Back

 / Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 7 časů (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 SB 07.13 Q
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 07.27 Q
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.27 Q
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 07.37 q
5 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 07.44 q
6 Danny BičíkDanny Bičík 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 07.66
7 Roman PrincRoman Princ 04 Liberecký krajLiberecký kraj 7 07.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.8 m/s Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.23 Q
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 PB 07.27 Q
3 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.33 Q
4 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 07.48 q
5 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 07.50 q
6 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 6 07.59
7 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 07.74
8 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 VysočinaVysočina 8 SB 07.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 PB 07.16 Q
2 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 07.24 Q
3 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 5 07.30 Q
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 PrahaPraha 3 SB 07.35 q
5 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 SB 07.43 q
6 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 7 SB 07.52 q
7 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 07.65
8 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 07.66
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 SB 07.13 Q
2 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 PB 07.16 Q
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.23 Q
4 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 07.24 Q
5 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 PB 07.27 Q
5 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 07.27 Q
7 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.27 Q
8 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 5 07.30 Q
9 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 07.33 Q
10 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 PrahaPraha 3 SB 07.35 q
11 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 07.37 q
12 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 SB 07.43 q
13 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 07.44 q
14 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 SB 07.48 q
15 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 07.50 q
16 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 7 SB 07.52 q
17 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 6 07.59
18 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 07.65
19 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 07.66
19 Danny BičíkDanny Bičík 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 07.66
21 Roman PrincRoman Princ 04 Liberecký krajLiberecký kraj 7 07.68
22 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 07.74
23 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 VysočinaVysočina 8 SB 07.93

60 m - Žáci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.18 Q
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 07.21 Q
3 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 07.30 Q
4 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.32 q
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 07.45 q
6 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 07.48
7 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 07.49
8 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 07.51
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 16:00) official Vítr: -3.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 07.41 Q
2 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 07.44 Q
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 07.53 Q
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 PrahaPraha 2 07.62
5 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 07.64
6 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 07.66
7 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 8 07.76
8 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 6 07.78
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.18 Q
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 4 07.21 Q
3 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2 07.30 Q
4 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.32 q
5 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 07.41 Q
6 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 07.44 Q
7 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 07.45 q
8 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 07.48
9 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 Ústecký krajÚstecký kraj 7 07.49
10 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 07.51
11 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 07.53 Q
12 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 PrahaPraha 2 07.62
13 Šimon KikaŠimon Kika 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 07.64
14 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 07.66
15 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 8 07.76
16 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 6 07.78

60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 11:40) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 07.16
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 =SB 07.18
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 07.19
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 5 07.23
5 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 SB 07.23
6 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 07.25
7 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Středočeský krajStředočeský kraj 8 07.36
8 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 07.40
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 =SB 07.74 Q
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.13 Q
3 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.21 Q
4 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.26 q
5 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.39
6 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.75
7 Marek ZimákMarek Zimák 07 Zlínský krajZlínský kraj 7 09.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 07.75 Q
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.95 Q
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 SB 08.01 Q
4 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.34
5 Oliver VeselýOliver Veselý 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 08.38
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 Liberecký krajLiberecký kraj 7 SB 08.38
7 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 PB 08.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 SB 07.72 Q
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 5 07.98 Q
3 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 2 SB 08.05 Q
4 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 08.12 q
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 08.15 q
6 Filip BerounFilip Beroun 06 VysočinaVysočina 7 SB 08.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2019 - 10:15) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 5 SB 07.84 Q
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 07.88 Q
3 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.15 Q
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.21 q
5 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 SB 08.35
6 Petr GregušPetr Greguš 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 =SB 08.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 SB 07.72 Q
2 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 =SB 07.74 Q
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 07.75 Q
4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 5 SB 07.84 Q
5 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 07.88 Q
6 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 07.95 Q
7 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 5 07.98 Q
8 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 SB 08.01 Q
9 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 2 SB 08.05 Q
10 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 08.12 q
11 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.13 Q
12 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 08.15 Q
13 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 08.15 q
14 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.21 q
15 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.21 Q
16 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.26 q
16 Filip BerounFilip Beroun 06 VysočinaVysočina 7 SB 08.26
18 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.34
19 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 SB 08.35
20 Oliver VeselýOliver Veselý 07 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 08.38
21 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 Liberecký krajLiberecký kraj 7 SB 08.38
22 Petr GregušPetr Greguš 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 =SB 08.38
23 Jonáš BöhmJonáš Böhm 07 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.39
24 Adam PecinaAdam Pecina 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 PB 08.42
25 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.75
26 Marek ZimákMarek Zimák 07 Zlínský krajZlínský kraj 7 09.04

60 m - Ml. žáci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 15:40) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 07.81 Q
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 07.85 Q
3 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 07.92 Q
4 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 6 08.04 q
5 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.25
6 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 08.28
7 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 08.30
8 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.36
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 15:40) official Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 5 07.89 Q
2 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.92 Q
3 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.18 Q
4 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 2 08.20 q
5 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.22
6 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.29
7 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 08.30
8 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.58
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 07.81 Q
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 4 07.85 Q
3 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 5 07.89 Q
4 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 07.92 Q
5 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 07.92 Q
6 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 6 08.04 q
7 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.18 Q
8 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 2 08.20 q
9 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.22
10 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.25
11 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 08.28
12 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.29
13 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 08.30
14 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 08.30
15 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.36
16 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.58

