Back

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ForejtMichal Forejt
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
00 32 18.06 17.9218.06x18.060.00.00.0
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
99 31 16.68 16.68xx16.680.00.00.0
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
99 30 14.13 13.7514.0614.1314.130.00.00.0
4 Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
00 27 13.82 13.8212.5513.6913.820.00.00.0
5 Marek MarvanMarek Marvan
SPŠ TáborSPŠ Tábor
02 29 13.53 13.5313.34x13.530.00.00.0
6 Jan TrnkaJan Trnka
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
01 26 13.26 13.2612.9813.1813.260.00.00.0
7 Dan ZbránekDan Zbránek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
99 28 12.48 12.4811.0412.1312.480.00.00.0
8 David NovákDavid Novák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 24 12.24 12.1111.3812.2412.240.00.00.0
9 Václav RaškaVáclav Raška
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
01 10 12.19 12.0312.1911.8112.190.00.00.0
10 Martin JurčíkMartin Jurčík
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 18 12.17 12.1711.6411.2912.170.00.00.0
11 Tomáš FoglTomáš Fogl
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 22 12.16 11.3811.5912.1612.160.00.00.0
12 Petr BártaPetr Bárta
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 8 12.13 11.9212.1311.7412.130.00.00.0
13 Jiří DolejšíJiří Dolejší
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 21 12.09 x11.6012.0912.090.00.00.0
14 Adam BěhávkaAdam Běhávka
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
99 15 11.90 11.9011.6111.1411.900.00.00.0
15 Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 25 11.85 11.7310.8411.8511.850.00.00.0
16 Jakub DanyšJakub Danyš
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
00 7 11.83 11.8311.2810.9611.830.00.00.0
17 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
18 20 11.76 11.4111.6411.7611.760.00.00.0
18 LUKÁŠ FÉRLUKÁŠ FÉR
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
99 17 11.71 10.6411.7111.3511.710.00.00.0
19 Filip DuchoňFilip Duchoň
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
00 16 11.67 11.0311.3811.6711.670.00.00.0
20 Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 5 11.60 11.2111.1211.6011.600.00.00.0
21 Patrik BrodníčekPatrik Brodníček
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
02 14 11.48 11.4810.8310.9111.480.00.00.0
22 ONDŘEJ HOŠEKONDŘEJ HOŠEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
02 23 11.47 11.3311.4711.3411.470.00.00.0
23 Josef TůmaJosef Tůma
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 6 11.02 10.4710.4411.0211.020.00.00.0
24 Radek BartlRadek Bartl
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
99 9 10.95 09.5609.4510.9510.950.00.00.0
25 Jakub HolubJakub Holub
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
99 13 10.94 10.0510.9410.8110.940.00.00.0
26 Jakub BalšánekJakub Balšánek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 4 10.85 10.8509.6209.5710.850.00.00.0
27 Josef ValentaJosef Valenta
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 11 10.84 10.8410.5110.4310.840.00.00.0
28 Pavel HorčičkaPavel Horčička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 1 10.81 10.8110.4910.5910.810.00.00.0
29 Cyril ŽeravaCyril Žerava
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 12 10.61 10.2609.2110.6110.610.00.00.0
30 Jakub KubíkJakub Kubík
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 19 10.58 x10.0210.5810.580.00.00.0
31 Matěj KuncMatěj Kunc
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
99 2 10.31 10.3110.0510.1610.310.00.00.0
32 Jakub MajerčákJakub Majerčák
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 3 09.99 09.9809.2909.9909.990.00.00.0
Celkem 32 závodníků