Back

 / Republikové finále Středoškolského atletického poháru

Ostrava - Vítkovice (11. 12. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 06.95
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 3 07.05
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 07.15
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2 07.21
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.30
6 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 7 07.33
7 Ondřej MachátOndřej Machát 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 07.48
8 Jan ŠvábJan Šváb 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 8 07.69
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 07.17
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.23
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 3 07.25
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 07.32
5 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 07.35
6 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 07.37
7 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 07.37
8 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 07.68
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 07.43
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.46
3 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 07.49
4 Josef MašekJosef Mašek 99 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 07.56
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1 07.59
6 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.62
7 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.80
Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 11.12.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 07.36
2 Ondřej KiszaOndřej Kisza 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 07.48
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 07.54
4 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.58
5 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 07.59
6 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 07.60
7 Radim PlškoRadim Plško 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.66
8 Filip AdámekFilip Adámek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.92
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 11.12.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.45
2 Josef TerčJosef Terč 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 4 07.62
3 Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 07.64
4 Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.69
5 Jiří BeránekJiří Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.71
6 Pavel ŠvecPavel Švec 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 07.74
7 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1 07.83
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 11.12.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PaušDominik Pauš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.71
2 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 6 07.75
3 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 00 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 07.77
4 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 07.80
5 Jan VorelJan Vorel 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 08.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 06.95
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 3 07.05
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 07.15
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 07.17
5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 2 07.21
6 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.23
7 Jan UllmannJan Ullmann 00 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 3 07.25
8 David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.30
9 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 07.32
10 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 7 07.33
11 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 07.35
12 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 07.36
13 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 07.37
13 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 07.37
15 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 07.43
16 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.45
17 Dominik HerlesDominik Herles 01 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 07.46
18 Ondřej MachátOndřej Machát 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 07.48
18 Ondřej KiszaOndřej Kisza 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 07.48
20 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 07.49
21 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 07.54
22 Josef MašekJosef Mašek 99 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 07.56
23 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.58
24 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 1 07.59
24 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 07.59
26 Tomáš RosenbaumTomáš Rosenbaum 01 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 8 07.60
27 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.62
27 Josef TerčJosef Terč 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 4 07.62
29 Tomáš Eliot SojkaTomáš Eliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 07.64
30 Radim PlškoRadim Plško 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.66
31 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 07.68
32 Jan ŠvábJan Šváb 02 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 8 07.69
32 Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.69
34 Jiří BeránekJiří Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.71
34 Dominik PaušDominik Pauš 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 07.71
36 Pavel ŠvecPavel Švec 01 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 07.74
37 FILIP PANČÍKFILIP PANČÍK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 6 07.75
38 JONÁŠ HYNEKJONÁŠ HYNEK 00 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 5 07.77
39 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 8 07.80
39 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 07.80
41 JIŘÍ PECHÁČEKJIŘÍ PECHÁČEK 02 SPŠ TrutnovSPŠ Trutnov 1 07.83
42 Filip AdámekFilip Adámek 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 07.92
43 Jan VorelJan Vorel 00 Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická 2 08.41
Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 11.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.96
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 07.97
3 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 07.97
4 Nikola HerzováNikola Herzová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.06
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 8 08.08
6 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 08.24
7 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 08.27
8 Dalia ŽurDalia Žur 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 08.38
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 11.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.08
2 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.36
3 Tereza BeranováTereza Beranová 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 08.42
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.49
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 08.56
6 Barbora BradováBarbora Bradová 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 08.64
7 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.70
8 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 8 08.84
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 11.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 08.18
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 08.27
3 Maria CukerováMaria Cukerová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 08.47
4 Haasová SimonaHaasová Simona 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.50
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 08.52
6 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 08.55
7 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 7 08.59
8 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 11.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 08.46
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 08.56
3 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 7 08.57
4 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 08.64
5 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.66
6 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.70
7 Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 8 08.74
8 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.77
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 11.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1 08.38
2 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.51
3 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 08.59
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.72
5 Nela JandurováNela Jandurová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 7 08.72
6 Karolína MyškováKarolína Myšková 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 08.73
7 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 08.91
8 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 6 09.11
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 11.12.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HyklováHana Hyklová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.80
2 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.86
3 Lenka NálevkováLenka Nálevková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 08.93
4 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 09.07
5 Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1 09.12
6 Michaela FarováMichaela Farová 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 09.18
7 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 09.24
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 07.96
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 6 07.97
2 Júlie HlaváčováJúlie Hlaváčová 03 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 07.97
4 Nikola HerzováNikola Herzová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.06
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 8 08.08
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.08
7 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 08.18
8 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1 08.24
9 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7 08.27
9 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 08.27
11 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.36
12 Dalia ŽurDalia Žur 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 08.38
12 Kateřina MacharáčkováKateřina Macharáčková 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 1 08.38
14 Tereza BeranováTereza Beranová 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 08.42
15 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 08.46
16 Maria CukerováMaria Cukerová 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 6 08.47
17 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.49
18 Haasová SimonaHaasová Simona 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 4 08.50
19 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 5 08.51
20 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 08.52
21 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 02 Gymnázium J.Š.Baara, DomažliceGymnázium J.Š.Baara, Domažlice 2 08.55
22 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 3 08.56
22 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 08.56
24 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 7 08.57
25 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 7 08.59
25 Laura TrávníkováLaura Trávníková 02 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 08.59
27 Barbora BradováBarbora Bradová 00 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 7 08.64
27 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 08.64
29 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 08.66
30 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.70
30 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 08.70
32 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 8 08.71
33 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.72
33 Nela JandurováNela Jandurová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 7 08.72
35 Karolína MyškováKarolína Myšková 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 3 08.73
36 Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 8 08.74
37 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.77
38 Hana HyklováHana Hyklová 01 SPgŠ, G a VOŠ Karlovy VarySPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary 4 08.80
39 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 8 08.84
40 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.86
41 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 08.91
42 Lenka NálevkováLenka Nálevková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 3 08.93
43 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 09.07
44 Anna HrdinováAnna Hrdinová 03 VOSMA Jablonec nad NisouVOSMA Jablonec nad Nisou 6 09.11
45 Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1 09.12
46 Michaela FarováMichaela Farová 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 09.18
47 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 09.24