46.95  +1.66.95
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 6.93 +2.7 m/s 6.64 +1.2 m/s 6.54  +0.26.64  +1.26.93  +2.76.93
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 2 6.82 +1.3 m/s 6.75  +1.46.82  +1.3 +1.16.82
MS Jakub KubinecJakub Kubinec
SlovakiaSlovakia
98 4 6.69 +0.9 m/s 6.69  +0.96.69
9 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 6 6.65 +1.7 m/s 6.58  -1.96.65  +1.76.61  +2.36.65
10 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 8 6.64 +2.8 m/s 6.48 +1.5 m/s 6.48  +1.56.44  +1.26.64  +2.86.64
MS Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 3 6.59 +2.0 m/s  +0.76.48  +0.56.59  +2.06.59
12 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 11 6.47 +1.9 m/s 6.47  +1.96.27  +1.46.40  +1.26.47
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 1.6.2019 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4 6.54 -1.2 m/s 6.54  -1.26.44  -1.36.39  +0.46.54
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 6.38 +1.5 m/s 6.14  +0.4 -1.46.38  +1.56.38
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 6.31 -1.2 m/s 6.17  +1.56.31  -1.26.23  -2.06.31
4 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 8 6.30 -0.9 m/s  -0.26.30  -0.9 -1.96.30
5 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 6 6.21 -1.7 m/s  -0.16.21  -1.76.17  -1.76.21
6 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 6.08 -0.6 m/s 6.08  -0.66.00  -0.9 +1.46.08
7 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 5.97 -0.5 m/s 5.95  +0.85.97  -0.55.96  -0.45.97
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 5.96 +1.1 m/s 5.96  +1.15.78  -1.24.95  -0.45.96
9 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 9 5.80 -0.3 m/s 5.67  -0.95.80  -0.35.51  -0.35.80
10 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 5.64 -1.7 m/s  +0.85.64  -1.7 -0.45.64
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(pá, 31.5.2019 - 12:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 15 6.81 +1.2 m/s 6.64  +2.56.81  +1.2 +1.16.81
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 6.66 +0.6 m/s 6.29  +2.86.66  +0.66.50  +0.56.66
3 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 6.54 -0.8 m/s 6.39  +1.26.54  -0.86.47  +0.86.54
4 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 14 6.54 +1.2 m/s 6.54  +1.26.33  +0.46.36  +1.76.54
5 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 6.53 +1.4 m/s 6.17  +1.16.44  +0.26.53  +1.46.53
6 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 6.51 +1.5 m/s 6.33  +1.26.31  +1.46.51  +1.56.51
7 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 6.35 +0.8 m/s 6.35  +0.8 +0.6 +0.76.35
8 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 6.26 +2.2 m/s 6.26  +2.5 +1.86.26  +2.26.26
9 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 16 6.15 +1.4 m/s 6.01  +3.76.15  +1.46.05  +1.36.15
10 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 6 6.00 +0.4 m/s  +1.6 +2.26.00  +0.46.00
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 9 5.90 +0.5 m/s 5.68  +2.75.90  +0.55.56  +1.65.90
12 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1 5.79 +0.8 m/s  +2.45.79  +0.8 +3.35.79
13 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 5.77 +0.7 m/s 5.67  +1.45.77  +0.74.18  +1.05.77
14 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 5.71 +0.9 m/s  +2.05.71  +0.9 +0.75.71
15 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 5.46 +1.9 m/s  -0.2 -0.15.46  +1.95.46
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 1.6.2019 - 10:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 17 6.14 +1.1 m/s 5.71  -0.76.12  -0.16.14  +1.16.14
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 14 6.06 +0.8 m/s 5.89  +0.1 -0.46.06  +0.86.06
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 18 6.05 -2.2 m/s 6.05  -2.25.96  -0.1 -1.16.05
4 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 6.03 +0.5 m/s 6.00  +1.05.93  -1.26.03  +0.56.03
5 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 6.00 -1.4 m/s  +0.36.00  -1.4 +2.16.00
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 5.94 +0.0 m/s  +2.35.47  -1.85.94  +0.05.94
