Back

 / Letní olympiáda dětí a mládeže

Jablonec nad Nisou (24. - 26. 6. 2019)

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 PB 36.44 Q
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 36.99 q
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 37.30 q
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 37.36
5 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 38.38
6 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 38.77
7 Danny BičíkDanny Bičík 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 39.56
8 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 39.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 36.50 Q
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 37.21 q
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 SB 37.50
4 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 37.58
5 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 37.68
6 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 38.48
7 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 39.30
8 Roman KadavýRoman Kadavý 05 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 40.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 36.34 Q
2 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 5 SB 36.92 q
3 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 6 SB 37.35 q
4 Jiří RadaJiří Rada 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 37.61
5 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 38.53
6 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 Zlínský krajZlínský kraj 8 SB 38.61
7 Ivan HolečekIvan Holeček 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 39.67
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 36.34 Q
2 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 PB 36.44 Q
3 Jan UllmanJan Ullman 04 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 36.50 Q
4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 5 SB 36.92 q
5 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 SB 36.99 q
6 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 37.21 q
7 Jan SedlářJan Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 37.30 q
8 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 6 SB 37.35 q
9 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 37.36
10 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 SB 37.50
11 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 3 37.58
12 Jiří RadaJiří Rada 04 Ústecký krajÚstecký kraj 3 37.61
13 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 37.68
14 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 38.38
15 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 38.48
16 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 SB 38.53
17 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 Zlínský krajZlínský kraj 8 SB 38.61
18 David KurfürstDavid Kurfürst 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 38.77
19 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 39.30
20 Danny BičíkDanny Bičík 04 Pardubický krajPardubický kraj 1 39.56
21 Daniel MachálekDaniel Machálek 04 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 39.66
22 Ivan HolečekIvan Holeček 04 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 39.67
23 Roman KadavýRoman Kadavý 05 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 40.79

300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 36.25
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 36.37
3 Jan UllmanJan Ullman 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 36.40
4 Damjan ToljDamjan Tolj 04 PrahaPraha 6 SB 36.73
5 Petr KasalPetr Kasal 04 VysočinaVysočina 8 SB 37.11
6 Jan SedlářJan Sedlář 04 Zlínský krajZlínský kraj 1 SB 37.14
7 Casey LongCasey Long 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 37.20
8 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 37.77
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 39.55 Q
2 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 41.62 q
3 Matěj CulkaMatěj Culka 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 SB 41.78 q
4 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 42.83
5 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 43.24
6 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 43.51
7 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 44.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 4 40.70 Q
2 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 PrahaPraha 5 SB 41.53 q
3 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 42.07
4 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 PB 43.52
5 Marek ZimákMarek Zimák 07 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 47.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 41.05 Q
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 41.31 q
3 Oliver SoukupOliver Soukup 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 42.04 q
4 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 SB 42.95
5 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 43.14
6 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 43.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 39.55 Q
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 4 40.70 Q
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 SB 41.05 Q
4 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 41.31 q
5 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 PrahaPraha 5 SB 41.53 q
6 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 2 SB 41.62 q
7 Matěj CulkaMatěj Culka 06 Pardubický krajPardubický kraj 5 SB 41.78 q
8 Oliver SoukupOliver Soukup 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 42.04 q
9 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 42.07
10 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 42.83
11 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 SB 42.95
12 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 PB 43.14
13 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 43.24
14 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 Ústecký krajÚstecký kraj 3 43.51
15 Tomáš NovákTomáš Novák 06 Liberecký krajLiberecký kraj 6 PB 43.52
16 Robert KučeraRobert Kučera 06 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 43.62
17 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 Liberecký krajLiberecký kraj 8 SB 44.13
18 Marek ZimákMarek Zimák 07 Zlínský krajZlínský kraj 2 SB 47.31

