Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubinecJakub Kubinec 98 SlovakiaSlovakia 5 10.97 0.169
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.06 0.132
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.29 0.176
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.32 0.152
5 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.41 0.146
6 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.45 0.185
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.00 0.159
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.02 0.137
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.09 0.153
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.17 0.138
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.24 0.138
6 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 6 11.36 0.156
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub KubinecJakub Kubinec 98 SlovakiaSlovakia 5 10.97 0.169
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.00 0.159
3 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.02 0.137
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.06 0.132
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.09 0.153
6 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.17 0.138
7 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.24 0.138
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.29 0.176
9 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.32 0.152
10 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 6 11.36 0.156
11 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.41 0.146
12 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.45 0.185

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 09:30) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.79 0.153
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.91 0.145
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.94 0.185
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.99 0.174
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.01 0.170
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 09:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.32 0.157
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.35 0.147
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.35 0.142
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 11.47 0.139
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.58 0.166
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.68 0.158
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.32 0.157
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.35 0.147
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11.35 0.142
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 11.47 0.139
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.58 0.166
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.68 0.158
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.79 0.153
8 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.91 0.145
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.94 0.185
10 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.99 0.174
11 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.01 0.170

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.23 0.192
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.66 0.123
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.72 0.201
4 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.81 0.178
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 11.97 0.167
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 12.05 0.161
7 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.15 0.191
8 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.69 0.206
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 11.27 0.180
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.33 0.227
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.41 0.197
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.63 0.155
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.78 0.207
6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.85 0.218
7 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.95 0.173
David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.23 0.192
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 11.27 0.180
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.33 0.227
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 11.41 0.197
5 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.63 0.155
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.66 0.123
7 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.72 0.201
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.78 0.207
9 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.81 0.178
10 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 11.85 0.218
11 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.95 0.173
12 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 11.97 0.167
13 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 12.05 0.161
14 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.15 0.191
15 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.69 0.206
David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS