Back

 / Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (28. - 30. 6. 2019)

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.94 Q 0.156
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.46 Q 0.260
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.80 0.226
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.88 0.171
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.10 0.182
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.10 0.200
7 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.18 0.160
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.19 Q 0.170
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.27 Q 0.182
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.44 q 0.168
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 22.75 q 0.196
5 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 23.20 0.196
6 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.23 0.160
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.6.2019 - 11:35) official Vítr: -3.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.32 Q 0.141
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.58 Q 0.122
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.98 0.152
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.26 0.171
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.39 0.149
6 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.41 0.155
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.94 Q 0.156
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.19 Q 0.170
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.27 Q 0.182
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.32 Q 0.141
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.44 q 0.168
6 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.46 Q 0.260
7 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.58 Q 0.122
8 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 22.75 q 0.196
9 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.80 0.226
10 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.88 0.171
11 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.98 0.152
12 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.10 0.182
13 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.10 0.200
14 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 23.18 0.160
15 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 23.20 0.196
16 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.23 0.160
17 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.26 0.171
18 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.39 0.149
19 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.41 0.155
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 15:10) official Vítr: -2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 21.35 0.149
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21.53 0.158
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 21.54 0.142
4 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 22.29 0.124
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.36 0.194
6 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.60 0.258
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.60 0.152
8 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.68 0.208
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.23 Q 0.148
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 22.48 Q 0.239
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.56 Q 0.198
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.73 q 0.228
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 23.24 q 0.147
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.31 0.189
7 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.44 0.158
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.29 Q 0.141
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 22.30 Q 0.205
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.65 Q 0.173
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 23.00 q 0.173
5 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.16 q 0.207
6 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 24.09 0.222
Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNF 0.335
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.63 Q 0.193
2 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 22.97 Q 0.175
3 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.11 Q 0.191
4 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.55 0.186
5 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 23.57 0.201
6 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 24.06 0.148
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 22.05 Q 0.175
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 22.30 Q 0.192
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 22.62 Q 0.184
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.36 0.168
5 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 23.65 0.160
David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.185
Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 22.05 Q 0.175
2 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.23 Q 0.148
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.29 Q 0.141
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 22.30 Q 0.205
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 22.30 Q 0.192
6 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 22.48 Q 0.239
7 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.56 Q 0.198
8 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 22.62 Q 0.184
9 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.63 Q 0.193
10 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.65 Q 0.173
11 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.73 q 0.228
12 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 22.97 Q 0.175
13 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 23.00 q 0.173
14 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.11 Q 0.191
15 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.16 q 0.207
16 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 23.24 q 0.147
17 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.31 0.189
18 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.36 0.168
19 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.44 0.158
20 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.55 0.186
21 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 23.57 0.201
22 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 23.65 0.160
23 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 24.06 0.148
24 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 24.09 0.222
Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNF 0.335
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.185
Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS

200 m - Dorostenci (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (ne, 30.6.2019 - 11:25) official Vítr: -3.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.47 Q 0.170
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.97 Q 0.235
3 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.11 Q 0.180
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.17 0.177
5 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.46 0.164
6 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 23.71 0.180
7 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 6 24.11 0.338
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (ne, 30.6.2019 - 11:26) official Vítr: -3.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.40 Q 0.150
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.62 Q 0.201
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.68 Q 0.234
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.71 q 0.135
5 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 23.09 q 0.179
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.26 0.192
7 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 23.56 0.163
8 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.68 0.329
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.40 Q 0.150
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.47 Q 0.170
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.62 Q 0.201
4 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.68 Q 0.234
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.71 q 0.135
6 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.97 Q 0.235
7 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 23.09 q 0.179
8 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.11 Q 0.180
9 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.17 0.177
10 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.26 0.192
11 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.46 0.164
12 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 23.56 0.163
13 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 23.68 0.329
14 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 23.71 0.180
15 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 6 24.11 0.338
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 DNS

