Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.73
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.94
3 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.07
4 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.13
5 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.31
6 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 10.43
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.65
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.25
2 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.55
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.69
4 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.86
5 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.88
6 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.94
7 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.15
8 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.31
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 13:00) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.18
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.39
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.51
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.55
5 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.62
6 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.64
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.18
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.25
3 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.39
4 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.51
5 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.55
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.55
7 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.62
8 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.64
9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.69
10 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.73
11 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.86
12 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.88
13 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.94
14 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.94
15 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.07
16 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.13
17 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.15
18 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.31
19 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.31
20 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 10.43
21 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.65
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 13:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.98
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.10
3 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.11
4 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.27
5 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.32
6 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.44
7 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.90
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 13:30) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.85
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.86
3 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.96
4 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.04
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.22
6 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.50
7 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.77
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 13:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.66
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.75
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.85
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.87
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.99
6 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 10.15
7 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.66
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.75
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.85
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.85
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.86
6 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.87
7 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.96
8 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.98
9 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.99
10 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.04
11 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.10
12 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.11
13 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 10.15
14 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.22
15 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 10.27
16 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.32
17 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.37
18 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.44
19 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.50
20 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 10.77
21 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.90