Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

400 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 53.44 Q 0.194
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 55.70 Q 0.181
3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 56.49 0.217
4 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 56.69 0.202
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 57.23 0.251
6 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 57.57 0.222
7 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 57.58 0.173
8 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 59.50 0.185
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 53.96 Q 0.191
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 54.12 Q 0.224
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 54.16 q 0.179
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 PB 55.55 0.177
5 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 57.13 0.257
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 57.19 0.362
7 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 57.92 0.189
8 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 SB 58.00 0.241
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 53.90 Q 0.194
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 54.80 Q 0.216
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 54.95 q 0.197
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 55.92 0.452
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 57.48 0.214
6 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 57.70 0.245
7 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 58.12 0.191
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 53.44 Q 0.194
2 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 53.90 Q 0.194
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 53.96 Q 0.191
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 54.12 Q 0.224
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 54.16 q 0.179
6 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 54.80 Q 0.216
7 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 54.95 q 0.197
8 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 PB 55.55 0.177
9 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 55.70 Q 0.181
10 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 55.92 0.452
11 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 56.49 0.217
12 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 56.69 0.202
13 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 57.13 0.257
14 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 57.19 0.362
15 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 57.23 0.251
16 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 57.48 0.214
17 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 57.57 0.222
18 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 57.58 0.173
19 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 57.70 0.245
20 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 57.92 0.189
21 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 SB 58.00 0.241
22 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 58.12 0.191
23 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 59.50 0.185

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 52.12 0.169
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 53.80 0.265
3 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 53.81 0.179
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 54.42 0.190
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.71 0.155
6 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 56.29 0.180
7 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.84 0.206
8 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 65.18 0.195
Poznámky:
Závodníkovi s číslem 911 - Vojtěchu Dobešovi byla udělena žlutá karta.
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 59.26 Q 0.255
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 61.28 Q 0.202
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 63.46 0.253
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 63.97 0.463
5 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 SB 65.39 0.240
6 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 67.05 0.253
Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNF 0.270
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF 0.345
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 60.20 Q 0.184
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 60.67 Q 0.429
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 63.43 q 0.272
4 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 66.10 0.264
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 66.72 0.363
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 68.33 0.204
7 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 73.59 0.346
Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 61.74 Q 0.189
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 62.54 Q 0.211
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 62.77 q 0.195
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 63.98 0.584
5 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 64.90 0.503
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 66.75 0.194
7 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 69.68 0.251
8 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 69.98 0.367
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 59.26 Q 0.255
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 60.20 Q 0.184
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 60.67 Q 0.429
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 61.28 Q 0.202
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 61.74 Q 0.189
6 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 62.54 Q 0.211
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 62.77 q 0.195
8 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 63.43 q 0.272
9 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 63.46 0.253
10 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 63.97 0.463
11 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 63.98 0.584
12 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 64.90 0.503
13 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 SB 65.39 0.240
14 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 66.10 0.264
15 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 66.72 0.363
16 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 66.75 0.194
17 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 67.05 0.253
18 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 68.33 0.204
19 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 69.68 0.251
20 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 69.98 0.367
21 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 73.59 0.346
Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNF 0.270
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF 0.345
Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 59.37 0.308
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 59.89 0.360
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 61.02 0.218
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 61.46 0.179
5 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 62.58 0.212
6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 63.20 0.199
7 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.69 0.199
8 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 65.74 0.274
Celkem 8 závodníků