Back

 / Vánoční hala mladšího žactva 2018

Ostrava - Vítkovice (14. 12. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.26
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.37
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.43
4 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.82
5 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.96
6 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.24
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.56
8 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.82
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.37
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.50
4 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.50
5 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.55
6 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.55
7 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 10.77
8 Jakub PodlešákJakub Podlešák 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.07
2 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.17
3 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 10.45
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.52
5 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.61
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.24
7 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.63
8 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 10.25
2 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 12.23
3 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.58
4 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.66
5 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 12.68
6 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.88
7 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 12.99
Patrik HrdýPatrik Hrdý 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.12.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.40
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.93
3 René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.37
4 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.44
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.61
6 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.74
7 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.28
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.26
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.37
3 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.43
4 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.82
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.82
6 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 09.96
7 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.07
8 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.17
9 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.24
10 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 5 10.25
11 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.37
12 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 10.45
13 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.50
13 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.50
15 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.52
16 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.55
16 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.55
18 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.56
19 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.61
20 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 10.77
21 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.24
22 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.40
23 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.63
24 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.93
25 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11.95
26 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.98
27 Richard FreudlRichard Freudl 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 12.23
28 René SchromRené Schrom 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.37
29 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.44
30 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.58
31 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.61
32 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.66
33 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 12.68
34 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.74
35 Jakub PodlešákJakub Podlešák 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.80
36 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.88
37 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 12.99
38 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.28
Patrik HrdýPatrik Hrdý 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.26
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.47
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 09.60
4 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.60
5 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.81
6 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 10.17
7 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.22
8 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.34
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 14.12.2018 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.78
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.96
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.10
4 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.26
5 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 10.38
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.39
7 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 10.58
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.98
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 10.11
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.42
4 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.60
5 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.60
6 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.61
7 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.63
8 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.39
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.67
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.73
4 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.74
5 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10.81
6 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.60
7 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.46
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 12.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.44
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.76
3 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.14
4 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.20
5 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.44
6 Aneta VoksováAneta Voksová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 11.70
7 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11.79
8 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.33
2 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.47
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.63
4 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.76
5 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.11
6 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.22
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.67
Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.83
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.83
3 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.88
4 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.93
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.55
6 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 13.22
7 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 15.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.81
2 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.07
3 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.75
4 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 12.44
5 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 4 12.48
6 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 12.52
7 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 13.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.90
2 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.73
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.11
4 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.14
5 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.28
6 Ema KlimánkováEma Klimánková 05 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 13.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 14.12.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.15
2 Mia PospěchováMia Pospěchová 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 12.39
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.47
4 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.90
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.15
6 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.45
7 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.63
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.90
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.98
3 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 10.11
4 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.33
5 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.39
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 10.42
7 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.44
8 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.60
8 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.60
10 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.61
11 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.63
12 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.67
13 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.73
13 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.73
15 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 10.74
16 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.76
17 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10.81
17 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.81
19 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.01
20 Andrea MartinkováAndrea Martinková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.07
21 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.14
22 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.20
23 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.44
24 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.47
25 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 11.60
26 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.63
27 Aneta VoksováAneta Voksová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 11.70
28 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.75
29 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.76
30 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11.79
31 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.83
31 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.83
33 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.88
34 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.93
35 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.11
35 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.11
37 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.14
38 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.15
39 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.22
40 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 12.28
41 Mia PospěchováMia Pospěchová 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 12.39
42 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 12.44
43 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.46
44 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.47
45 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 4 12.48
46 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 12.52
47 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.55
48 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 12.57
49 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.67
50 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.90
51 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.15
52 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 13.22
53 Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.45
54 Ema KlimánkováEma Klimánková 05 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 13.52
55 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 13.71
56 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.52
57 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.63
58 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 15.31
Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DQ