Back

 / Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (po, 24.6.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
PrahaPraha
04 10 SB 6.68 +0.7 m/s Q 6.16-1.16.22-0.76.68+0.76.68
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
Liberecký krajLiberecký kraj
04 5 SB 6.61 -1.1 m/s Q 6.30-0.26.61-1.1-6.61
3 Pavel HalátekPavel Halátek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 11 6.35 -1.9 m/s Q 6.35-1.9-6.35
4 Roman PrincRoman Princ
Liberecký krajLiberecký kraj
04 4 SB 5.96 -0.9 m/s q 5.96-0.9X5.92-1.75.96
5 Tomáš KozaTomáš Koza
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 9 5.95 -0.5 m/s q 5.94+0.65.72-0.75.95-0.55.95
6 Adam HavlíčekAdam Havlíček
VysočinaVysočina
04 8 5.91 +1.0 m/s 5.74-0.35.71-1.85.91+1.05.91
7 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
Ústecký krajÚstecký kraj
04 2 SB 5.78 +0.8 m/s 5.47-2.35.78+0.85.63-0.15.78
8 Jan MichutJan Michut
Pardubický krajPardubický kraj
04 6 5.74 -0.8 m/s 5.20-0.55.64-0.25.74-0.85.74
9 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 3 5.67 -1.0 m/s 5.67-1.05.00-2.65.45-1.85.67
10 Jakub PeterkaJakub Peterka
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 7 5.55 -3.1 m/s X5.55-3.15.01+0.25.55
11 Antonín VrbaAntonín Vrba
Karlovarský krajKarlovarský kraj
05 1 SB 5.38 -2.0 m/s 5.30-1.05.38-2.0X5.38
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace 2 (po, 24.6.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VysočinaVysočina
04 5 SB 6.49 -0.4 m/s Q 6.29-1.56.00-0.66.49-0.46.49
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Pardubický krajPardubický kraj
04 6 SB 6.40 -1.6 m/s Q 5.96-0.76.09+0.46.40-1.66.40
3 Petr SedlářPetr Sedlář
Zlínský krajZlínský kraj
04 10 6.33 +0.6 m/s Q 6.33+0.6--6.33
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 8 6.27 -2.1 m/s q 5.47-2.16.27-2.15.50-1.46.27
5 Jiří BruhaJiří Bruha
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 7 6.23 -0.6 m/s q 6.23-0.65.61-0.4X6.23
6 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
PrahaPraha
04 9 6.01 -0.1 m/s q 6.01-0.1X5.89-0.26.01
7 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Středočeský krajStředočeský kraj
04 4 SB 5.99 -1.0 m/s q 5.99-1.05.88-0.75.66-1.55.99
8 Jan KořénekJan Kořének
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 2 PB 5.77 -1.7 m/s 5.70-3.35.77-1.75.63-1.35.77
9 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
Středočeský krajStředočeský kraj
04 1 5.62 +0.1 m/s 5.45+0.15.62+0.15.34-1.05.62
Šimon PekařŠimon Pekař
Zlínský krajZlínský kraj
05 3 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
Liberecký krajLiberecký kraj
04 11 SB 6.76 +0.1 m/s 6.45-1.6X-1.96.76+0.16.76X+2.36.67-0.46.72-1.1
2 Pavel HalátekPavel Halátek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 8 6.73 +0.9 m/s 6.63+1.4X+0.7X+3.96.636.73+0.96.48-1.0X+1.0
3 Petr SedlářPetr Sedlář
Zlínský krajZlínský kraj
04 7 SB 6.69 +0.8 m/s 6.52+0.46.69+0.86.46+3.46.696.53+1.86.45-2.96.56-0.5
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 6 SB 6.57 +2.0 m/s 6.07+0.66.24+1.36.55+2.86.556.57+2.06.43-1.16.56-0.3
5 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
PrahaPraha
04 12 6.54 +1.4 m/s 6.17+2.06.11+0.16.27-0.56.276.39-1.06.54+1.46.16-2.3
6 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
PrahaPraha
04 4 SB 6.44 +1.7 m/s X+0.8X+2.46.44+1.76.446.16+1.66.19-1.56.03+0.6
7 Jiří BruhaJiří Bruha
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 5 6.36 +2.3 m/s 6.13 +0.8 m/s 6.36+2.36.05+0.7X-1.26.366.03+1.75.72-2.66.13+0.8
8 Martin KvapilMartin Kvapil
Pardubický krajPardubický kraj
04 9 6.32 +1.6 m/s 6.32+2.0X+2.06.32+1.66.325.94-0.26.12-3.7X+0.4
9 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Středočeský krajStředočeský kraj
04 3 6.12 +2.4 m/s 4.22+4.26.12+2.46.02+2.16.12
10 Tomáš KozaTomáš Koza
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1 6.01 +1.3 m/s 6.01+3.0X+3.16.01+1.36.01
11 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VysočinaVysočina
04 10 5.69 -2.0 m/s 4.01+1.2X+1.15.69-2.05.69
Roman PrincRoman Princ
Liberecký krajLiberecký kraj
04 2 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (út, 25.6.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 13 5.64 +2.3 m/s Q 5.06 +2.0 m/s 4.98+1.45.06+2.05.64+2.35.64
2 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
Zlínský krajZlínský kraj
06 12 5.24 +2.2 m/s Q - 5.24+2.2--5.24
3 Jan HraběJan Hrabě
Ústecký krajÚstecký kraj
06 9 5.07 +1.7 m/s q 5.07+1.74.40+0.44.62-1.35.07
4 David BárdošDavid Bárdoš
Ústecký krajÚstecký kraj
06 8 5.04 +2.7 m/s q 4.64 -1.4 m/s 5.04+2.74.29-0.54.64-1.45.04
5 Marek KunaMarek Kuna
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 10 5.00 +0.2 m/s q 4.96+0.75.00+0.24.82-0.25.00
6 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 2 5.00 +3.5 m/s q 5.00+3.5XX5.00
7 Filip HejnaFilip Hejna
Liberecký krajLiberecký kraj
06 7 4.98 +2.2 m/s 4.86 -0.4 m/s 4.98+2.24.86-0.44.85-0.14.98
8 Lukáš MarešLukáš Mareš
PrahaPraha
07 6 SB 4.87 +1.9 m/s 4.87+1.94.61-0.24.49+0.54.87
9 Matěj CulkaMatěj Culka
Pardubický krajPardubický kraj
06 11 4.72 -0.4 m/s 4.72-0.44.39-0.43.19+0.44.72
10 Filip ZápařkaFilip Zápařka
VysočinaVysočina
06 4 4.67 +1.6 m/s 4.67+1.64.48+1.9X4.67
11 Adam VelechovskýAdam Velechovský
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
07 3 4.58 +2.0 m/s 4.58+2.04.30+0.94.13+0.54.58
12 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
VysočinaVysočina
06 1 4.30 +3.0 m/s 4.16 +1.3 m/s 4.30+3.03.91+1.44.16+1.34.30
13 Oliver VeselýOliver Veselý
Plzeňský krajPlzeňský kraj
07 5 4.27 +0.4 m/s X4.27+0.44.17-2.14.27
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace 2 (út, 25.6.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
PrahaPraha
06 13 5.44 Q 5.44+2.1--5.44
2 František SochaFrantišek Socha
Pardubický krajPardubický kraj
06 12 SB 5.40 +1.0 m/s Q 5.40+1.0--5.40
3 Lukáš HornaLukáš Horna
Liberecký krajLiberecký kraj
06 11 5.24 +2.1 m/s Q - 5.24+2.1--5.24
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Středočeský krajStředočeský kraj
06 9 5.22 +4.5 m/s Q - 5.22+4.5--5.22
5 Oliver SoukupOliver Soukup
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 8 5.15 +3.0 m/s q 4.58 +1.8 m/s 5.15+3.04.58+1.84.53+0.25.15
6 Filip BöhmFilip Böhm
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 4 5.03 +2.8 m/s q 5.02 +1.7 m/s 5.03+2.8X5.02+1.75.03
7 Tomáš PašekTomáš Pašek
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 3 4.92 +2.7 m/s 4.87 +1.1 m/s X4.92+2.74.87+1.14.92
8 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Zlínský krajZlínský kraj
06 6 4.83 +1.4 m/s 4.65+4.24.83+1.44.33-0.64.83
9 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 1 SB 4.82 +0.6 m/s 4.82+2.44.82+0.64.78+0.34.82
10 David HastíkDavid Hastík
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 5 4.75 -0.5 m/s 4.69+3.64.43+0.44.75-0.54.75
11 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 2 4.33 +1.4 m/s X4.33+1.44.27-0.64.33
Michal RadaMichal Rada
Jihočeský krajJihočeský kraj
07 7 DNS
Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
Středočeský krajStředočeský kraj