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 12:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 SB 07.73
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 Liberecký krajLiberecký kraj 5 07.77
3 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PrahaPraha 3 SB 07.82
4 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 07.83
5 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 07.91
6 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 1 08.03
7 Jakub KouckýJakub Koucký 06 VysočinaVysočina 8 08.16
8 Šimon BalhárekŠimon Balhárek 06 Pardubický krajPardubický kraj 7 08.16
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 7 časů (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:30) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 07.89 Q
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 08.15 Q
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.18 Q
4 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 5 08.21 q
5 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 08.22
6 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.31
7 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.74 Q
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 5 SB 07.83 Q
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 PB 07.93 Q
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 6 08.07 q
5 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 1 SB 08.09 q
6 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.21
7 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Pardubický krajPardubický kraj 8 08.30
Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 07.89 Q
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 4 07.89 Q
3 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 07.95 Q
4 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 SB 07.96 q
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.02 q
6 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.09 q
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 08.16 q
8 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 08.21
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.74 Q
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 5 SB 07.83 Q
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 07.89 Q
4 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 07.89 Q
5 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 4 07.89 Q
6 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 PB 07.93 Q
7 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 07.95 Q
8 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 SB 07.96 q
9 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 08.02 q
10 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 6 08.07 q
11 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 1 SB 08.09 q
12 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.09 q
13 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 08.15 Q
14 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 SB 08.16 q
15 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.18 Q
16 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 5 08.21 q
17 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 08.21
18 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.21
19 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1 08.22
20 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Pardubický krajPardubický kraj 8 08.30
21 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.31
22 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.31
Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 DNS

60 m - Žákyně (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 15:50) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.72 Q
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 =SB 07.78 Q
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 5 07.98 Q
4 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.01 q
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.09
6 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.10
7 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 08.17
8 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.20
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 15:50) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 4 =SB 07.83 Q
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 07.95 Q
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 2 SB 07.98 Q
4 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.98 q
5 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 08.06
6 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 8 08.18
7 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.23
8 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.27
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.72 Q
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 3 =SB 07.78 Q
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 4 =SB 07.83 Q
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 5 07.95 Q
5 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 2 SB 07.98 Q
6 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 07.98 q
7 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 5 07.98 Q
8 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.01 q
9 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 08.06
10 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.09
11 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.10
12 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 08.17
13 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 PrahaPraha 8 08.18
14 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 Liberecký krajLiberecký kraj 7 08.20
15 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 08.23
16 Dominika FialováDominika Fialová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 08.27

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 11:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 07.68
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 5 SB 07.76
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 3 07.86
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 6 07.91
5 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 PrahaPraha 2 SB 07.92
6 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 7 08.01
7 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 1 08.01
8 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 8 08.02
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2019 - 11:50) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.02
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.07
3 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 7 08.11
4 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 08.19
5 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 08.26
6 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 3 08.29
Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 8 08.29
8 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 08.32
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (po, 24.6.2019 - 15:30) official Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.02 Q
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.09 Q
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 3 08.12 Q
4 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.14 q
5 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 08.22 q
6 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.29
7 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 08.30
8 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 8 08.39
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.13 Q
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 5 08.14 Q
3 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.23 Q
4 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 PB 08.35
5 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.37
6 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 PB 08.38
7 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.41
8 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 08.54
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.02 Q
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 08.09 Q
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 3 08.12 Q
4 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.13 Q
5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 5 08.14 Q
6 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 5 08.14 q
7 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 08.22 q
8 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.23 Q
9 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 08.29
10 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 08.30
11 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 1 PB 08.35
12 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 08.37
13 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 8 PB 08.38
14 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 8 08.39
15 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.41
16 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 08.54

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 08.13 Q
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 =SB 08.23 Q
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 08.40 Q
4 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.47
5 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 SB 08.47
6 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 08.48
7 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Zlínský krajZlínský kraj 1 08.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.03 Q
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 08.11 Q
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 6 SB 08.17 Q
4 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 08.28 q
5 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 08.28 q
6 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 08.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.01 Q
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 =SB 08.20 Q
3 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 SB 08.21 Q
4 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 08.41 q
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.54
6 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 08.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2019 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 08.29 Q
2 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 SB 08.39 Q
3 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 08.41 Q
4 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.45 q
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 PrahaPraha 3 08.47
6 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 VysočinaVysočina 1 08.53
7 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.62
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.01 Q
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 Pardubický krajPardubický kraj 4 08.03 Q
3 Marie NovákováMarie Nováková 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 08.11 Q
4 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 08.13 Q
5 Nikola MusilováNikola Musilová 06 VysočinaVysočina 6 SB 08.17 Q
6 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 Středočeský krajStředočeský kraj 5 =SB 08.20 Q
7 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 SB 08.21 Q
8 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 Pardubický krajPardubický kraj 3 =SB 08.23 Q
9 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 08.28 q
10 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 08.28 q
11 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 08.29 Q
12 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 SB 08.39 Q
13 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 08.40 Q
14 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 08.41 q
15 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 08.41 Q
16 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 08.45 q
17 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 PrahaPraha 3 08.47
18 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 08.47
19 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 Ústecký krajÚstecký kraj 7 SB 08.47
20 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 08.48
21 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 08.50
22 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 VysočinaVysočina 1 08.53
23 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.54
24 Linda MarušováLinda Marušová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 08.54
25 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 08.62
26 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Zlínský krajZlínský kraj 1 08.72