7 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 5.70 -0.9 m/s 5.51  +0.55.70  -0.95.68  -0.95.70
8 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 16 5.68 +1.3 m/s 5.33  +0.35.59  -0.45.68  +1.35.68
9 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 19 5.49 -0.5 m/s  +2.15.49  -0.55.09  +1.75.49
10 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 5.44 +1.9 m/s 5.44  +1.95.38  +1.95.36  +2.95.44
11 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 5.36 +0.7 m/s 5.36  +0.75.29  -1.5 +0.35.36
12 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 5.36 -1.1 m/s 5.11  +0.14.97  -1.15.36  -1.15.36
13 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 5.33 +1.8 m/s 5.06  -1.95.33  +1.84.95  -1.65.33
14 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 5.32 -0.4 m/s 5.16  +0.55.13  -0.95.32  -0.45.32
15 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 5.21 +2.0 m/s 5.21  +2.04.70  -0.15.16  -2.05.21
16 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 5.09 +0.8 m/s 5.09  +0.85.08  -0.15.06  -0.95.09
17 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 4.98 +0.6 m/s 4.88  +0.34.98  +0.64.93  +0.44.98
18 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 4.96 -0.8 m/s 4.81  -0.14.85  +0.44.96  -0.84.96
19 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 4.91 +0.8 m/s 4.91  +0.83.97  +1.84.57  +0.44.91
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 31.5.2019 - 16:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 15 5.53 +2.3 m/s 5.28 +0.7 m/s  +0.25.53  +2.35.28  +0.75.53
2 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 10 5.48 +0.4 m/s 5.48  +0.45.05  +1.35.41  +1.15.48
3 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 5.19 -0.7 m/s 5.03  +1.05.10  -0.45.19  -0.75.19
4 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 17 5.16 +0.7 m/s 5.11  +0.45.16  +0.74.90  +0.65.16
5 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3 5.16 +0.6 m/s 4.70  -0.85.08  -0.65.16  +0.65.16
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 5.14 +0.9 m/s 5.14  +0.95.10  -0.24.85  -0.85.14
7 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 13 5.09 +1.4 m/s  -0.25.09  +1.4 +1.55.09
8 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 5.07 4.81  +1.25.07  -0.64.82  +0.55.07
9 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 4.89 -1.4 m/s 4.83  -0.14.64  -1.44.89  -1.44.89
10 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 4.87 +0.6 m/s 4.87  +0.64.41  +0.04.84  +0.94.87
11 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 12 4.82 -1.4 m/s  +0.1 +0.64.82  -1.44.82
12 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 4.78 -0.3 m/s 4.62  -0.44.63  -0.94.78  -0.34.78
13 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 4.76 +1.6 m/s  -0.1 +2.34.76  +1.64.76
14 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 14 4.65 +0.2 m/s  +0.34.29  +0.64.65  +0.24.65
15 Václav NěmečekVáclav Němeček
AC PardubiceAC Pardubice
06 11 4.64 +0.9 m/s 4.58  -0.44.64  +0.94.54  +0.84.64
16 Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 20 4.57 +1.8 m/s 4.43  +0.34.20  +1.04.57  +1.84.57
17 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 21 4.52 +1.7 m/s 4.41  +0.44.52  +1.7 +1.64.52
18 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 19 4.47 +1.8 m/s 4.32  +0.84.38  +1.34.47  +1.84.47
19 Petr ZlesákPetr Zlesák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 22 4.43 +1.4 m/s 4.22  +0.94.43  +1.43.98  -0.14.43
20 Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 18 4.37 +0.5 m/s 4.31  +0.64.29  +1.34.37  +0.54.37
Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 2.6.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 11 6.17 +1.4 m/s 6.07  +0.76.10  +1.26.17  +1.46.17
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 9 5.99 +0.8 m/s 5.90  +0.55.96  +0.35.99  +0.85.99
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 5.92 +0.9 m/s 5.91  +1.05.92  +0.95.91  +0.05.92
4 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1 5.64 +0.9 m/s 5.64  +0.9 +1.4 +0.55.64
5 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5 5.50 +0.2 m/s 5.35  +1.65.37  +1.75.50  +0.25.50
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 7 5.50 -0.5 m/s 5.34  +0.75.50  -0.55.29  -2.05.50
