Back

 / Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (14. 9. 2019)

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(so, 14.9.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 17:16.13
2 Max PsotiakMax Psotiak 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 19:57.69
3 Vojtěch SegešVojtěch Segeš 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 20:59.19
4 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 21:05.28
Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ
Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 142.4.c
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(so, 14.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 15:28.96
2 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 15:50.93
3 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 15:54.14
4 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 18:16.45
5 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 18:34.80
6 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 18:54.71
7 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 20:13.46
8 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20:14.57
9 Jana NováJana Nová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 20:45.44
10 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 20:53.20
11 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 21:21.65
12 Aneta DenkováAneta Denková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 23:18.75
13 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23:27.97
Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNF
Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 142.4.c
Celkem 15 závodníků