Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 1.6.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.08
1 Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 2 2.02 ----------OXOOOXOXXX
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 2.02 ----------OXOOOXOXXX
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 7 1.93 -----OOOOOXOOXXX
4 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 8 1.93 -----O-O-OOXOXXX
5 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 9 1.93 -------OOXOXOXOXXX
MS Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 4 1.90 ---------XOOXXX
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 3 1.90 -------OXOOXOXXX
8 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 6 1.90 -------OOXOXXOXXX
9 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 10 1.81 O-O-OOOOXXX
10 Petr UrbánekPetr Urbánek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 12 1.81 ----OOXOXXOXXX
11 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 1.78 --O-XOOXXOXXX
MS Jakub KubinecJakub Kubinec
SlovakiaSlovakia
98 5 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 1.6.2019 - 13:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.962.022.05
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 2.02 ----------O-O-XXOOOXXX
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 1.90 -------OXOXXOXOOXXOXXOXXX
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4 1.87 -------O--O-OXXX
4 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 9 1.81 ----O-OOXOXXOOXXX
5 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 6 1.69 -O-OOXOXOXXX
6 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 1.69 -O-OOOXXOXXX
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 1.63 --OXOXOXXX
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 DNS
Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 NM
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(pá, 31.5.2019 - 15:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93196
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 1.93 ---------OO-XOOOOXXX
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 1.90 ------O-OOOXXOXXOXOOXXX
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 1.78 ----O-OOXXOXXOXXOXXX
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 1.75 ----O-OOXOOXXX
5 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10 1.75 ---OOOOXOXOXXOXXX
6 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 13 1.69 --OOOOXOOXXX
7 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 1.69 --OOOOOXOXXX
8 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 1.66 ---OOOXOXXX
9 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 3 1.66 ---OOXOXOXXX
10 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 1.63 --OOOOXXX
10 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 1.63 --OOOOXXX
12 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 9 1.63 -OOOOXOXXX
13 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 11 1.60 XOOOXOOXXX
14 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 1.60 -XOXXOXXOOXXX
15 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 16 1.54 OOXOXXX
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 15 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 1.6.2019 - 14:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 1.84 ---------O-XOOOOXXOXXOXXX
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 1.78 --------O-OOOOOXXX
3 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 1.78 ---------O-OOXOXXOXXX
4 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 11 1.72 ------O-OOXOXOOXXX
5 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 16 1.72 ---------OOXOXOXXX
6 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 14 1.72 ----O-XOXXOOXXOXOXXOXXOXXX
7 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 1.66 ----O-O-OOOXXX
8 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 19 1.63 --O-OOOOOOXXX
9 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 1.63 ----OOOXOXXOOXXX
10 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 1.63 -OOOXXOOXOOXXOOXXX
11 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 18 1.63 ----OXOXOXXOOXOXXX
12 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 17 1.63 --O-OOXXOXXOXOXOXXX
13 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 1.54 ---O-OXOXXX
14 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 1.54 ---OXOOXOXXX
15 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 1.51 OOXXOXOOXOXXX
16 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 1.48 ---OOXXX
17 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 1.48 ---OXXOXXX
18 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 1.39 XOXOXXX
19 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 1.36 OXXX
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 1.6.2019 - 11:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 1.78 ------OOOOXOOXXOXXX
2 Jana NovotnáJana Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 7 1.72 ------OOOOOXXX
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 1.72 ----OOXOOOXOXXOXX
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10 1.63 --O-OOXOXOXXX
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1 1.63 ---OOXOOXXOXXX
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5 1.60 -OOOOXOOXXX
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 12 1.54 OOOOOXXX
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 4 1.54 OOOOXOXXX
9 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 9 1.54 OOXXOOXXOXXX
10 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 8 1.51 ---O-XXX
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 NM
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 1.6.2019 - 12:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13 1.75 ------OOOOOOXXX
2 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 1.75 -----OOOOXOXOXOXXX
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 15 1.66 --O-OOOXOOXXX
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 1.63 ----OXXOXOOXXX
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10 1.60 OOOOXOXXOOXXX
6 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4 1.57 ---OOOXXX
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 8 1.57 ---OOOXXX
8 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 1.57 -OOOOXXOXXX
9 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 1.54 -OOOOXXX
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 1.54 -OOOXXOXXX
10 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 1.54 -OOOXXOXXX
12 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 6 1.51 OOOOXXX
12 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 1.51 OOOOXXX
14 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 1.48 OXOOXXX
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 31.5.2019 - 12:15) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.84
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 3 1.66 ---OOOOXXOOXOXOXXX
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 1.66 ---OOOXOOOXOXXOXXX
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 13 1.63 --OOOOOOOXOXXX
4 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 6 1.63 ---OOOOXOXXOXOXXX
5 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 1.60 ---O-OOOOXXX
6 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 15 1.57 ---OOOOOXXX
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 9 1.57 OOOOXOOXOXXOXXX
7 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 2 1.57 OOOOXOOXOXXOXXX
9 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 16 1.57 OOOOXXOXOXOXXOXXX
10 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.54 ---XOOOXOXXX
11 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 12 1.51 OOOOOXOXXX
12 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 1.51 OOOXOOXOXXX
13 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 1.51 OXOOXOOXXOXXX
14 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 1.48 OOOOXOXXX
15 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 1.48 OOOOXXOXXX
16 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 10 1.42 OOXXOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 31.5.2019 - 13:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 2 1.66 -------OXXOXXOOXOXXOXXX
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 9 1.63 -----OOOOOXOXOXXX
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 1.63 --O-OOOOXOXOXXOXXOXXX
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 1.60 ----OOOOOXXOXOXXX
5 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 1.60 ---O-XOOXXOOOXXOXXX
6 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 18 1.57 ----OOXOOXOOXXX
7 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 14 1.57 -----OOOOXOXXX
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4 1.54 --OOOOOXXOXOXXX
9 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 22 1.54 OOOOXOOXOXOXOXXX
10 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 20 1.51 O-XXOOXOXXOXOOXXX
11 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 8 1.51 ---OOXXOXXOXOXXX
12 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 1.51 --OOOOXOXXOXXX
13 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 13 1.51 O-XOOOOXOXXOXXX
14 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 1.48 O-OOOXOXOXXX
14 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 1.48 O-OOOXOXOXXX
16 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1 1.48 OOOXOOXOXOXXX
16 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 1.48 OOOXOOXOXOXXX
18 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 16 1.45 --OXOOOXXX
19 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 1.45 OOOOOXXOXXX
20 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 1.42 OOXOXXOOXXX
21 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 1.42 --O-XXOXXX
22 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 23 1.39 OOXXOXXOXXX
23 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 15 1.36 XXOOXXOXXX
Celkem 23 závodníků