06 10 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František SochaFrantišek Socha
Pardubický krajPardubický kraj
06 10 SB 5.76 -0.8 m/s 5.39-2.95.44-1.45.71-0.25.715.37-1.8-5.76-0.8
2 Lukáš HornaLukáš Horna
Liberecký krajLiberecký kraj
06 8 SB 5.64 -2.0 m/s 5.23-1.1X5.64-2.05.64X5.36-0.9X
3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
PrahaPraha
06 11 SB 5.62 -1.2 m/s 5.55-2.0X5.42-3.05.55X5.17-1.05.62-1.2
4 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
Zlínský krajZlínský kraj
06 9 SB 5.40 -4.7 m/s 5.17-0.35.17-1.65.18-2.35.185.36-3.65.17-1.65.40-4.7
5 Vojtěch TurekVojtěch Turek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 12 5.35 -0.8 m/s 5.15-1.75.29-1.95.20-1.25.295.35-0.8XX
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Středočeský krajStředočeský kraj
06 7 SB 5.12 -1.3 m/s 4.87-0.94.99-1.25.06-1.15.064.93-2.65.12-1.3X
7 David BárdošDavid Bárdoš
Ústecký krajÚstecký kraj
06 4 SB 4.98 -0.7 m/s 4.95-0.44.98-0.74.85-0.44.984.65-1.14.78+0.6X
8 Filip BöhmFilip Böhm
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 3 4.89 -0.2 m/s 4.83+0.04.63-4.34.89-0.24.894.48-1.14.44-2.04.67-2.1
9 Marek KunaMarek Kuna
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 1 4.89 +0.1 m/s 4.89+0.14.64-0.74.80-1.04.89
10 Jan HraběJan Hrabě
Ústecký krajÚstecký kraj
06 5 4.89 -0.1 m/s 3.40+0.54.59-1.64.89-0.14.89
11 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 2 SB 4.80 -0.4 m/s 4.80-0.44.62-4.0X4.80
12 Oliver SoukupOliver Soukup
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 6 4.62 -1.7 m/s X4.62-1.7X4.62
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ČervenáEliška Červená
Pardubický krajPardubický kraj
04 11 5.77 +3.3 m/s 5.64 +1.8 m/s 5.64+1.85.41+0.75.77+3.35.77X5.70+2.75.63+1.8
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová
Pardubický krajPardubický kraj
04 4 5.70 +4.4 m/s 5.45 +0.0 m/s 5.45+0.05.44+0.75.70+4.45.704.92+0.5X5.15-2.3
3 Tereza VlkováTereza Vlková
Středočeský krajStředočeský kraj
04 10 SB 5.48 -0.4 m/s 5.42+1.6XX5.425.48-0.45.39+1.95.36+0.9
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 9 SB 5.45 -0.5 m/s X5.45-0.55.44+2.65.45XX5.33+0.3
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná
PrahaPraha
04 12 5.41 +2.0 m/s X5.35+2.0X5.355.41+2.0XX
6 Tereza LacinováTereza Lacinová
Ústecký krajÚstecký kraj
04 2 =SB 5.33 +0.1 m/s 4.94+0.95.33+0.15.10+0.15.335.27+0.1X5.22+1.4
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 1 SB 5.33 +1.5 m/s 5.07+1.55.13+3.15.33+1.55.335.05+0.8XX
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 7 5.29 +0.9 m/s 5.11-0.44.93-2.55.29+0.95.295.12-0.55.23+3.05.27+4.0
9 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 6 SB 5.28 +1.5 m/s 5.22+2.25.09+0.05.28+1.55.28
10 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Ústecký krajÚstecký kraj
05 8 5.25 +0.8 m/s 5.25+0.85.17+0.95.01+0.75.25
11 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 3 SB 5.24 +0.5 m/s 5.24+0.5X5.12+3.45.24
12 Barbora KučerováBarbora Kučerová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 5 5.00 -0.1 m/s 5.00-0.1XX5.00
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná
PrahaPraha
04 9 SB 5.54 +0.4 m/s Q 5.09-1.14.89-1.55.54+0.45.54
2 Eliška ČervenáEliška Červená
Pardubický krajPardubický kraj
04 13 5.42 +0.0 m/s Q 5.32+0.45.42+0.0-5.42
3 Tereza VlkováTereza Vlková
Středočeský krajStředočeský kraj
04 10 SB 5.41 -0.1 m/s Q 5.41-0.15.26-1.5-5.41
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 8 SB 5.36 +1.5 m/s q 4.98-1.05.12+0.25.36+1.55.36
