Back

 / Vánoční hala mladšího žactva 2018

Ostrava - Vítkovice (14. 12. 2018)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 40.13
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 40.80
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 40.81
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 41.82
5 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 45.26
6 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 47.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 42.19
2 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 42.94
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 44.24
4 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 48.32
5 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 49.48
6 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 50.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 43.07
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.23
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 43.81
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.78
5 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 55.07
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.63
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.87
3 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 45.88
4 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 49.32
5 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 53.69
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 14.12.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 44.57
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.59
3 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.33
4 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 53.93
5 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 56.44
6 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 40.13
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 40.80
3 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 40.81
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 41.82
5 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 42.19
6 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 42.94
7 Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 43.07
8 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 43.23
9 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 43.81
10 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 44.24
11 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 44.57
12 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.63
13 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 45.26
14 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.87
15 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 45.88
16 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 47.26
17 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 48.32
18 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.59
19 Kryštof JeništaKryštof Jeništa 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 49.32
20 Ondřej AmbrosOndřej Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 49.48
21 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 49.78
22 Vojtěch AmbrosVojtěch Ambros 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 50.31
23 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 52.33
24 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 53.69
25 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 53.93
26 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 55.07
27 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 56.44
28 Michal ŘepkaMichal Řepka 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 59.45

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 44.34
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 44.61
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 46.93
4 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.72
5 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 49.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 50.49
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 51.01
3 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.20
4 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 51.47
5 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 51.57
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 48.59
2 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 51.16
3 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 51.93
4 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.76
5 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 59.75
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.22
2 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.67
3 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 49.74
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 50.08
5 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 52.27
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 57.35
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.96
2 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 49.33
3 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 49.47
4 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 53.62
5 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 56.59
6 Michalina BugyelMichalina Bugyel 06 PolskoPolsko 5 57.13
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 49.39
2 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 52.39
3 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 53.55
4 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 54.79
5 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 56.43
6 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.95
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 14.12.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 45.09
2 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 46.56
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.54
4 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.31
5 Tereza GroškováTereza Grošková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 53.64
Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.96
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 44.34
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 44.61
4 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 45.09
5 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 46.56
6 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 46.93
7 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.54
8 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 47.72
9 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 48.59
10 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 49.14
11 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.22
12 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 49.33
13 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 49.39
14 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 49.47
15 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.67
16 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 49.74
17 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 50.08
18 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 50.49
19 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 51.01
20 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 51.16
21 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 51.20
22 Michaela GregorováMichaela Gregorová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 51.47
23 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 51.57
24 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 51.93
25 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 52.27
26 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 52.39
27 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 52.76
28 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 53.31
29 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 53.55
30 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 53.62
31 Tereza GroškováTereza Grošková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 53.64
32 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 54.79
33 Linda PospíšilováLinda Pospíšilová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 56.43
34 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 56.59
35 Michalina BugyelMichalina Bugyel 06 PolskoPolsko 5 57.13
36 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 57.35
37 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.95
38 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 59.75
Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS