Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 17:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 13 SB 7.08 +0.6 m/s  +0.77.08  +0.66.85  -0.27.087.01  -0.1 +1.0 +1.6
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 14 6.98 +1.1 m/s 6.72  +0.36.86  +1.66.90  +0.86.906.98  +1.15.48  +1.35.70  +2.1
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 15 6.86 +2.4 m/s 6.80 +0.2 m/s  +2.46.86  +2.46.74  +0.16.866.80  +0.2 +1.2 +1.9
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 12 6.82 +0.5 m/s 6.61  +1.36.76  +0.56.76  +1.06.766.82  +0.55.57  +0.8-
5 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 9 6.74 +1.9 m/s 6.43  -0.46.63  +1.3 +0.86.636.74  +1.9 +0.3 +0.6
6 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 8 6.68 +0.6 m/s 6.57  +0.06.68  +0.66.43  +0.46.686.50  +0.7 +0.5 +2.1
7 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 6.60 +0.5 m/s 6.21  +0.96.31  +0.96.60  +0.56.60-6.52  +0.5 +0.6
8 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 10 6.59 -0.1 m/s 6.24  +0.7 +3.16.55  +0.56.556.35  +0.2 +0.56.59  -0.1
9 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 11 6.51 -0.3 m/s 6.21  -0.16.32  +0.96.51  -0.36.51
10 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 6.42 +1.2 m/s 6.42  +1.2 +0.9 +1.36.42
11 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 6.22 +2.4 m/s 6.13 +1.5 m/s 6.22  +2.4 +1.56.13  +1.56.22
12 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 6 6.18 +1.3 m/s  +0.36.18  +1.3 +2.16.18
13 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 5 6.07 +0.5 m/s 5.90  -0.66.07  +0.5 +0.36.07
14 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 7 5.67 +0.7 m/s  +0.1 +0.55.67  +0.75.67
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (pá, 28.6.2019 - 14:45) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11 7.19 +0.6 m/s Q 6.57  +0.37.19  +0.67.19
2 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 10 6.79 +1.4 m/s Q  +0.86.63  +0.86.79  +1.46.79
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 =PB 6.65 +0.7 m/s Q 6.65  +0.76.65
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 6.64 +0.6 m/s q 6.41  -0.36.37  -0.26.64  +0.66.64
5 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 6 6.28 +1.7 m/s q  +0.86.28  +1.7 +0.86.28
6 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 6.23 +0.6 m/s q 6.18  +1.76.23  +0.66.20  -0.46.23
7 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3 6.17 +1.2 m/s q 6.07  +0.85.79  -0.26.17  +1.26.17
8 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 2 6.09 +0.1 m/s  +1.25.99  +0.46.09  +0.16.09
9 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 5 5.95 +0.5 m/s 5.95  +0.55.88  +0.05.76  +0.05.95
10 Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 PB 5.87 +0.8 m/s 5.87  +0.85.53  +1.15.37  -0.85.87
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 8 NM
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace B (pá, 28.6.2019 - 16:05) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 6 PB 6.73 -0.9 m/s Q 6.73  -0.96.73
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 8 6.65 +0.3 m/s Q 6.30  -0.96.43  +1.26.65  +0.36.65
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 9 6.39 +0.7 m/s q 5.77  -0.66.37  +0.86.39  +0.76.39
4 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 =PB 6.21 +1.1 m/s q  +0.66.21  +1.15.75  +0.46.21
5 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5 6.12 +0.9 m/s q  +1.0 +0.46.12  +0.96.12
6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 7 6.05 +1.6 m/s 5.92  -1.86.05  +1.65.98  +0.76.05
7 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 5.96 -0.7 m/s 5.89  +0.75.77  +0.55.96  -0.75.96
8 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 5.95 +2.3 m/s 5.82 +1.0 m/s 5.82  +1.05.95  +2.35.76  +0.65.95
9 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2 5.80 +0.4 m/s  +1.85.80  +0.45.61  +0.55.80
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 11:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 12 MR 7.53 +1.0 m/s 6.94  +1.07.31  +0.57.23  -1.47.31 +0.17.53  +1.0 +1.0
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 PB 6.89 +1.2 m/s  +0.26.58  -0.66.51  +2.06.586.86  +0.66.89  +1.26.47  -0.2
3 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 6.89 +1.3 m/s 6.46  +1.16.57  -0.96.74  +0.46.746.68  +1.76.89  +1.36.21  +2.1
4 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 11 6.72 -0.3 m/s 6.27  +0.0 -0.76.60  -1.16.60 +0.7 +2.16.72  -0.3
5 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 9 6.70 +0.1 m/s 6.39  +0.26.36  -2.36.55  +0.66.55 -0.26.70  +0.16.69  -0.8
6 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 5 PB 6.69 +0.6 m/s 6.28  +2.33.89  -0.36.43  -0.66.436.55  +2.06.65  +1.86.69  +0.6
7 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 10 6.68 +0.4 m/s 6.68  +0.4 -0.96.38  +0.06.686.39  +0.86.40  +0.06.51  +0.5
8 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 6.37 +1.9 m/s 6.37  +1.96.07  -0.4 +0.36.37 +1.66.12  +0.06.11  +1.0
9 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 6 6.31 +0.3 m/s 6.31  +0.34.28  -0.53.61  +0.36.31
10 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3 6.28 +0.6 m/s 6.02  +2.15.96  +0.36.28  +0.66.28
11 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 6.25 +0.6 m/s  +0.66.10  -0.16.25  +0.66.25
12 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 6.16 -0.9 m/s  +2.06.16  -0.96.06  -0.16.16
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 15:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 16 6.04 -1.1 m/s X+1.06.00+1.2-6.00-6.04-1.1-
