Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

Pětiboj - Ml. žáci
Stav po 5 z 5 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2635 0
2 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 2624 11
3 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2504 131
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2451 184
5 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2399 236
6 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2372 263
7 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2363 272
8 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2349 286
9 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2287 348
10 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2193 442
11 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2185 450
12 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2126 509
13 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2110 525
14 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2099 536
15 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2094 541
16 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2070 565
17 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2069 566
18 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2058 577
19 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 2029 606
20 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1927 708
21 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1321 1314
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. DNS
Celkem 22 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Stav po 5 z 5 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3124 0
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3058 66
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2971 153
4 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2925 199
5 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2894 230
6 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2873 251
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2844 280
8 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2840 284
9 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2771 353
10 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2751 373
11 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2709 415
12 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2695 429
13 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 2675 449
14 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2665 459
15 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2630 494
16 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2611 513
17 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2594 530
18 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2559 565
19 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2538 586
20 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2422 702
21 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2480
Celkem 21 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Stav po 7 z 7 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5905 0
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 5671 234
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 5350 555
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5202 703
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 5039 866
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4979 926
7 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4968 937
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4723 1182
9 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4462 1443
10 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 4157 1748
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3657 2248
Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 12 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Stav po 7 z 7 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub Praha 5541 0
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5451 90
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5074 467
4 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4650 891
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4631 910
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4606 935
7 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4501 1040
8 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4369 1172
9 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4219 1322
10 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4211 1330
11 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4178 1363
12 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3936 1605
13 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3720 1821
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNF
Celkem 15 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Stav po 7 z 7 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5428 0
2 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5040 388
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4794 634
4 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z. s. 4768 660
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4751 677
6 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4735 693
7 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4509 919
8 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4474 954
9 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4344 1084
10 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4176 1252
11 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4064 1364
12 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3923 1505
13 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3803 1625
14 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3713 1715
15 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek DNF 1733
16 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF 2227
Celkem 16 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Stav po 7 z 7 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5133 0
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5013 120
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4659 474
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4551 582
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4496 637
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4456 677
7 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4309 824
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4297 836
9 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4260 873
10 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4245 888
11 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4244 889
12 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4055 1078
13 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4045 1088
14 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4021 1112
15 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3981 1152
16 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3943 1190
17 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3938 1195
18 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3675 1458
19 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3592 1541
Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNF
Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNF
Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNF
Celkem 23 závodníků
Devítiboj - Žáci
Stav po 9 z 9 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6103 0
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5299 804
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5289 814
4 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5111 992
5 Vít KverekVít Kverek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4688 1415
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4643 1460
7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4640 1463
8 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4528 1575
9 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4437 1666
10 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4320 1783
11 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4257 1846
12 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4183 1920
13 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4176 1927
14 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4150 1953
15 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4148 1955
16 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4137 1966
17 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3987 2116
18 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3957 2146
19 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3890 2213
Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 20 závodníků
Desetiboj - Muži
Stav po 10 z 10 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8142 0
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7892 250
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 7627 515
MS Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 7392 750
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7202 940
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7001 1141
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6835 1307
8 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6790 1352
9 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6512 1630
10 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6341 1801
MS Jakub KubinecJakub Kubinec 98 SlovakiaSlovakia DNF
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 13 závodníků
Desetiboj - Junioři
Stav po 10 z 10 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 6359 0
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6263 96
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6085 274
4 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5972 387
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5714 645
6 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 5527 832
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4964 1395
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNF
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNF
Celkem 11 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Stav po 10 z 10 disciplín
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7450 0
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 6928 522
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6432 1018
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6016 1434
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 5979 1471
6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5972 1478
7 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5887 1563
8 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5866 1584
9 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5857 1593
10 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5853 1597
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5719 1731
12 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5691 1759
13 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5659 1791
14 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5404 2046
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 16 závodníků