Back

 / Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 24.6.2019 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Středočeský krajStředočeský kraj
07 19 SB 42.05 X39.9738.9639.9742.0541.6239.42
2 Pankrác BoháčPankrác Boháč
Pardubický krajPardubický kraj
06 14 SB 41.23 37.1334.5541.2341.2339.86XX
3 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 20 SB 40.64 30.4040.6438.7940.6434.3635.2540.54
4 Jan HurdálekJan Hurdálek
PrahaPraha
06 12 SB 40.58 30.5435.7834.5135.7834.2840.5839.70
5 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
Ústecký krajÚstecký kraj
06 21 39.67 33.4933.9736.9936.9932.5826.6039.67
6 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Zlínský krajZlínský kraj
06 18 SB 39.41 31.0634.9337.0337.0334.4935.7239.41
7 Jiří SedláčekJiří Sedláček
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 16 SB 37.40 33.91X34.9434.9433.55X37.40
8 Jan HraběJan Hrabě
Ústecký krajÚstecký kraj
06 9 SB 35.73 35.7333.2432.9235.7334.0034.0725.28
9 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 22 34.84 X33.3334.8434.84
10 Jonáš KloudaJonáš Klouda
PrahaPraha
06 17 34.31 34.3131.1333.2834.31
11 Antonín MalichAntonín Malich
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 8 PB 33.61 23.9829.1333.6133.61
12 Alex HurinaAlex Hurina
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 6 SB 32.10 21.2928.1932.1032.10
13 Lukáš HorákLukáš Horák
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
07 4 PB 31.41 29.82X31.4131.41
14 Adrien ŠpačekAdrien Špaček
Pardubický krajPardubický kraj
07 10 30.51 30.5126.5227.5330.51
15 Daniel BártaDaniel Bárta
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 3 SB 30.09 28.3330.0830.0930.09
16 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 7 SB 29.60 25.1029.60X29.60
17 Matouš NěmecMatouš Němec
VysočinaVysočina
06 11 28.07 XX28.0728.07
18 Jan SeveraJan Severa
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 2 SB 28.05 28.0526.41X28.05
19 Tomáš NovákTomáš Novák
Liberecký krajLiberecký kraj
06 15 26.60 X26.60X26.60
20 Jan LiškaJan Liška
Zlínský krajZlínský kraj
07 13 26.52 26.52XX26.52
21 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
VysočinaVysočina
06 1 23.21 23.21XX23.21
Jan VodičkaJan Vodička
Liberecký krajLiberecký kraj
06 5 NM
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 16 SB 42.48 X32.5940.4540.4537.7341.0542.48
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
Středočeský krajStředočeský kraj
04 15 SB 42.20 33.9437.15X37.1538.0439.1442.20
3 Klára MatoušováKlára Matoušová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 13 SB 39.44 36.9139.4435.5239.4428.4936.1935.44
4 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 18 38.66 XX36.6536.6535.8638.66X
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 17 38.22 38.2230.95X38.22XXX
6 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
Zlínský krajZlínský kraj
04 10 SB 37.66 32.74X34.5534.5537.6635.6535.84
7 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
Ústecký krajÚstecký kraj
04 9 SB 37.64 37.64X35.4537.64XX32.30
8 Kateřina DouchováKateřina Douchová
VysočinaVysočina
04 5 SB 36.08 32.3532.1936.0836.0828.3931.9635.90
9 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
Zlínský krajZlínský kraj
04 8 34.41 X34.41X34.41
10 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 12 34.00 33.0234.00X34.00
11 Eva RemešováEva Remešová
VysočinaVysočina
04 7 32.75 30.5632.5632.7532.75
12 Zita ČížkováZita Čížková
Pardubický krajPardubický kraj
04 4 31.56 28.78X31.5631.56
13 Jolana AnderlováJolana Anderlová
PrahaPraha
04 11 29.80 29.80X27.4429.80
14 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
Liberecký krajLiberecký kraj
05 2 SB 29.40 28.0928.5029.4029.40
15 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 14 29.10 29.1029.10
16 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
Liberecký krajLiberecký kraj
05 1 24.14 X24.14X24.14
17 Zdara PezinkováZdara Pezinková
Pardubický krajPardubický kraj
04 3 19.23 17.8119.2318.0019.23
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 6 DNS
Celkem 18 závodníků