5 Barbora KučerováBarbora Kučerová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 6 5.18 +1.6 m/s q XX5.18+1.65.18
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová
Pardubický krajPardubický kraj
04 12 5.16 +0.7 m/s q 5.16+0.7X5.13-0.55.16
7 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Karlovarský krajKarlovarský kraj
04 11 5.06 +0.6 m/s 5.06+0.65.02-1.5X5.06
8 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 7 5.00 +0.9 m/s 4.82-0.94.65+0.15.00+0.95.00
9 Lenka BurešováLenka Burešová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
05 2 SB 4.99 +0.7 m/s 4.84+0.44.99+0.74.90+1.84.99
10 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
PrahaPraha
04 5 4.87 +0.4 m/s 3.84+0.44.87+0.43.59-1.14.87
11 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
Zlínský krajZlínský kraj
04 4 4.77 +1.0 m/s 4.46+0.44.77+1.03.09+1.14.77
12 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
VysočinaVysočina
04 3 4.65 -0.6 m/s 4.64-0.14.50-0.44.65-0.64.65
13 Daniela PražákováDaniela Pražáková
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
05 1 4.65 +0.5 m/s 4.59-0.33.89-0.34.65+0.54.65
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace 2 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Ústecký krajÚstecký kraj
05 10 5.36 +1.5 m/s q 4.58-0.45.06+0.25.36+1.55.36
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 11 5.24 +0.8 m/s q 5.13+0.64.95+0.15.24+0.85.24
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 6 5.22 -0.5 m/s q 4.78-1.15.13+0.75.22-0.55.22
4 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 5 5.13 +0.0 m/s q X+0.05.13+0.04.99-1.55.13
5 Tereza LacinováTereza Lacinová
Ústecký krajÚstecký kraj
04 8 5.11 -0.9 m/s q 5.11-0.95.01-0.9X+0.85.11
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 7 5.09 -0.4 m/s q 4.80-1.14.95+0.05.09-0.45.09
7 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 9 5.08 +0.4 m/s 4.87-2.15.08+0.45.05+0.15.08
8 Alice DrozdováAlice Drozdová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 3 5.00 +1.3 m/s 5.00+1.34.84+0.44.57-1.35.00
9 Bára KurzováBára Kurzová
VysočinaVysočina
05 2 4.77 -0.6 m/s 4.62+0.84.77-0.64.75-1.24.77
10 Tereza MyškováTereza Myšková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 4 4.75 +0.8 m/s 4.65+0.14.75+0.84.67-1.14.75
11 Tereza ProuzováTereza Prouzová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 1 4.60 +0.5 m/s 2.60-0.44.47-1.64.60+0.54.60
Jana PoláškováJana Polášková
Zlínský krajZlínský kraj
04 12 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 13 4.90 +0.8 m/s q 4.76+1.64.90+0.84.79-0.34.90
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 4 SB 4.89 +0.7 m/s q 4.89+0.74.83+0.74.64+2.24.89
3 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
Ústecký krajÚstecký kraj
06 8 =SB 4.82 +0.0 m/s q 4.82+0.04.72+0.34.27-1.34.82
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
Středočeský krajStředočeský kraj
06 9 4.81 +1.1 m/s q 4.81+1.14.60+0.3X4.81
5 Tereza LevinskáTereza Levinská
Liberecký krajLiberecký kraj
07 12 4.73 +0.0 m/s q X4.36+3.34.73+0.04.73
6 Anna ŠimkováAnna Šimková
PrahaPraha
06 11 4.72 +1.1 m/s q X4.72+1.14.69+1.04.72
7 Kristýna JežkováKristýna Ježková
Pardubický krajPardubický kraj
06 3 SB 4.66 +1.2 m/s 4.66+1.24.29-1.2X4.66
8 Daniela VackováDaniela Vacková
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 5 4.60 +0.3 m/s 4.60+0.34.16-0.8X4.60
9 Jana ŠmídováJana Šmídová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 6 4.56 -0.8 m/s 4.56-0.84.44-0.5X4.56
10 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
