Back

 / Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C

Ostrava - Vítkovice (8. 12. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 09.26
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 09.39
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 Zlínský krajZlínský kraj 4 09.48
4 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 10.55
Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 09.71
2 Adam DostálAdam Dostál 05 Zlínský krajZlínský kraj 5 09.79
3 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.06
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 10.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David KovářDavid Kovář 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 09.26
2 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 6 09.39
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 Zlínský krajZlínský kraj 4 09.48
4 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 09.71
5 Adam DostálAdam Dostál 05 Zlínský krajZlínský kraj 5 09.79
6 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.06
7 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 10.18
8 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 7 10.55
Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 09.52
2 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 Zlínský krajZlínský kraj 4 10.33
3 Jana DrásalováJana Drásalová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.39
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 3 10.49
5 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 10.53
6 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 10.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 09.94
2 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 10.55
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 10.56
4 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 10.77
5 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 11.10
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 09.52
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 5 09.94
3 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 Zlínský krajZlínský kraj 4 10.33
4 Jana DrásalováJana Drásalová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 6 10.39
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 Zlínský krajZlínský kraj 3 10.49
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 10.53
7 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 10.55
8 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 10.56
9 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 10.77
10 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 10.84
11 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 7 11.10