Back

 / Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Ostrava (28. 9. 2019)

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 16:43.68
2 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 17:44.64
3 Radim KucRadim Kuc 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 21:25.64
4 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21:38.56
Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 DQ 230.7a
Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 DQ 230.7a
Petr JulínekPetr Julínek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DQ 230.7a
Tibor SedlákTibor Sedlák 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 DQ 230.7a
Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DQ 230.7a
Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ 230.7a
Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 DQ 230.7a
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100023Zajíček Adam (VITKO)4:31.36
Celkem 11 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky

(so, 28.9.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 16:25.82
2 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 16:41.72
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 17:00.20
4 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 17:45.25
5 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 17:51.84
6 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 18:09.40
7 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 18:31.53
8 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 18:59.90
9 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 PB 20:01.20
Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000368Hlaváčová Klára (TEKLA)5:09.36
2000368Hlaváčová Klára (TEKLA)10:45.75
Celkem 10 závodníků