Back

 / Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (út, 25.6.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.75
1= Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Středočeský krajStředočeský kraj
04 5 1.75 q ---OOO
1= Tomáš JelínekTomáš Jelínek
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 8 1.75 q ---OOO
3= Petr BártekPetr Bártek
Zlínský krajZlínský kraj
04 7 1.75 q --OOXOO
3= Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VysočinaVysočina
04 9 1.75 q --OOXOO
5 Thai bao TranThai bao Tran
PrahaPraha
04 6 1.75 q ---OOXO
6= Šimon UrbánekŠimon Urbánek
Jihočeský krajJihočeský kraj
05 2 1.65 -O-OXXX
6= Vít KverekVít Kverek
Pardubický krajPardubický kraj
04 3 1.65 -O-OXXX
8 Marek MoudrýMarek Moudrý
Ústecký krajÚstecký kraj
04 4 1.65 --OXOXXX
Jáchym SchafferJáchym Schaffer
Liberecký krajLiberecký kraj
04 1 NM
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace 2 (út, 25.6.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.75
1= Adam HavlíčekAdam Havlíček
VysočinaVysočina
04 8 1.75 q --OOOO
1= Jiří RadaJiří Rada
Ústecký krajÚstecký kraj
04 5 1.75 q --OOOO
1= Pavel FroněkPavel Froněk
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 2 SB 1.75 q --OOOO
1= Matěj HápMatěj Háp
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 3 =SB 1.75 q --OOOO
5 Richard ŠenkRichard Šenk
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 4 1.75 q ---OOXO
6 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
Zlínský krajZlínský kraj
05 7 1.75 q -OOOOXXO
7 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Pardubický krajPardubický kraj
04 6 1.75 q --OOXOXXO
8 Ondřej VolfOndřej Volf
Karlovarský krajKarlovarský kraj
05 1 =SB 1.65 OOOOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.551.601.651.691.721.751.781.801.821.841.861.881.90
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VysočinaVysočina
04 8 SB 1.88 --O-XOOOOOXOXOXOXXX
2 Matěj HápMatěj Háp
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 4 SB 1.86 OOOOOOXOOXOXOXXOXXX
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 7 SB 1.84 ----OXOXXOXOXXOOXXX
4 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
Zlínský krajZlínský kraj
05 6 SB 1.84 -OOXOOXXOXXOXXOXXOOXXX
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
VysočinaVysočina
04 5 1.80 --O-OOOOXXX
6 Petr BártekPetr Bártek
Zlínský krajZlínský kraj
04 1 1.80 --OXOOXXOOOXXX
7 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Středočeský krajStředočeský kraj
04 3 =SB 1.80 --OOOOOXOXXX
8 Jiří RadaJiří Rada
Ústecký krajÚstecký kraj
04 9 1.78 --OXOOOOXXX
9= Thai Bao TranThai Bao Tran
PrahaPraha
04 11 1.75 --OXOOXXOXXX
9= Richard ŠenkRichard Šenk
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 10 1.75 --OXOOXXOXXX
11 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
Pardubický krajPardubický kraj
04 12 1.69 -OOOXXX
12 Pavel FroněkPavel Froněk
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 2 1.60 XOOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (po, 24.6.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.411.461.511.54
1 Alex HurinaAlex Hurina
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 11 1.54 Q OOOOO
2 Josef TomašovJosef Tomašov
Ústecký krajÚstecký kraj
06 9 1.54 Q OOOXXOO
3 Marek KunaMarek Kuna
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 8 1.54 Q OOOOXO
4 Jakub KouckýJakub Koucký
VysočinaVysočina
06 5 SB 1.54 Q OOOXOXO
5= Martin MlčochMartin Mlčoch
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 7 1.54 Q OOOOXXO
5= Jiří WinklerJiří Winkler
Pardubický krajPardubický kraj
06 10 1.54 Q OOOOXXO
7 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
Zlínský krajZlínský kraj
06 6 1.51 q OOXOOXXX
8 Milan MikovecMilan Mikovec
Ústecký krajÚstecký kraj
06 3 SB 1.51 q OOOXOXXX
9 Samuel PolákSamuel Polák
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 2 =SB 1.46 OXOOXXX
10 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 4 1.46 OOXOXXX
11 Jan BulantJan Bulant
VysočinaVysočina
06 1 1.36 OXXX
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace 2 (po, 24.6.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.411.461.511.54
1= Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
Středočeský krajStředočeský kraj
06 10 1.54 Q OOOOXO
1= Šimon MatoušekŠimon Matoušek
PrahaPraha
06 1 =PB 1.54 Q OOOOXO
1= Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 9 1.54 Q OOOOXO
4 Jiří SedláčekJiří Sedláček
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 7 1.54 Q OOOXOXXO
5 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 8 1.54 Q OOXOXOXXO
6 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Liberecký krajLiberecký kraj
06 5 1.51 q OOXOXXOXXX
7 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
Liberecký krajLiberecký kraj
06 4 1.46 OOOXXX
8 Jan ŠkarbanJan Škarban
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 3 1.46 OXOXXOXXX
9 Jáchym ŠonkaJáchym Šonka
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 6 1.41 OOXXX
10 Petr JordánPetr Jordán
Středočeský krajStředočeský kraj
06 2 1.41 OXXOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.411.461.511.551.581.611.641.661.681.70
1 Jiří WinklerJiří Winkler
Pardubický krajPardubický kraj
06 14 SB 1.68 OOOXOOXOXXOOOXXX
2 Alex HurinaAlex Hurina
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 13 SB 1.66 OOOOXOXOXXOXOXXX
3 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
Zlínský krajZlínský kraj
06 1 SB 1.61 OOXOOOOXXX
4 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
Středočeský krajStředočeský kraj
06 12 1.61 OOOOOXOXXX
5 Jakub KouckýJakub Koucký
VysočinaVysočina
06 5 SB 1.61 OOOOXOXXOXXX
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 4 SB 1.61 OOXOXXOXOXXOXXX
7 Marek KunaMarek Kuna
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 6 SB 1.58 OOOXOXXOXXX
8 Jiří SedláčekJiří Sedláček
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 9 SB 1.58 OOOXXOXXOXXX
9= Milan MikovecMilan Mikovec
Ústecký krajÚstecký kraj
06 2 =SB 1.51 OOXOXXX
9= Martin MlčochMartin Mlčoch
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 8 1.51 OOXOXXX
11 Josef TomašovJosef Tomašov
Ústecký krajÚstecký kraj
06 11 1.51 OOXXOXXX
12 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
PrahaPraha
06 7 1.51 OXXOXXOXXX
13= Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 10 1.46 OOXXX
13= Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Liberecký krajLiberecký kraj
06 3 1.46 OOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 14:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.431.481.531.571.601.631.661.681.70
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
Ústecký krajÚstecký kraj
05 4 SB 1.68 -OOOOOOOXXX
2 Klára KlementováKlára Klementová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 6 SB 1.66 OOOOOXOOXXX
3 Klára ToováKlára Toová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 12 1.63 -OXOOXOXOXXX
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 5 1.63 -OOOXOXXOXXX
5 Alena LevkováAlena Levková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 7 1.60 -OOOOXXX
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 8 1.60 -OOOXOXXX
7 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 10 1.57 OXOOOXXX
8 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 1 1.57 -XOOXOXXX
9= Petra ChalupováPetra Chalupová
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 3 1.57 -XOOXXOXXX
9= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 2 1.57 -XOOXXOXXX
11 Anna PátkováAnna Pátková
Středočeský krajStředočeský kraj
05 9 1.53 -OOXXX
12 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 11 1.53 OOXOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (út, 25.6.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.381.431.481.531.58
1= Klára KlementováKlára Klementová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 9 1.58 q --OOO
1= Karolína ChýlováKarolína Chýlová
Ústecký krajÚstecký kraj
05 10 1.58 q --OOO
1= Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Středočeský krajStředočeský kraj
04 8 1.58 q --OOO
1= Anna PátkováAnna Pátková
Středočeský krajStředočeský kraj
05 5 1.58 q --OOO
5= Markéta DavídkováMarkéta Davídková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
04 6 1.58 q -OOOXO
5= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
Liberecký krajLiberecký kraj
04 7 1.58 q -OOOXO
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 4 SB 1.58 q -OOOXXO
8 Lenka BurešováLenka Burešová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
05 2 =SB 1.53 OOOOXXX
9 Tereza HanákováTereza Hanáková
Zlínský krajZlínský kraj
04 3 1.48 OXXOOXXX
10 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
VysočinaVysočina
04 1 SB 1.43 OXOXXX
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace 2 (út, 25.6.2019 - 09:30) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.381.431.481.531.58
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 8 1.58 q --OOO
2= Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
05 6 1.58 q -OOOXO
2= Alena LevkováAlena Levková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
04 7 1.58 q -OOOXO
4= Klára ToováKlára Toová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 9 1.58 q --OOXXO
4= Petra ChalupováPetra Chalupová
Jihočeský krajJihočeský kraj
04 3 SB 1.58 q --OOXXO
6 Anna SobotováAnna Sobotová
VysočinaVysočina
05 4 1.53 -OOXXOXXX
7 Tereza ProuzováTereza Prouzová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
04 5 1.53 OOXOXXOXXX
8 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
05 2 1.48 OOOXXX
9 Marina KollárováMarina Kollárová
PrahaPraha
04 1 SB 1.48 OXOOXXX
10 Sára AndrlováSára Andrlová
Pardubický krajPardubický kraj
04 10 1.43 XXOOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.331.381.431.48
1 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 11 1.48 q OOOO
2= Lucie ŽarikováLucie Žariková
PrahaPraha
06 8 1.48 q OOOXO
2= Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 9 1.48 q OOOXO
2= Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 10 1.48 q OOOXO
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 6 1.43 q OOOXXX
6 Renata LáníkováRenata Láníková
VysočinaVysočina
06 3 =SB 1.43 q XOXOXOXXX
7 Anna SvobodováAnna Svobodová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 5 1.38 XOOXXX
8 Nikola MusilováNikola Musilová
VysočinaVysočina
06 7 1.33 OXXX
9 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
Středočeský krajStředočeský kraj
06 4 1.33 XOXXX
Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská
Karlovarský krajKarlovarský kraj
06 2 NM
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace 2 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.331.381.431.48
1= Tereza LieblováTereza Lieblová
Zlínský krajZlínský kraj
06 7 1.48 q OOOO
1= Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 9 1.48 q OOOO
3= Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Středočeský krajStředočeský kraj
06 11 1.48 q OOOXO
3= Barbora KubánkováBarbora Kubánková
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 10 1.48 q OOOXO
5 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 8 1.48 q OOXOXO
6 Adéla ChválováAdéla Chválová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 5 1.48 q OXOOXXO
7 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
Pardubický krajPardubický kraj
07 6 1.43 q OXXOOXXX
8 Karolína JuránkováKarolína Juránková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 3 1.43 q OXOXOXXX
9 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
06 1 1.38 OXOXXX
10 Alena LískovcováAlena Lískovcová
Ústecký krajÚstecký kraj
06 2 1.33 OXXX
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 4 NM
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.381.431.481.531.561.591.611.65
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Středočeský krajStředočeský kraj
06 14 1.61 OOOOXOOXOXXX
2 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
Liberecký krajLiberecký kraj
06 10 SB 1.56 XOOOXOOXXX
3 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 11 SB 1.56 XOOXOOXXOXXX
4 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 7 1.53 OOOOXXX
5 Tereza LieblováTereza Lieblová
Zlínský krajZlínský kraj
06 8 SB 1.53 OOOXOXXX
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
06 5 1.53 O-XOXOXXX
7 Lucie ŽarikováLucie Žariková
PrahaPraha
06 13 1.48 OOOXXX
8 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
Pardubický krajPardubický kraj
07 4 1.48 XOOOXXX
9 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
06 12 1.48 OOXXOXXX
10= Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 9 1.43 OOXXX
10= Sabina SvobodováSabina Svobodová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 3 1.43 OOXXX
12 Renata LáníkováRenata Láníková
VysočinaVysočina
06 2 =SB 1.43 OXOXXX
13 Adéla ChválováAdéla Chválová
Jihočeský krajJihočeský kraj
06 6 1.43 XOXXOXXX
14 Karolína JuránkováKarolína Juránková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 1 1.38 OXXX
Celkem 14 závodníků