Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 12:10) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.743.944.044.144.244.344.424.504.584.664.734.804.875.005.155.22
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14 NL 5.15 --------O-O-OOXOXX-
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12 PB 4.66 ---O-OOOOXOXXX
3 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 13 4.58 --------O-XX-X
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 11 PB 4.58 ----OXOOOXOXXX
5 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 4.42 ----O-OX-XX
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 7 PB 4.24 OOOOXXOXXX
7 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 PB 4.14 XXOXOOXXOXXX
8 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 3.94 OOXXX
9 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 6 3.94 OXOXXX
9 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 3.94 OXOXXX
11 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3 3.74 XOXXX
Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1 NM
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 2 NM
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 9 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 16:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.503.703.803.904.004.084.164.234.284.334.384.434.484.534.584.634.684.73
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14 NL 4.63 ----O-O-OO-OXOOOXOXXX
2 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 15 NL 4.63 ------XXO---O-XOX-XOXOXXX
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 PB 4.28 -O-OOOXOXOXXOXXX
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 4.16 -O-OXXOOOXXX
5 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10 PB 4.08 -OOXOXXOXOXXX
6 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 13 4.00 --O-XOXXX
7 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 9 3.90 -XO-OXXX
8 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 3 PB 3.90 XXOOXXOXOXXX
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 8 3.90 XOXOXOXXOXXX
10= Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 7 3.80 OOO-XXX
10= Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6 =PB 3.80 OOO-XXX
12= Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 3.50 OXXX
12= David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 3.50 OXXX
Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 2 DNS
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 28.6.2019 - 15:50) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.492.692.792.892.993.093.193.293.393.473.543.603.75
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 12 3.60 -----------OXXX
2 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 PB 3.47 -----OXOOOOXXX
3 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 11 PB 3.47 -----XXOOOXX-OXXX
4 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 9 SB 3.39 ----O-OOOXXX
5 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 8 2.99 ---XOOXXX
6 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6 2.89 OXXOXOXOXXX
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5 PB 2.89 OXOOXXOXXX
8 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 2 PB 2.79 OOXOXXX
9 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 7 2.69 OOXXX
10 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 2.69 -XO-XXX
11 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1 2.49 OXXX
Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 28.6.2019 - 13:00) official Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.292.442.592.692.792.892.973.053.133.213.273.323.373.423.473.523.623.67
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 14 3.67 -------------XO-XXOOO
2 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 13 3.52 ------O--O-XOO-XXOXOX-X
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 10 PB 3.47 -------OOO-OXOXOXOXXX
4 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 12 PB 3.47 ----------OXO-OXXOXXX
5 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 9 PB 3.32 ----OOOOXOOOXOXXX
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 11 3.32 -------OOO-XXOXXX
7 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 8 SB 3.21 ----O-OOOOXXX
8 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 5 PB 2.97 ---OOOOXXX
9 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 2.97 ---OOXOXOXXX
10 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 PB 2.89 OOOOOOXXX
11 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2 PB 2.79 OOOXXOOXXX
12 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 2.69 ---OXXX
13 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 2.69 OOOXXOXXX
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 7 DNS
Celkem 14 závodníků