PrahaPraha
06 10 4.41 +1.4 m/s 4.15-0.14.29-0.24.41+1.44.41
11 Vendula StaňkováVendula Staňková
VysočinaVysočina
06 7 4.25 -1.3 m/s 3.86-1.04.19+2.54.25-1.34.25
12 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Středočeský krajStředočeský kraj
06 2 4.11 -0.5 m/s 3.87+1.04.11-0.53.75+0.04.11
Viktorie JánskáViktorie Jánská
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 1 DNS
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace 2 (út, 25.6.2019 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
Zlínský krajZlínský kraj
06 12 SB 5.11 +1.7 m/s Q 4.76+1.25.11+1.7-5.11
2 Tereza LáchováTereza Láchová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 3 SB 4.91 -0.6 m/s q 4.91+2.5X+1.84.91-0.64.91
3 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
Pardubický krajPardubický kraj
06 2 SB 4.90 +1.1 m/s q 4.83+2.24.84+2.04.90+1.14.90
4 Aneta MertlováAneta Mertlová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
07 8 SB 4.88 +0.9 m/s q 4.63-0.84.88+0.94.80+0.54.88
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 6 4.83 +3.4 m/s q 4.62 +0.2 m/s X+0.44.62+0.24.83+3.44.83
6 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Zlínský krajZlínský kraj
06 11 4.79 +0.3 m/s q 3.23+1.04.79+0.3X+1.64.79
7 Nela FialováNela Fialová
VysočinaVysočina
06 4 4.57 +0.3 m/s 4.39+1.64.57+0.34.45+0.04.57
8 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
Liberecký krajLiberecký kraj
06 10 4.53 -0.6 m/s 4.48+1.14.53-0.64.48+2.54.53
9 Agáta AndělováAgáta Andělová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 5 4.52 +0.7 m/s 4.52+0.74.49+0.2X+3.04.52
10 Lucie JurečkováLucie Jurečková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 9 4.26 -0.8 m/s 4.26-0.84.25-2.43.70-0.34.26
Lucie MaškováLucie Mašková
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 1 DNS
Nina RadováNina Radová
Jihočeský krajJihočeský kraj
07 7 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
Zlínský krajZlínský kraj
06 12 SB 5.12 -0.5 m/s 4.95-1.54.98-0.5X-3.64.984.46-1.8X-0.25.12-0.5
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 8 SB 5.11 -0.3 m/s 4.80-1.15.11-0.34.78-0.95.114.53-3.44.78+0.24.87-0.4
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 9 SB 5.04 -1.1 m/s 4.46-1.94.96-3.04.92-3.14.964.93-1.44.84-0.25.04-1.1
4 Aneta MertlováAneta Mertlová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
07 7 SB 4.96 -0.8 m/s 4.92-1.34.74-3.54.87-1.64.924.59-1.4X-0.54.96-0.8
5 Anna ŠimkováAnna Šimková
PrahaPraha
06 1 SB 4.93 -0.9 m/s 4.93-0.94.75-0.64.72-0.64.93X-0.54.68-1.54.75-1.2
6 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
Pardubický krajPardubický kraj
06 10 SB 4.91 -2.2 m/s 4.79-1.24.79-3.14.62-1.74.794.64-1.94.91-2.24.56-0.9
7 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
Středočeský krajStředočeský kraj
06 4 SB 4.89 -0.2 m/s X-2.74.89-0.24.62-1.04.894.64-2.24.67-1.84.86-0.9
8 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
Ústecký krajÚstecký kraj
06 5 4.79 -1.7 m/s 4.68-1.84.60-0.64.79-1.74.794.73-1.44.77-2.94.78-0.1
9 Sabina SvobodováSabina Svobodová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 6 4.58 -1.3 m/s 4.53-2.54.58-1.34.47-1.44.58
10 Tereza LáchováTereza Láchová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 11 4.50 -1.7 m/s X-2.6X-0.54.50-1.74.50
11 Tereza LevinskáTereza Levinská
Liberecký krajLiberecký kraj
07 2 4.46 -0.7 m/s 4.09-2.24.46-0.7X-1.14.46
12 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Zlínský krajZlínský kraj
06 3 4.32 -2.3 m/s 4.32-2.3X-1.5X-2.34.32
Celkem 12 závodníků