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 15 6.04 +1.7 m/s X+1.66.04+1.75.89+0.56.045.68+1.0X-1.5X-0.6
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 13 5.81 +1.6 m/s 5.37+2.25.68+1.35.41+0.15.685.81+1.65.59-0.7-
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 11 5.65 +0.0 m/s 5.36+0.0X+1.85.46+1.75.465.49+0.75.65+0.05.43-0.8
5 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 10 SB 5.59 +0.9 m/s 5.43+0.35.46+2.75.59+1.95.595.59+0.93.91-1.3X-0.4
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 5.48 +0.5 m/s X+1.65.15+1.15.48+0.55.485.34+0.65.27-0.5X-1.2
7 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 SB 5.40 +0.7 m/s 5.27+0.65.40+0.75.25+1.65.405.33+1.35.25-0.65.27-1.5
8 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 8 5.38 -0.3 m/s 5.05+1.35.33+2.45.08+0.45.335.18+0.55.38+0.55.38-0.3
9 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1 5.32 +1.3 m/s X+1.65.09+0.35.32+1.35.32
10= Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 5.30 +1.9 m/s X+2.15.30+2.0X+1.75.30
10= Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 14 5.30 +2.0 m/s X+2.15.30+2.0X+1.75.30
12 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 5.27 +1.2 m/s 5.01+1.05.27+1.25.01+0.05.27
13 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 5.21 +0.7 m/s 5.06+1.15.15+0.85.21+0.75.21
14 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 5.02 +1.6 m/s X+1.95.02+1.6X+0.95.02
15 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 4.40 +1.9 m/s X+1.24.40+1.94.00+0.74.40
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (pá, 28.6.2019 - 17:20) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 9 PB 5.65 +0.3 m/s Q 5.17  +1.05.39  +0.75.65  +0.35.65
2 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 13 5.65 +1.4 m/s Q X5.65  +1.45.65
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 12 5.60 +2.2 m/s Q - 5.60  +2.2--5.60
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 5.48 +1.2 m/s q 5.43  +1.35.48  +1.25.30  -0.45.48
5 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 SB 5.41 +1.1 m/s q 3.76  +1.95.36  -0.15.41  +1.15.41
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 5.40 +1.3 m/s q XX5.40  +1.35.40
7 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 5.19 +1.0 m/s 5.12  +0.5X5.19  +1.05.19
8 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 5.14 +0.6 m/s 5.14  +0.65.06  +0.5X5.14
9 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 6 5.09 +0.8 m/s 5.09  +0.84.86  +0.75.07  +0.75.09
10 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1 5.09 +0.7 m/s 4.12  +1.04.78  +0.95.09  +0.75.09
11 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 5.01 +0.7 m/s 5.01  +0.74.75  +0.3X5.01
12 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 4.80 +0.8 m/s 4.80  +0.8--4.80
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 DNS
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace B (pá, 28.6.2019 - 18:40) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 13 5.65 +0.8 m/s Q 4.53  +1.25.65  +0.8-5.65
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 5.37 +0.5 m/s q 3.94  +0.9X5.37  +0.55.37
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 5.29 +0.4 m/s q 4.89  +0.45.29  +0.45.14  +0.25.29
4 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 5.28 +1.3 m/s q 5.26  +1.05.28  +1.35.25  +0.35.28
5 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 12 5.26 +0.3 m/s q X5.18  +0.55.26  +0.35.26
6 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 5.20 -1.3 m/s q 5.20  -1.3X5.14  +0.85.20
7 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 5 5.17 +0.4 m/s 4.90  +0.95.17  +0.44.80  +0.65.17
8 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 5.12 -0.1 m/s 4.57  +1.05.07  +1.05.12  -0.15.12
9 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 5.11 +0.8 m/s 5.11  +0.85.10  +1.04.97  +1.65.11
10 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 7 5.10 +0.3 m/s XX5.10  +0.35.10
11 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 2 5.06 +0.0 m/s XX5.06  +0.05.06
12 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 4.87 +1.0 m/s 4.79  +0.24.82  +1.04.87  +1.04.87
13 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 9 4.67 +1.5 m/s 3.13  -0.2X4.67  +1.54.67
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 12 6.04 +0.0 m/s 5.49+0.96.04+0.0X-0.96.045.90+1.25.58+0.2X+0.0
2 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 PB 5.91 -0.1 m/s 3.00+1.15.85+0.9X-0.85.855.91-0.1--
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 9 5.68 +1.4 m/s X+0.2X+1.65.55+0.55.554.07+1.35.68+1.4X+1.0
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 PB 5.68 +0.6 m/s 5.68+0.6X+0.55.41-0.85.68X+1.8X+1.1-
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 PB 5.50 +1.7 m/s 3.35-0.25.42+0.25.27+1.15.425.19-0.3X+1.95.50+1.7
6 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 PB 5.50 +0.7 m/s 5.33+0.55.05-0.35.50+0.75.505.25+0.5X+1.8X+2.7
7 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 5.43 +1.5 m/s 4.91-0.25.29-0.85.37+1.45.375.01-1.35.42+3.15.43+1.5
8 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 2 5.36 +0.8 m/s 5.09+0.15.22-0.15.36+0.85.36X-0.65.27+2.2X+2.2
9 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 5.29 +2.5 m/s 5.12 +0.7 m/s 5.12+0.7X+0.55.29+2.55.29
10 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 10 5.26 -0.1 m/s 5.26-0.1X-0.5X-0.15.26
11 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 5.16 +0.1 m/s 4.89+0.95.16+0.15.16+1.75.16
12 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 5.05 +0.4 m/s 4.82+0.55.05+0.45.00+0.85.05
Celkem 12 závodníků