Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 14:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.881.931.982.012.042.072.092.112.132.152.172.192.212.23
1 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 16 2.11 -OOXXOOOXXOOXXX
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 11 2.07 OOXOXOOXOXXX
3 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 17 2.04 -OOXOOXXX
MS Tomáš ZemanTomáš Zeman
SlovakiaSlovakia
00 1 2.01 -OXXOOXXX
5= Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 12 2.01 XOXOOXOXXX
5= Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 15 2.01 XOXOOXOXXX
7 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 6 1.98 OXOOXXX
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 13 1.98 OXOXOXXX
9 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 5 1.98 XOXOXXOXXX
10 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 14 1.93 -OXXX
11 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 1.93 XOOXXX
12 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 9 1.93 OXOXXX
13 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 1.93 XOXOXXX
14 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2 1.93 OXXOXXX
15 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3 1.88 XXOXXX
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 7 NM
Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 4 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 15.6.2019 - 16:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.591.641.681.721.761.791.811.831.851.871.891.911.93
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
JAC BrnoJAC Brno
98 16 MR 1.89 -O-OOXXOXOXO-XXOXOXXX
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 18 1.81 -OOOXOOOXXX
3 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 15 1.79 -OOOOXXO-XXX
4 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 13 1.76 OOXOOOXXX
5 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 14 1.76 XOOOOXXOXXX
6 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11 1.72 OOOXXOXXX
7= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 1.68 OOOXXX
7= Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10 1.68 OOOXXX
9 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3 1.68 OOXXOXXX
10= Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 17 1.64 OOXXX
10= Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 1.64 OOXXX
12 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 1.64 XOOXXX
13 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 1.64 OXOX--XX
14 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 1.64 XOXXOXXX
15 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 1.64 XXOXXOXXX
16= Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 7 1.59 OXXX
16= Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4 1.59 OXXX
18 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 2 1.59 XOXXX
Celkem 18 závodníků