Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 10:55) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.39 Q 0.202
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.87 Q 0.175
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.02 Q 0.157
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.25 q 0.163
5 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.46 0.198
6 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.58 0.174
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 15.72 0.180
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 10:55) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.44 Q 0.161
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 14.49 Q 0.170
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 14.63 Q 0.150
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.85 q 0.193
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.41 0.186
6 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.58 0.170
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.85 0.226
Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 DNF 0.177
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.39 Q 0.202
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.44 Q 0.161
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 14.49 Q 0.170
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 14.63 Q 0.150
5 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.85 q 0.193
6 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 14.87 Q 0.175
7 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.02 Q 0.157
8 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.25 q 0.163
9 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.41 0.186
10 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.46 0.198
11 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 15.58 0.174
12 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.58 0.170
13 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 15.72 0.180
14 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.85 0.226
Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 3 DNF 0.177

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 15:25) official Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.19 0.143
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 14.21 0.182
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 14.30 0.150
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.37 0.172
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.44 0.153
6 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.06 0.197
Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF 0.162
František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNF 0.193
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (pá, 28.6.2019 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.51 Q 0.165
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 14.68 Q 0.152
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.78 Q 0.144
4 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.04 q 0.158
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 15.27 q 0.161
6 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 16.15 0.142
7 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 16.80 0.317
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.6.2019 - 14:20) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.20 Q 0.177
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.79 Q 0.194
3 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 15.12 Q 0.179
4 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.25 q 0.169
5 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.32 0.206
6 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.38 0.198
7 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 15.73 0.307
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 28.6.2019 - 14:20) official Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.07 Q 0.155
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14.47 Q 0.153
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 14.84 Q 0.136
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.88 q 0.151
5 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.72 0.175
6 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.37 0.164
Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Poznámky:
Závodníkovi s číslem 910-Janu Bartoňovi byla při startu udělena žlutá karta.
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 28.6.2019 - 14:20) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.33 Q 0.185
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.42 Q 0.172
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.76 Q 0.278
4 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.48 0.201
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.49 0.208
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 16.52 0.168
7 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.75 0.179
František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.07 Q 0.155
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.20 Q 0.177
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.33 Q 0.185
4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.42 Q 0.172
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14.47 Q 0.153
6 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.51 Q 0.165
7 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 14.68 Q 0.152
8 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.76 Q 0.278
9 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.78 Q 0.144
10 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.79 Q 0.194
11 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 14.84 Q 0.136
12 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.88 q 0.151
13 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.04 q 0.158
14 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 15.12 Q 0.179
15 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.25 q 0.169
16 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 15.27 q 0.161
17 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.32 0.206
18 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.38 0.198
19 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.48 0.201
20 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.49 0.208
21 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.72 0.175
22 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 15.73 0.307
23 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 16.15 0.142
24 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.37 0.164
25 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 16.52 0.168
26 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.75 0.179
27 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 16.80 0.317
Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 DNS

110 m překážek - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Semifinále 1 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.22 Q 0.127
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.41 Q 0.196
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.63 Q 0.168
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.88 q 0.173
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.06 0.147
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.15 0.135
7 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 15.64 0.208
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DQ 162.8 0.085
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (so, 29.6.2019 - 10:40) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 NL 13.88 Q 0.170
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 14.24 Q 0.155
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 14.34 Q 0.176
4 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.84 q 0.161
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 14.93 0.137
6 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.02 0.156
7 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.51 0.161
8 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 15.90 0.171
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 NL 13.88 Q 0.170
2 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.22 Q 0.127
3 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 14.24 Q 0.155
4 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 14.34 Q 0.176
5 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.41 Q 0.196
6 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.63 Q 0.168
7 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.84 q 0.161
8 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.88 q 0.173
9 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 14.93 0.137
10 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.02 0.156
11 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.06 0.147
12 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.15 0.135
13 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.51 0.161
14 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 15.64 0.208
15 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 15.90 0.171
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DQ 162.8 0.085

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.6.2019 - 15:15) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.97 0.175
2 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.12 0.163
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.29 0.163
4 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.67 0.167
5 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.79 0.165
6 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 15.05 0.179
Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNF 0.181
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNF 0.147
Celkem 8 závodníků