Back

 / Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C

Ostrava - Vítkovice (8. 12. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 8.12.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 11 5.45 5.45xx5.455.295.155.28
2 Jan KremserJan Kremser
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 2 5.19 5.194.874.905.19xx2.62
3 Ondřej BudínOndřej Budín
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 9 5.15 5.094.944.865.094.734.845.15
4 Adam PolanskýAdam Polanský
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 7 5.15 x5.154.465.15x4.995.06
5 Šimon PekařŠimon Pekař
Zlínský krajZlínský kraj
05 1 5.13 4.82x5.125.125.135.064.98
6 Filip HanáčekFilip Hanáček
Zlínský krajZlínský kraj
05 8 5.01 4.504.834.774.834.764.655.01
7 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
06 4 5.00 5.004.48x5.003.444.794.58
8 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 10 4.75 4.644.694.754.754.494.484.72
9 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 5 4.64 3.824.644.644.644.624.554.58
10 Patrik MatulaPatrik Matula
Zlínský krajZlínský kraj
05 3 4.43 3.414.434.384.434.20xx
11 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 6 4.05 xx3.633.63x4.053.57
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 8.12.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 5 5.13 4.824.835.035.034.924.795.13
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 11 5.07 4.755.025.075.074.94xx
3 Tereza MyškováTereza Myšková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 12 4.96 4.694.864.934.93x4.954.96
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 10 4.88 4.484.884.724.884.614.554.62
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 6 4.79 x4.70-4.704.79xx
6 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
06 8 4.69 xx4.594.594.69x4.68
7 Eliška ZelováEliška Zelová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
05 9 4.62 4.624.254.334.624.60x4.34
8 Natálie NovotnáNatálie Novotná
Zlínský krajZlínský kraj
05 7 4.52 4.20x4.404.404.314.264.52
9 Eliška GrzybováEliška Grzybová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
05 4 4.38 4.383.993.994.38x4.26x
MS Michaela SochováMichaela Sochová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
05 1 4.30 4.154.304.004.304.064.244.18
11 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Zlínský krajZlínský kraj
06 3 4.26 3.944.093.794.094.263.813.79
12 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Zlínský krajZlínský kraj
06 2 4.21 3.644.214.144.214.18x3.92
Celkem 12 závodníků