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 10 5.43 +1.1 m/s 5.43  +1.15.40  +1.55.43  +1.85.43
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2 5.42 -0.1 m/s 5.34  +3.05.36  +0.45.42  -0.15.42
9 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 3 5.16 -0.7 m/s 4.94  +1.15.14  +0.65.16  -0.75.16
10 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 4 5.11 +3.3 m/s 5.00 +1.5 m/s 5.00  +1.55.11  +3.34.74  -0.35.11
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 5.07 +0.9 m/s 5.07  +0.94.65  -1.64.55  -0.25.07
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 2.6.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 10 NL 6.28 +2.0 m/s  -1.46.28  +2.0-6.28
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 5.83 +1.0 m/s 5.83  +1.05.80  -0.2 +1.85.83
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4 5.77 +0.7 m/s 5.63  +1.25.77  +0.7 +1.25.77
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 13 5.29 +0.1 m/s 5.07  +0.55.13  +1.05.29  +0.15.29
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5 5.28 +0.8 m/s 5.14  +0.65.28  +0.85.12  +1.25.28
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 5.26 +1.3 m/s 5.12  -0.14.97  +0.95.26  +1.35.26
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 8 5.21 -0.3 m/s 5.01  +0.4 +1.35.21  -0.35.21
8 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 5.14 +0.2 m/s 5.09  +1.35.08  +0.65.14  +0.25.14
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 5.08 +0.1 m/s 4.69  +0.55.08  +0.15.00  -0.95.08
10 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12 5.02 +0.0 m/s 5.02  +1.04.89  +0.45.02  +0.05.02
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 4.98 +0.5 m/s 4.93  +0.84.91  +1.04.98  +0.54.98
12 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 4.82 +1.1 m/s 4.82  +1.1 +0.84.73  -0.14.82
13 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 7 4.67 -0.1 m/s 4.58  +2.2 +1.64.67  -0.14.67
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 1.6.2019 - 09:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 3 5.72 +1.6 m/s 5.35  +0.25.72  +1.64.05  +0.15.72
2 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 5.56 +0.3 m/s 5.39  +0.55.56  +0.35.41  +0.85.56
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 5.40 +1.3 m/s  +1.05.40  +1.3 +1.55.40
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 5.23 +1.3 m/s 4.92  +0.45.23  +1.3 +0.65.23
5 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 5.22 +0.8 m/s 5.06  +1.6 +2.05.22  +0.85.22
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 12 5.22 +0.7 m/s 5.22  +0.7 -0.1 +1.15.22
7 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 5.17 +1.8 m/s 5.11  +0.95.17  +1.85.12  +0.65.17
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 15 5.15 +0.6 m/s 5.07  +2.75.15  +0.6 +1.25.15
9 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 16 5.13 +0.9 m/s 4.90  +2.34.98  +0.85.13  +0.95.13
10 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 5.05 +1.4 m/s 5.05  +1.44.81  +0.45.04  +1.15.05
11 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 9 5.02 -0.4 m/s 4.90  +1.1 +0.35.02  -0.45.02
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 4.79 +1.4 m/s 4.30  +0.24.46  +0.54.79  +1.44.79
13 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 10 4.74 -0.2 m/s  +0.74.73  +0.14.74  -0.24.74
14 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 13 4.71 +0.5 m/s 4.55  +0.14.71  +0.54.71
15 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 4.59 +0.9 m/s  +0.04.43  +1.24.59  +0.94.59
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 1.6.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 2 5.44 +0.2 m/s 5.08  -0.55.36  -0.35.44  0.25.44
2 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 5.13 -1.0 m/s 4.62  -0.84.69  -1.35.13  -1.05.13
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 22 5.11 +0.8 m/s 4.91  -0.55.11  0.8 1.65.11
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 9 5.00 -0.3 m/s 4.55  -1.34.66  -0.15.00  -0.35.00
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1 5.00 -0.1 m/s 4.61  0.34.35  0.35.00  -0.15.00
