Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 2.6.2019 - 10:15) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.13 0.142
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.23 0.137
MS Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 6 15.28 0.188
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.50 0.175
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.59 0.168
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.6.2019 - 10:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.27 0.144
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.47 0.138
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.50 0.148
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.61 0.151
5 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.63 0.146
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 14.81 0.139
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.27 0.144
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.47 0.138
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 14.50 0.148
4 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.61 0.151
5 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.63 0.146
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 14.81 0.139
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.13 0.142
8 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.23 0.137
9 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 6 15.28 0.188
10 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.50 0.175
11 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.59 0.168

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh (ne, 2.6.2019 - 09:30) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.82 0.174
2 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 14.88 0.170
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.36 0.160
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.68 0.379
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 15.86 0.177
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 16.03 0.175
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.06 0.202
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNF 0.166
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.89 0.196
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.53 0.224
3 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.78 0.150
4 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16.04 0.196
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 16.18 0.138
6 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.19 0.156
7 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.90 0.191
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 14.36 0.151
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 14.47 0.178
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.69 0.162
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.17 0.189
5 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.67 0.199
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 15.68 0.151
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 15.96 0.162
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 16.41 0.193
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 14.36 0.151
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 14.47 0.178
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.69 0.162
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 14.89 0.196
5 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.17 0.189
6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.53 0.224
7 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.67 0.199
8 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 15.68 0.151
9 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.78 0.150
10 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 15.96 0.162
11 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16.04 0.196
12 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 16.18 0.138
13 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.19 0.156
14 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 16.41 0.193
15 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.90 0.191