Back

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.022.06
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 32 2.06 -------oooooooxo
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 29 1.94 -------oxooxoxxoxxx
3 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
00 28 1.86 ----oooooxoxxx
4 David NovákDavid Novák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 26 1.86 ---oo-ooxxoxoxxx
5 Ondřej KiszaOndřej Kisza
Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh...
00 25 1.86 ---oooooxoxxoxxx
6 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
03 23 1.82 ---ooxooooxxx
7 Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 27 1.82 ----ooooxoxxx
8 MARTIN KUBEČEKMARTIN KUBEČEK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
99 24 1.82 ---ooxxooxoxoxxx
9 Jakub BalšánekJakub Balšánek
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 19 1.70 ---o-oxxx
10 Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 11 1.70 --ooxooxxx
11 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 20 1.70 ---xoxooxxx
12 Michal PernickýMichal Pernický
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 18 1.70 ooxoxoxooxxx
13 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 12 1.70 ---ooxoxxx
14= Václav BednarskýVáclav Bednarský
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 22 1.70 ---xooxoxxx
14= Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 30 1.70 xoooooxoxxx
16 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK
SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov
02 15 1.70 ---ooxxoxxx
17= Vojtěch JavorekVojtěch Javorek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
01 4 1.70 xoxooxooxxoxxx
17= Ondřej SurovecOndřej Surovec
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
02 16 1.70 ooxooxxoxxoxxx
19= Jan PetrekJan Petrek
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
99 6 1.66 oooooxxx
19= Pavel HorčičkaPavel Horčička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 17 1.66 -ooooxxx
21 Petr BártaPetr Bárta
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 31 1.66 oooxooxxx
22 Petr FučíkPetr Fučík
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
99 8 1.66 oooxxooxxx
23 Matyáš KašparMatyáš Kašpar
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
00 9 1.66 ooooxoxxx
24 Josef HřibJosef Hřib
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
00 13 1.66 ooxooxoxxx
25= Martin HanákMartin Hanák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 3 1.66 ooxooxxoxxx
25= Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
00 10 1.66 ---xoxxoxxx
27= Michal ProvodMichal Provod
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
00 5 1.62 ooooxxx
27= Vítek LukavecVítek Lukavec
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
99 14 1.62 ooooxxx
29 Jiří KuciakJiří Kuciak
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
01 1 1.62 xooooxxx
30 David SkřečekDavid Skřeček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
02 2 1.62 oxooxoxxx
31 Matěj BínaMatěj Bína
SPŠ TáborSPŠ Tábor
02 7 1.62 oxooxxoxxx
32 Marek ArbeitMarek Arbeit
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 21 1.58 oooxxx
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 11.12.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.80
1 Anna BravencováAnna Bravencová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 32 1.72 --------oooooxxx
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 31 1.72 -------ooxoxoxxoxoxxx
3 Monika KopeckáMonika Kopecká
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
00 28 1.64 -----ooooooxxx
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 30 1.56 ----oooooxxx
5 Barbora PatočkováBarbora Patočková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
99 27 1.56 ---oooxooxxoxxx
6= Eliška HodkováEliška Hodková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 24 1.52 ---ooooo-xxx
6= Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 9 1.52 ----ooooxxx
8= Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
03 26 1.48 --oooooxxx
8= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 20 1.48 ---ooooxxx
8= Barbora HložkováBarbora Hložková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
00 29 1.48 ---oooox-xx
8= Barbora LánskáBarbora Lánská
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 17 1.48 ---oooox-xx
12 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 18 1.48 ---xooooxxx
13= Smidová DominikaSmidová Dominika
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
01 6 1.48 ---oooxoxxx
13= Anna KozlováAnna Kozlová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
01 23 1.48 -oooooxoxxx
15 Nikola SojkováNikola Sojková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 15 1.44 ooooooxxx
16 Barbora LuckáBarbora Lucká
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 21 1.44 --oxoxooxxx
17= Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
01 12 1.44 -oooxoxoxxx
17= Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
03 8 1.44 --ooxoxoxxx
19 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 19 1.44 --xooxoxoxxx
20 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
01 22 1.40 ----oxxx
21 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 25 1.40 --ooxoxxx
22 Zdeňka MarešováZdeňka Marešová
Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice
03 10 1.36 ooooxxx
23 Nikola RejlkováNikola Rejlková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
03 13 1.36 oxoxooxxx
24= Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť
02 14 1.36 --oxoxxx
24= Karolína MagerováKarolína Magerová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 11 1.36 oooxoxxx
24= Anežka VychodilováAnežka Vychodilová
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
03 4 1.36 oooxoxxx
27 Adéla KývalováAdéla Kývalová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 5 1.36 ooxoxxoxxx
28 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
01 16 1.32 xoooxxx
29 Adéla RoučkováAdéla Roučková
VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou
00 2 1.32 xxoooxxx
30 Veronika SoukupováVeronika Soukupová
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
03 3 1.32 ooxoxxx
31 Eliška DrahošováEliška Drahošová
SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary
00 7 1.28 oxoxxx
32 Barbora MatějkováBarbora Matějková
Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín
01 1 1.24 xoxxx
Celkem 32 závodníků