Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (pá, 28.6.2019 - 17:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 10 60.69 Q 54.6260.69-60.69
2 Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 12 57.57 Q X57.57-57.57
3 Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 PB 56.15 Q 56.15--56.15
4 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 55.07 Q 55.07--55.07
5 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 11 54.99 q 50.5854.9954.5254.99
6 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 PB 51.66 q X51.6649.2051.66
7 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 50.70 q XX50.7050.70
8 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 9 49.91 40.4449.8349.9149.91
9 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 3 PB 49.41 46.1749.4147.5749.41
10 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 46.70 46.5746.7045.4346.70
11 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 PB 46.04 36.0146.0444.9346.04
12 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 38.32 38.32X37.5238.32
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace B (pá, 28.6.2019 - 18:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 7 PB 55.89 Q X53.4955.8955.89
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 55.37 Q 53.5555.37-55.37
3 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 8 55.04 Q 55.04--55.04
4 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 PB 51.35 q 49.7250.0851.3551.35
5 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 3 PB 50.00 q 50.0048.2447.6150.00
6 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 9 49.63 49.4649.1749.6349.63
7 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 6 48.28 X48.2847.9348.28
8 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 47.71 34.7047.2847.7147.71
9 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 43.30 X43.30X43.30
10 Marek JanásMarek Janás
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 1 40.49 40.49X39.7640.49
11 Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 2 40.28 40.2835.93X40.28
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 17:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 12 PB 64.53 58.3763.3062.1163.3061.9264.5363.83
2 Jakub KopečekJakub Kopeček
JAC BrnoJAC Brno
03 11 64.47 X64.47X64.47XXX
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 62.41 60.2960.4861.3461.3462.4160.63X
4 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5 56.54 51.5656.5451.3456.54X54.0055.65
5 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 55.01 43.2737.8655.0155.01X53.6354.19
6 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 54.95 48.21X50.2250.2253.7948.4554.95
7 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 PB 54.83 X44.1153.7053.7054.83XX
8 Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 10 52.79 X50.8248.5050.8252.7951.3551.84
9 Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 9 49.83 49.8345.16X49.83
10 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 49.53 XX49.5349.53
11 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 44.46 39.8144.4640.9144.46
12 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 29.74 29.74--29.74
Celkem 12 závodníků