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 15:00) official Vítr: -4.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 22.38 0.132
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 22.41 0.180
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.64 0.224
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 22.73 0.225
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.86 0.132
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.88 0.169
7 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 23.16 0.169
8 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.17 0.196
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 30.6.2019 - 11:10) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.04 Q 0.410
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.58 Q 0.437
3 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.09 0.227
4 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.35 0.178
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 26.74 0.199
6 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 27.67 0.217
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.6.2019 - 11:10) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.77 Q 0.145
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 25.53 Q 0.347
3 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.65 q 0.169
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.02 0.218
5 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.32 0.226
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 26.69 0.196
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.6.2019 - 11:10) official Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.56 Q 0.203
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.72 Q 0.165
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.86 q 0.413
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.05 0.172
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 26.45 0.177
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.77 Q 0.145
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.04 Q 0.410
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 25.53 Q 0.347
4 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.56 Q 0.203
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.58 Q 0.437
6 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 25.65 q 0.169
7 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.72 Q 0.165
8 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.86 q 0.413
9 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.02 0.218
10 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 26.05 0.172
11 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.09 0.227
12 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 26.32 0.226
13 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 26.35 0.178
14 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 26.45 0.177
15 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 26.69 0.196
16 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 26.74 0.199
17 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 27.67 0.217
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:50) official Vítr: -3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 24.19 0.171
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.41 0.222
3 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 25.14 0.219
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 25.25 0.178
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 25.48 0.124
6 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 25.73 0.149
7 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 25.86 0.172
Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do semifinále

Rozběh 1 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.70 Q 0.348
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 25.15 Q 0.264
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.71 Q 0.284
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.09 0.174
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 26.44 0.136
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 26.51 0.163
Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF 0.212
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.06 Q 0.170
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.29 Q 0.234
3 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 25.44 Q 0.209
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 26.11 0.215
5 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 26.30 0.214
6 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 26.32 0.225
Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.81 Q 0.186
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 SB 24.91 Q 0.317
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 25.08 Q 0.167
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.53 q 0.195
5 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 25.72 q 0.168
6 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 26.20 0.216
7 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 26.46 0.205
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.6.2019 - 17:40) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.22 Q 0.242
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.30 Q 0.171
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.36 Q 0.189
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.56 q 0.180
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.93 q 0.165
6 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 26.33 0.189
7 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 26.53 0.206
8 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 26.83 0.239
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.70 Q 0.348
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.81 Q 0.186
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 5 SB 24.91 Q 0.317
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.06 Q 0.170
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 25.08 Q 0.167
6 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 25.15 Q 0.264
7 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.22 Q 0.242
8 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.29 Q 0.234
9 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.30 Q 0.171
10 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.36 Q 0.189
11 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 25.44 Q 0.209
12 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.53 q 0.195
13 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.56 q 0.180
14 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.71 Q 0.284
15 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 25.72 q 0.168
16 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.93 q 0.165
17 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.09 0.174
18 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 26.11 0.215
19 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 26.20 0.216
20 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 26.30 0.214
21 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 26.32 0.225
22 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 26.33 0.189
23 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 26.44 0.136
24 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 26.46 0.205
25 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 26.51 0.163
26 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 26.53 0.206
27 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 26.83 0.239
Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNF 0.212
Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 DNS

200 m - Dorostenky (Semifinále)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Semifinále 1 (ne, 30.6.2019 - 11:00) official Vítr: -3.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.13 Q 0.345
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 25.59 Q 0.205
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 3 25.68 Q 0.278
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.90 q 0.251
5 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 26.30 0.232
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.50 0.190
7 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.54 0.158
Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (ne, 30.6.2019 - 11:01) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.35 Q 0.193
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.46 Q 0.167
3 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.67 Q 0.280
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 25.87 q 0.177
5 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 26.00 0.221
6 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.20 0.301
7 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 26.21 0.161
Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.13 Q 0.345
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.35 Q 0.193
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.46 Q 0.167
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 25.59 Q 0.205
5 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.67 Q 0.280
6 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 3 25.68 Q 0.278
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 25.87 q 0.177
8 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 25.90 q 0.251
9 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 26.00 0.221
10 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.20 0.301
11 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 26.21 0.161
12 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 26.30 0.232
13 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 26.50 0.190
14 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 26.54 0.158
Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 DNS

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.6.2019 - 14:40) official Vítr: -3.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 24.40 0.154
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.92 0.332
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.38 0.197
4 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 25.41 0.282
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 25.71 0.223
6 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.74 0.265
7 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov 8 25.86 0.326
8 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 26.00 0.185
Celkem 8 závodníků