6 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 14 4.97 -0.2 m/s 4.75  -0.84.59  -0.34.97  -0.24.97
7 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 13 4.94 +0.4 m/s 4.74  -1.44.60  0.04.94  0.44.94
8 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 4.93 +0.0 m/s 2.80  0.22.24  0.14.93  0.04.93
9 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4 4.88 +0.8 m/s 4.61  -0.74.62  0.34.88  0.84.88
10 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 16 4.87 -0.3 m/s 4.48  -0.14.87  -0.34.60  0.24.87
11 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 23 4.81 +0.3 m/s 4.35  -1.14.58  -0.54.81  0.34.81
12 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 15 4.80 +0.2 m/s 4.64  -0.14.80  0.24.56  -0.24.80
13 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 20 4.78 +0.0 m/s 4.62  -0.54.78  0.04.56  1.84.78
14 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 8 4.77 -0.1 m/s 4.44  -1.44.77  -0.14.75  -0.44.77
15 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 4.76 +1.4 m/s 4.45  0.04.61  0.64.76  1.44.76
16 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 18 4.73 +0.7 m/s 4.51  -1.64.68  1.24.73  0.74.73
17 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 4.69 -1.5 m/s 4.69  -1.53.36  -0.42.75  1.44.69
18 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 4.61 +0.2 m/s 3.90  -2.04.61  0.23.64  0.54.61
19 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 4.59 +0.4 m/s 4.12  -1.24.15  -0.14.59  0.44.59
20 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 4.49 -0.7 m/s 4.43  -1.74.16  -0.14.49  -0.74.49
21 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 4.34 -1.2 m/s 4.34  -1.24.20  0.34.10  0.34.34
22 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 4.30 +0.4 m/s  -0.34.30  0.44.10  0.74.30
23 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 4.12 -0.1 m/s 3.93  -1.44.12  -0.12.98  0.14.12
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 31.5.2019 - 17:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 5 4.93 +0.1 m/s 4.93  +0.14.57  -1.3 +1.44.93
2 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 21 4.89 +1.0 m/s 4.62  -0.64.89  +1.04.85  +1.74.89
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 1 4.87 +0.5 m/s  +0.93.90  -1.44.87  +0.54.87
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 11 4.85 +0.7 m/s 4.51  +0.34.53  -0.94.85  +0.74.85
5 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 10 4.78 -0.3 m/s  +0.14.55  -0.54.78  -0.34.78
6 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 17 4.76 +0.5 m/s 4.76  +0.54.43  -1.34.56  +2.54.76
7 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 15 4.74 +0.5 m/s 4.74  +0.54.71  -0.94.40  +1.14.74
8 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 14 4.72 -0.1 m/s 4.30  +0.24.72  -0.14.63  +0.74.72
9 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 7 4.70 -0.5 m/s 4.70  -0.54.64  +0.74.62  +0.04.70
10 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 4.69 +2.4 m/s 4.49 +0.4 m/s 4.49  +0.4 -0.24.69  +2.44.69
11 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 4.65 +0.1 m/s 4.58  +0.54.41  +0.64.65  +0.14.65
12 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 16 4.65 +0.3 m/s 4.47  +3.04.65  +0.34.52  -1.14.65
13 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 4.61 +0.0 m/s 4.61  +0.04.34  -0.64.57  -1.04.61
14 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 18 4.59 +0.8 m/s 4.34  -1.04.59  +0.84.59  +1.34.59
15 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 8 4.58 +0.4 m/s 4.14  +0.74.47  +0.54.58  +0.44.58
16 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 4.48 +0.6 m/s 4.38  +1.14.22  +0.04.48  +0.64.48
17 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 4.43 +0.5 m/s 4.37  +0.34.24  -1.64.43  +0.54.43
18 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 13 4.38 +0.4 m/s 4.38  +0.44.27  +0.74.32  -0.74.38
19 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 20 4.25 +1.6 m/s 3.42  -0.34.14  +1.74.25  +1.64.25
20 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 9 4.25 -0.7 m/s 4.00  +0.24.25  -0.7 +0.34.25
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 19 DNS
Celkem 21 závodníků