Back

 / Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha - Eden (15. - 16. 6. 2019)

200 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 16.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.74 Q 0.141
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.86 Q 0.152
3 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.42 0.129
4 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 22.50 0.165
5 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.61 0.185
6 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.69 0.142
7 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.84 0.155
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.45 Q 0.173
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.23 Q 0.152
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.39 0.191
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.68 0.177
5 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 22.77 0.352
6 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.88 0.144
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.63 Q 0.150
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.10 Q 0.141
3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.28 q 0.158
4 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 22.32 q 0.154
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.72 0.150
6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.79 0.174
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.45 Q 0.173
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.63 Q 0.150
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.74 Q 0.141
4 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.86 Q 0.152
5 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.10 Q 0.141
6 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.23 Q 0.152
7 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.28 q 0.158
8 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 22.32 q 0.154
9 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.39 0.191
10 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.42 0.129
11 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 22.50 0.165
12 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.61 0.185
13 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.68 0.177
14 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.69 0.142
15 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.72 0.150
16 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 22.77 0.352
17 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.79 0.174
18 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 22.84 0.155
19 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.88 0.144

200 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 NL 21.20 0.144
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.80 0.127
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 21.81 0.138
4 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.91 0.140
5 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 22.12 0.161
6 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 22.41 0.139
Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DQ 162.8 0.053
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.02 Q 0.192
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.89 Q 0.203
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.48 0.170
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.61 0.176
5 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 25.88 0.230
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 26.06 0.181
7 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.30 0.162
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.37 Q 0.170
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.51 Q 0.148
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.72 q 0.171
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.48 0.168
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 25.56 0.150
6 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.91 0.349
Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.20 Q 0.189
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.64 Q 0.183
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.77 q 0.192
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 24.90 0.216
5 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 25.61 0.157
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 25.92 0.209
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.02 Q 0.192
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.20 Q 0.189
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.37 Q 0.170
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.51 Q 0.148
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.64 Q 0.183
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.72 q 0.171
7 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.77 q 0.192
8 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.89 Q 0.203
9 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 24.90 0.216
10 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.48 0.170
11 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.48 0.168
12 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 25.56 0.150
13 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 25.61 0.157
14 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.61 0.176
15 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 25.88 0.230
16 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.91 0.349
17 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 25.92 0.209
18 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 26.06 0.181
19 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.30 0.162
Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 DNS

200 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 16.6.2019 - 12:40) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.77 0.188
2= Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.13 0.217
2= Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.13 0.155
4 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.55 0.158
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.58 0.214
6 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.11 0.177
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 7 závodníků