Back

 / Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina C

Ostrava - Vítkovice (8. 12. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 17.72
2 Vít HolubVít Holub 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 19.13
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 19.30
4 Marek JežMarek Jež 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 19.43
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 19.46
6 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 19.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 18.75
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 19.59
3 Adam DostálAdam Dostál 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 20.06
4 Jan MikešJan Mikeš 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 20.47
Marek MatyskaMarek Matyska 05 Zlínský krajZlínský kraj 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 17.72
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 4 18.75
3 Vít HolubVít Holub 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1 19.13
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2 19.30
5 Marek JežMarek Jež 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 19.43
6 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 19.46
7 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 19.59
8 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 19.81
9 Adam DostálAdam Dostál 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 20.06
10 Jan MikešJan Mikeš 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 20.47
Marek MatyskaMarek Matyska 05 Zlínský krajZlínský kraj 5 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.12.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 19.85
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 19.87
3 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 20.83
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 20.86
5 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 21.70
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.12.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 20.33
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 20.46
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 20.75
4 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 20.90
5 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 22.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 4 19.85
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 6 19.87
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 20.33
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Zlínský krajZlínský kraj 6 20.46
5 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 4 20.75
6 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2 20.83
7 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 5 20.86
8 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3 20.90
9 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3 21.70
10 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 Zlínský krajZlínský kraj 2 22.18