Back

 / Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava

Ostrava (20. 6. 2019)

400 m - Muži

(čt, 20.6.2019 - 19:30) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
Gyulai Memorial
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Steven GardinerSteven Gardiner 95 BahamasBahamas 4 SB 44.95 0.186
2 Abbas AbubakerAbbas Abubaker 96 BahrainBahrain 6 45.86 0.585
3 Luka JanežičLuka Janežič 95 SloveniaSlovenia 7 45.97 0.192
4 Tapelo PhoraTapelo Phora 91 South AfricaSouth Africa 3 46.14 0.186
5 Kyle ClemonsKyle Clemons 90 United StatesUnited States 1 46.41 0.201
6 Kenny BednarekKenny Bednarek 98 United StatesUnited States 5 47.02 0.190
7 Martin RooneyMartin Rooney 87 United KingdomUnited Kingdom 8 SB 47.38 0.210
8 Jan TesařJan Tesař 90 Czech RepublicCzech Republic 2 47.94 0.197
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 20.6.2019 - 14:23) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mazen Al-YassinMazen Al-Yassin 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 1 PB 46.25 0.180
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 46.80 0.191
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 46.89 0.217
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 47.15 0.212
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 47.17 0.183
6 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 47.19 0.186
7 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 47.49 0.183
8 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 8 SB 47.80 0.157
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 20.6.2019 - 14:28) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 SB 48.41 0.231
2 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.75 0.156
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 48.81 0.158
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 49.13 0.158
5 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 49.46 0.174
6 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 SlovakiaSlovakia 8 51.49 0.165
Jacek MajewskiJacek Majewski 42 PolandPoland 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 20.6.2019 - 14:33) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 SB 49.91 0.157
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 50.05 0.271
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.12 0.150
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 50.23 0.139
5 Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 SlovakiaSlovakia 7 SB 50.58 0.169
6 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 SlovakiaSlovakia 8 PB 50.80 0.153
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF 0.173
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Mazen Al-YassinMazen Al-Yassin 96 Saudi ArabiaSaudi Arabia 1 PB 46.25 0.180
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 46.80 0.191
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 46.89 0.217
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 47.15 0.212
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 47.17 0.183
6 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 47.19 0.186
7 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 47.49 0.183
8 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovakiaSlovakia 8 SB 47.80 0.157
9 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 SB 48.41 0.231
10 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.75 0.156
11 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 48.81 0.158
12 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 49.13 0.158
13 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 49.46 0.174
14 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 SB 49.91 0.157
15 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 50.05 0.271
16 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.12 0.150
17 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 50.23 0.139
18 Lukáš GlodžákLukáš Glodžák 99 SlovakiaSlovakia 7 SB 50.58 0.169
19 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 SlovakiaSlovakia 8 PB 50.80 0.153
20 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 SlovakiaSlovakia 8 51.49 0.165
Jacek MajewskiJacek Majewski 42 PolandPoland 2 DNS
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF 0.173

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 20.6.2019 - 14:13) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 55.02 0.360
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 55.53 0.219
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 5 56.33 0.176
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 8 PB 56.42 0.327
5 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 SlovakiaSlovakia 7 PB 56.47 0.141
6 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovakiaSlovakia 6 56.90 0.427
7 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 57.38 0.174
Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 7.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 20.6.2019 - 14:18) official Cílová fotografie Výsledek v Pdf Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 57.65 0.145
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 58.93 0.588
3 Daša TomkováDaša Tomková 61 SlovakiaSlovakia 6 59.01 0.212
4 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 SlovakiaSlovakia 8 PB 59.09 0.168
5 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 59.31 0.220
6 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 59.58 0.160
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 59.98 0.202
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 55.02 0.360
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 55.53 0.219
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 5 56.33 0.176
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 8 PB 56.42 0.327
5 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 SlovakiaSlovakia 7 PB 56.47 0.141
6 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 SlovakiaSlovakia 6 56.90 0.427
7 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 57.38 0.174
8 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 57.65 0.145
9 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 58.93 0.588
10 Daša TomkováDaša Tomková 61 SlovakiaSlovakia 6 59.01 0.212
11 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 SlovakiaSlovakia 8 PB 59.09 0.168
12 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 59.31 0.220
13 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 59.58 0.160
14 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 59.98 0.202
Barbora TomkováBarbora Tomková 96 SlovakiaSlovakia 1 DNS
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS