Back

 / Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Zlín (31. - 2. 6. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.61 0.158
MS Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 5 50.68 0.174
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 51.64 0.166
4 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 51.66 0.184
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 51.90 0.218
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2019 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 48.72 0.168
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.05 0.160
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.76 0.299
4 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 50.42 0.223
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.04 0.182
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 51.96 0.182
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 48.72 0.168
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.05 0.160
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.61 0.158
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.76 0.299
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 50.42 0.223
6 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 5 50.68 0.174
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.04 0.182
8 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 51.64 0.166
9 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 51.66 0.184
10 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 51.90 0.218
11 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 51.96 0.182

400 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 1.6.2019 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 50.99 0.203
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.00 0.217
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 51.05 0.182
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 52.53 0.189
5 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 52.65 0.281
6 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 53.42 0.200
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 53.43 0.293
8 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.45 0.263
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.5.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 53.31 0.167
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 53.83 0.375
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 54.08 0.220
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 54.80 0.248
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 56.27 0.210
6 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 58.00 0.220
7 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 58.28
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 31.5.2019 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Decathlon
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.90 0.174
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.13 0.187
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 50.50 0.154
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 53.50 0.184
5 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 53.70 0.201
6 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 54.11 0.158
7 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 54.25 0.143
8 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 88.85 0.189
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 49.90 0.174
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.13 0.187
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 50.50 0.154
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 53.31 0.167
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 53.50 0.184
6 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 53.70 0.201
7 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 53.83 0.375
8 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 54.08 0.220
9 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 54.11 0.158
10 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 54.25 0.143
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 54.80 0.248
12 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 56.27 0.210
13 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 58.00 0.220
14 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 58.28
15 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 88.85 0.189