Zpět

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

-

01 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 06.95 900.00
2 Filip LičmanFilip Ličman 000119 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 3 07.05 865.00
3 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 07.15 830.00
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2 07.21 809.00
5 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.30 779.00
6 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 7 07.33 769.00
7 Ondřej MachátOndřej Machát 020216 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 07.48 719.00
8 Jan ŠvábJan Šváb 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 8 07.69 653.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 07.17 823.00
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.23 802.00
3 Jan UllmannJan Ullmann 000524 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 3 07.25 796.00
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 07.32 772.00
5 Martin ŽenkaMartin Ženka 000329 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 07.35 762.00
6 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 07.37 755.00
7 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 07.37 755.00
8 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 020401 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 07.68 656.00
Celkem 8 závodníků
03 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 07.43 736.00
2 Dominik HerlesDominik Herles 010423 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.46 726.00
3 Pavel MorongPavel Morong 020325 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 07.49 716.00
4 Josef MašekJosef Mašek 991204 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 07.56 694.00
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1 07.59 684.00
6 Jakub PavlíkJakub Pavlík 001104 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.62 675.00
7 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.80 619.00
Marek ŠvábMarek Šváb 000323 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS
Celkem 8 závodníků
04 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 020430 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 07.36 759.00
2 Ondřej KiszaOndřej Kisza 000526 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 07.48 719.00
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 07.54 700.00
4 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.58 687.00
5 David DvořákDavid Dvořák 010509 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 07.59 684.00
6 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 010527 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 07.60 681.00
7 Radim PlškoRadim Plško 011205 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.66 662.00
8 Filip AdámekFilip Adámek 010603 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.92 583.00
Celkem 8 závodníků
05 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 010928 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.45 729.00
2 Josef TerčJosef Terč 030202 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 4 07.62 675.00
3 Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 020924 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 07.64 668.00
4 Jaroslav VitákJaroslav Viták 020714 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.69 653.00
5 Jiří BeránekJiří Beránek 991227 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.71 646.00
6 Pavel ŠvecPavel Švec 011127 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 07.74 637.00
7 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 020516 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1 07.83 610.00
Celkem 7 závodníků
06 (út, 11.12.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PaušDominik Pauš 011229 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.71 646.00
2 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 020217 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 6 07.75 634.00
3 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 000707 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 07.77 628.00
4 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 07.80 619.00
5 Jan VorelJan Vorel 000930 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 08.41 447.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 06.95 900.00
2 Filip LičmanFilip Ličman 000119 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 3 07.05 865.00
3 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 07.15 830.00
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 991020 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 07.17 823.00
5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 000406 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2 07.21 809.00
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.23 802.00
7 Jan UllmannJan Ullmann 000524 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 3 07.25 796.00
8 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.30 779.00
9 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 010116 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 07.32 772.00
10 Tomáš MartynekTomáš Martynek 010129 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 7 07.33 769.00
11 Martin ŽenkaMartin Ženka 000329 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 07.35 762.00
12 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 020430 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 07.36 759.00
13 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 010816 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 07.37 755.00
13 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 020918 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 07.37 755.00
15 Tomáš WoollerTomáš Wooller 021230 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 07.43 736.00
16 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 010928 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.45 729.00
17 Dominik HerlesDominik Herles 010423 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.46 726.00
18 Ondřej MachátOndřej Machát 020216 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 07.48 719.00
18 Ondřej KiszaOndřej Kisza 000526 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 07.48 719.00
20 Pavel MorongPavel Morong 020325 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 07.49 716.00
21 Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 07.54 700.00
22 Josef MašekJosef Mašek 991204 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 07.56 694.00
23 Daniel JurášDaniel Juráš 020519 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.58 687.00
24 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 000705 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1 07.59 684.00
24 David DvořákDavid Dvořák 010509 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 07.59 684.00
26 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 010527 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 07.60 681.00
27 Jakub PavlíkJakub Pavlík 001104 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.62 675.00
27 Josef TerčJosef Terč 030202 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 4 07.62 675.00
29 Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 020924 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 07.64 668.00
30 Radim PlškoRadim Plško 011205 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.66 662.00
31 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 020401 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 07.68 656.00
32 Jan ŠvábJan Šváb 020512 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 8 07.69 653.00
32 Jaroslav VitákJaroslav Viták 020714 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.69 653.00
34 Jiří BeránekJiří Beránek 991227 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.71 646.00
34 Dominik PaušDominik Pauš 011229 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.71 646.00
36 Pavel ŠvecPavel Švec 011127 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 07.74 637.00
37 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 020217 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 6 07.75 634.00
38 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 000707 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 07.77 628.00
39 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.80 619.00
39 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 000709 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 07.80 619.00
41 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 020516 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1 07.83 610.00
42 Filip AdámekFilip Adámek 010603 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.92 583.00
43 Jan VorelJan Vorel 000930 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 08.41 447.00
Marek ŠvábMarek Šváb 000323 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS

-

01 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 010210 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.96 860.00
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 020527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 07.97 857.00
3 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 030701 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 07.97 857.00
4 Nikola HerzováNikola Herzová 010714 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.06 830.00
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 8 08.08 824.00
6 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 011109 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 08.24 776.00
7 Marie SchubertováMarie Schubertová 011021 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 08.27 767.00
8 Dalia ŽurDalia Žur 030325 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 08.38 735.00
Celkem 8 závodníků
02 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 000504 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.08 824.00
2 Hana TrundováHana Trundová 990507 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.36 741.00
3 Tereza BeranováTereza Beranová 990824 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 08.42 723.00
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 010404 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.49 704.00
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 08.56 684.00
6 Barbora BradováBarbora Bradová 000723 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 08.64 662.00
7 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 020129 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.70 645.00
8 Barbora HájkováBarbora Hájková 010119 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 8 08.84 608.00
Celkem 8 závodníků
03 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 011125 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 08.18 794.00
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 08.27 767.00
3 Maria CukerováMaria Cukerová 010718 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 08.47 709.00
4 Haasová SimonaHaasová Simona 000722 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.50 701.00
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 020421 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 08.52 695.00
6 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 08.55 687.00
7 Markéta MičkováMarkéta Mičková 000329 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 7 08.59 676.00
8 Barbora LánskáBarbora Lánská 020207 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 08.71 643.00
Celkem 8 závodníků
04 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HýskováAdriana Hýsková 021220 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 08.46 712.00
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 08.56 684.00
3 Denisa KrižanováDenisa Križanová 010523 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 7 08.57 681.00
4 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 020219 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 08.64 662.00
5 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 020607 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.66 656.00
6 Simona JonášováSimona Jonášová 010805 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.70 645.00
7 Hana DočekalováHana Dočekalová 010429 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 8 08.74 635.00
8 Karolína BarešováKarolína Barešová 991208 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.77 626.00
Celkem 8 závodníků
05 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 010515 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1 08.38 735.00
2 Vendula PřibylováVendula Přibylová 000502 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.51 698.00
3 Laura TrávníkováLaura Trávníková 020914 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 08.59 676.00
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 990915 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.72 640.00
5 Nela JandurováNela Jandurová 020331 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 7 08.72 640.00
6 Karolína MyškováKarolína Myšková 030527 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 08.73 637.00
7 Pavla BasíkováPavla Basíková 020820 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 08.91 589.00
8 Anna HrdinováAnna Hrdinová 030203 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 6 09.11 538.00
Celkem 8 závodníků
06 (út, 11.12.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HyklováHana Hyklová 011024 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.80 618.00
2 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 011018 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.86 603.00
3 Lenka NálevkováLenka Nálevková 030416 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 08.93 584.00
4 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 010313 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 09.07 548.00
5 Kateřina TulkováKateřina Tulková 000721 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1 09.12 536.00
6 Michaela FarováMichaela Farová 000412 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 09.18 521.00
7 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 09.24 506.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 010210 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.96 860.00
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 020527 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 07.97 857.00
2 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 030701 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 07.97 857.00
4 Nikola HerzováNikola Herzová 010714 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.06 830.00
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 8 08.08 824.00
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 000504 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.08 824.00
7 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 011125 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 08.18 794.00
8 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 011109 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 08.24 776.00
9 Marie SchubertováMarie Schubertová 011021 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 08.27 767.00
9 Věra HolubářováVěra Holubářová 000604 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 08.27 767.00
11 Hana TrundováHana Trundová 990507 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.36 741.00
12 Dalia ŽurDalia Žur 030325 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 08.38 735.00
12 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 010515 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1 08.38 735.00
14 Tereza BeranováTereza Beranová 990824 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 08.42 723.00
15 Adriana HýskováAdriana Hýsková 021220 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 08.46 712.00
16 Maria CukerováMaria Cukerová 010718 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 08.47 709.00
17 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 010404 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.49 704.00
18 Haasová SimonaHaasová Simona 000722 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.50 701.00
19 Vendula PřibylováVendula Přibylová 000502 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.51 698.00
20 Kateřina HájkováKateřina Hájková 020421 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 08.52 695.00
21 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 020311 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 08.55 687.00
22 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 08.56 684.00
22 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 030424 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 08.56 684.00
24 Denisa KrižanováDenisa Križanová 010523 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 7 08.57 681.00
25 Markéta MičkováMarkéta Mičková 000329 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 7 08.59 676.00
25 Laura TrávníkováLaura Trávníková 020914 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 08.59 676.00
27 Barbora BradováBarbora Bradová 000723 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 08.64 662.00
27 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 020219 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 08.64 662.00
29 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 020607 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.66 656.00
30 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 020129 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.70 645.00
30 Simona JonášováSimona Jonášová 010805 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.70 645.00
32 Barbora LánskáBarbora Lánská 020207 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 08.71 643.00
33 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 990915 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.72 640.00
33 Nela JandurováNela Jandurová 020331 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 7 08.72 640.00
35 Karolína MyškováKarolína Myšková 030527 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 08.73 637.00
36 Hana DočekalováHana Dočekalová 010429 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 8 08.74 635.00
37 Karolína BarešováKarolína Barešová 991208 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.77 626.00
38 Hana HyklováHana Hyklová 011024 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.80 618.00
39 Barbora HájkováBarbora Hájková 010119 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 8 08.84 608.00
40 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 011018 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.86 603.00
41 Pavla BasíkováPavla Basíková 020820 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 08.91 589.00
42 Lenka NálevkováLenka Nálevková 030416 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 08.93 584.00
43 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 010313 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 09.07 548.00
44 Anna HrdinováAnna Hrdinová 030203 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 6 09.11 538.00
45 Kateřina TulkováKateřina Tulková 000721 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1 09.12 536.00
46 Michaela FarováMichaela Farová 000412 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 09.18 521.00
47 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 020210 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 09.24 506.00