Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 16:45) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 7 19.85
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.14
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.42
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.46
5 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 20.46
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 21.13
7 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 21.38
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.36
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 19.37
3 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.45
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 19.53
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.73
6 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 20.07
7 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 20.14
8 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 20.65
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 31.5.2019 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.64
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 18.71
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 19.13
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.27
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 19.36
6 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 19.79
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.11
8 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.18
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.64
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 18.71
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 19.13
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 19.27
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 19.36
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 19.36
7 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 19.37
8 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.45
9 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 19.53
10 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.73
11 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 19.79
12 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 7 19.85
13 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 20.07
14 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.11
15 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 20.14
16 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.14
17 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.18
18 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.42
19 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.46
20 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 20.46
21 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 20.65
22 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 21.13
23 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 21.38