Back

 / Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

800 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 2:12.66 Q
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 VysočinaVysočina 4 2:13.04 Q
3 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 2:14.06 q
4 Petr MargholdPetr Marghold 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 SB 2:18.58 q
5 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 2:19.75
6 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 2:24.63
7 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 PrahaPraha 1 SB 2:24.94
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400656Dreisig Mikuláš (VYS)1:03.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:12.87 Q
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 VysočinaVysočina 3 SB 2:15.18 Q
3 Petr KlíčekPetr Klíček 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 2:19.75
4 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 2:21.06
5 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PrahaPraha 7 SB 2:24.84
6 Tomáš HolubTomáš Holub 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 2:25.78
7 Michal KociánMichal Kocián 06 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 2:26.84
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400274Pavlas David (ULK)1:03.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František KuhnFrantišek Kuhn 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 PB 2:16.24 Q
2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:16.29 Q
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 2:19.16
4 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 SB 2:19.81
5 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 SB 2:20.30
6 Jan VodičkaJan Vodička 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 2:23.02
7 Daniel MarákDaniel Marák 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 SB 2:26.89
Viktor KomasViktor Komas 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 DQ 163.5
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400163Komas Viktor (PLK)1:04.50
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 2:12.66 Q
2 Šimon LopourŠimon Lopour 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:12.87 Q
3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 VysočinaVysočina 4 2:13.04 Q
4 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 2:14.06 q
5 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 VysočinaVysočina 3 SB 2:15.18 Q
6 František KuhnFrantišek Kuhn 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 PB 2:16.24 Q
7 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 2:16.29 Q
8 Petr MargholdPetr Marghold 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 SB 2:18.58 q
9 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 2:19.16
10 Petr KlíčekPetr Klíček 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 2:19.75
10 Jakub JandaJakub Janda 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 2:19.75
12 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 SB 2:19.81
13 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 SB 2:20.30
14 David PavlasDavid Pavlas 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 2:21.06
15 Jan VodičkaJan Vodička 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 2:23.02
16 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 2:24.63
17 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 PrahaPraha 7 SB 2:24.84
18 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 PrahaPraha 1 SB 2:24.94
19 Tomáš HolubTomáš Holub 06 Zlínský krajZlínský kraj 2 2:25.78
20 Michal KociánMichal Kocián 06 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 2:26.84
21 Daniel MarákDaniel Marák 06 Středočeský krajStředočeský kraj 1 SB 2:26.89
Viktor KomasViktor Komas 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 DQ 163.5

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 2:10.72
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 VysočinaVysočina 3 SB 2:11.23
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 2:12.68
4 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 SB 2:14.00
5 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 VysočinaVysočina 2 SB 2:14.21
6 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 2:16.91
7 František KuhnFrantišek Kuhn 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 2:18.09
8 Petr MargholdPetr Marghold 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 2:20.28
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400508Dvořák Dalibor (MSK)1:06.26
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 2:14.72 Q
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Pardubický krajPardubický kraj 3 SB 2:14.90 Q
3 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 2:17.41 q
4 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 PB 2:17.59
5 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 2:19.45
6 Thao linh DangThao linh Dang 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 2:19.68
7 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 VysočinaVysočina 1 2:30.94
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40076Steinsová Adéla (STC)1:06.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana BorováHana Borová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 2:15.47 Q
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 SB 2:16.51 Q
3 Iva GieselováIva Gieselová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 2:16.58 q
4 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 SB 2:20.10
5 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 2:23.65
6 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 2:24.26
7 Bára KurzováBára Kurzová 05 VysočinaVysočina 1 SB 2:24.93
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400453Gieselová Iva (OLK)1:10.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 5 2:17.66 Q
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 SB 2:18.37 Q
3 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 2:18.74
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 2:20.57
5 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 2:22.41
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 2:23.53
7 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 2:26.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400116Manuel Lurdes Gloria (JHC)1:08.28
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 2:14.72 Q
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Pardubický krajPardubický kraj 3 SB 2:14.90 Q
3 Hana BorováHana Borová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 2:15.47 Q
4 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 SB 2:16.51 Q
5 Iva GieselováIva Gieselová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 2:16.58 q
6 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 2:17.41 q
7 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 PB 2:17.59
8 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 5 2:17.66 Q
9 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 SB 2:18.37 Q
10 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 2:18.74
11 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 2:19.45
12 Thao linh DangThao linh Dang 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 2:19.68
13 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 SB 2:20.10
14 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 2:20.57
15 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 2:22.41
16 Nela BabjákováNela Babjáková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 2:23.53
17 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 2:23.65
18 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 2:24.26
19 Bára KurzováBára Kurzová 05 VysočinaVysočina 1 SB 2:24.93
20 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 2:26.92
21 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 VysočinaVysočina 1 2:30.94

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 1 SB 2:14.55
2 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Pardubický krajPardubický kraj 5 2:15.04
3 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 2:16.67
4 Iva GieselováIva Gieselová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 2:17.63
5 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 2:19.18
6 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 2:20.86
7 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Zlínský krajZlínský kraj 8 2:24.86
8 Hana BorováHana Borová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 2:28.81
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 SB 2:17.12
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 SB 2:20.39
3 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PrahaPraha 3 SB 2:20.96
4 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 PrahaPraha 5 2:21.76
5 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 2:27.84
6 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 2:28.42
7 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 8 2:29.62
8 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 2:34.25
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400562Hudečková Lucie (JHM)1:04.65
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 SB 2:24.30 Q
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 2:24.47 Q
3 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 2:27.72
4 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 2:30.63
5 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 2:32.07
6 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 2:33.64
7 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 2:34.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400562Hudečková Lucie (JHM)1:10.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 2:21.26 Q
2 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 PrahaPraha 4 SB 2:21.33 Q
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 SB 2:21.45 q
4 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 2:25.61
5 Marie JanovskáMarie Janovská 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 2:28.52
6 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 SB 2:30.62
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 2:35.69
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40022Švihálková Adéla (PHA)1:09.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PrahaPraha 4 SB 2:21.42 Q
2 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 PB 2:23.06 Q
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 5 SB 2:25.01 q
4 Amálie SlonkováAmálie Slonková 06 VysočinaVysočina 7 SB 2:25.89
5 Tereza BurlováTereza Burlová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 2:31.79
6 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 2:33.48
7 Nina PeterkováNina Peterková 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 2:34.22
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4006Jarošová Karolína (PHA)1:07.67
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 2:21.26 Q
2 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 PrahaPraha 4 SB 2:21.33 Q
3 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 PrahaPraha 4 SB 2:21.42 Q
4 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 SB 2:21.45 q
5 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 PB 2:23.06 Q
6 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 SB 2:24.30 Q
7 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 2:24.47 Q
8 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Ústecký krajÚstecký kraj 5 SB 2:25.01 q
9 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 2:25.61
10 Amálie SlonkováAmálie Slonková 06 VysočinaVysočina 7 SB 2:25.89
11 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 2:27.72
12 Marie JanovskáMarie Janovská 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 2:28.52
13 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 SB 2:30.62
14 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 2:30.63
15 Tereza BurlováTereza Burlová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 2:31.79
16 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 2:32.07
17 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 2:33.48
18 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 2:33.64
19 Nina PeterkováNina Peterková 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 2:34.22
20 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 2:34.72
21 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 2:35.69