300 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 SB 38.86
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 SB 39.73
3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 PrahaPraha 5 SB 39.87
4 Lukáš BokLukáš Bok 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 SB 40.35
5 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 PrahaPraha 2 SB 41.06
6 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Pardubický krajPardubický kraj 7 SB 41.20
7 Matěj CulkaMatěj Culka 06 Pardubický krajPardubický kraj 1 SB 41.75
8 Oliver SoukupOliver Soukup 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 42.13
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 6 SB 38.73
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 SB 39.49
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 39.75
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 2 SB 40.17
5 Marina KollárováMarina Kollárová 04 PrahaPraha 5 SB 40.31
6 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 8 SB 41.21
7 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 PrahaPraha 7 41.52
Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 1 DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 40.14 Q
2 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 PrahaPraha 5 41.62 q
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 42.01
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 42.06
5 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 42.24
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 44.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 PrahaPraha 4 40.72 Q
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 41.05 q
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 41.99 q
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 42.71
5 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 43.32
6 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 Pardubický krajPardubický kraj 7 43.43
7 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 2 43.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 40.00 Q
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 SB 40.07 q
3 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 2 SB 41.82 q
4 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 SB 42.08
5 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 42.17
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 43.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 SB 40.00 Q
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 Zlínský krajZlínský kraj 4 SB 40.07 q
3 Anna CagašováAnna Cagašová 04 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 40.14 Q
4 Marina KollárováMarina Kollárová 04 PrahaPraha 4 40.72 Q
5 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 41.05 q
6 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 PrahaPraha 5 41.62 q
7 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 Liberecký krajLiberecký kraj 2 SB 41.82 q
8 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 41.99 q
9 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 42.01
10 Nela BabjákováNela Babjáková 05 Ústecký krajÚstecký kraj 2 SB 42.06
11 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 7 SB 42.08
12 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 42.17
13 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 42.24
14 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 42.71
15 Adéla KrálováAdéla Králová 04 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 43.32
16 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 Pardubický krajPardubický kraj 7 43.43
17 Sára PavliduSára Pavlidu 05 VysočinaVysočina 2 43.53
18 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 6 43.63
19 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 44.40

300 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 5 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 25.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 41.99 Q
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 43.03 q
3 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 PB 43.94
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 44.14
5 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 44.89
6 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 VysočinaVysočina 7 46.42
7 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 8 47.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.75 Q
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 42.50 q
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 SB 42.95 q
4 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 44.20
5 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 PB 45.06
6 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 45.29
7 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 46.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.61 Q
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 41.67 q
3 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 43.62 q
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 44.29
5 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 45.58
6 Tereza FuskováTereza Fusková 06 Zlínský krajZlínský kraj 8 PB 46.31
7 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 48.24
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.61 Q
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 41.67 q
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.75 Q
4 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 4 41.99 Q
5 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 5 SB 42.50 q
6 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 SB 42.95 q
7 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 SB 43.03 q
8 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 43.62 q
9 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 Liberecký krajLiberecký kraj 2 PB 43.94
10 Dominika NovákováDominika Nováková 06 Středočeský krajStředočeský kraj 3 44.14
11 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 Pardubický krajPardubický kraj 6 SB 44.20
12 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Zlínský krajZlínský kraj 7 SB 44.29
13 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 44.89
14 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 7 PB 45.06
15 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Ústecký krajÚstecký kraj 2 45.29
16 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 Liberecký krajLiberecký kraj 3 45.58
17 Tereza FuskováTereza Fusková 06 Zlínský krajZlínský kraj 8 PB 46.31
18 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 VysočinaVysočina 7 46.42
19 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 SB 46.54
20 Anna DobešováAnna Dobešová 06 VysočinaVysočina 8 47.31
21 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2 48.24

300 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 SB 40.79
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 PrahaPraha 6 SB 41.12
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 SB 41.18
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 41.44
5 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 SB 42.19
6 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1 SB 42.78
7 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 Plzeňský krajPlzeňský kraj 8 SB 42.88
8 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 =SB 42.95
Celkem 8 závodníků