4 x 200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 15:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machotka, Novotný, Drahota, Petřík Machotka, Novotný, Drahota, Petřík | ASK Slavia Praha | 5 | 1:31.55 | |||||||||||||||
2 | Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:31.56 | |||||||||||||||
3 | Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 1:31.94 | |||||||||||||||
4 | 5 | Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 1:33.55 | ||||||||||||||
5 | 5 | Urban, Moravec, Svoboda, Špicar Urban, Moravec, Svoboda, Špicar | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 1:35.46 | ||||||||||||||
6 | KLíma, Kúřil, Tichý, Málek KLíma, Kúřil, Tichý, Málek | GJABL | 1:39.41 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lehar, Roztočil, Švec, Bajer Lehar, Roztočil, Švec, Bajer | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:34.31 | |||||||||||||||
2 | Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata | JILEM | 1 | 1:34.32 | |||||||||||||||
3 | Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:39.68 | |||||||||||||||
4 | Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka | GPROS | 5 | 1:46.40 | |||||||||||||||
7 | Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | DQ | |||||||||||||||
2 | Koutník, Ammer, Brychta, Leština Koutník, Ammer, Brychta, Leština | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machotka, Novotný, Drahota, Petřík Machotka, Novotný, Drahota, Petřík | ASK Slavia Praha | 5 | 1:31.55 | ||||
2 | Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza Ježek, Plaček, Krčma, Kotyza | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:31.56 | ||||
3 | Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý Procházka, Termer, Karlach, Šilhavý | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 1:31.94 | ||||
4 | 5 | Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca Ščibráni, Zawada, Wojnar, Meca | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 1:33.55 | |||
5 | Lehar, Roztočil, Švec, Bajer Lehar, Roztočil, Švec, Bajer | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:34.31 | ||||
6 | Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata Dressler - Janouch, Hájek, Janouch, Vrbata | JILEM | 1 | 1:34.32 | ||||
7 | 5 | Urban, Moravec, Svoboda, Špicar Urban, Moravec, Svoboda, Špicar | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 1:35.46 | |||
8 | KLíma, Kúřil, Tichý, Málek KLíma, Kúřil, Tichý, Málek | GJABL | 1:39.41 | |||||
9 | Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner Charbaka, Stibal, Staníček, Prukner | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 1:39.68 | ||||
10 | Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka Křůmal, Borovka, Páleník, Loyka | GPROS | 5 | 1:46.40 | ||||
7 | Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler Vosejpka, Hanzlík, Carpentier, Pergler | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | DQ | ||||
2 | Koutník, Ammer, Brychta, Leština Koutník, Ammer, Brychta, Leština | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | DQ |
4 x 200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (út, 8.1.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá | AK Sokolov | 6 | 1:41.02 | |||||||||||||||
2 | Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková | ASK Slavia Praha | 5 | 1:45.16 | |||||||||||||||
3 | Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá | AC TJ Jičín | 2 | 1:45.25 | |||||||||||||||
4 | Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:47.26 | |||||||||||||||
5 | Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 1:47.48 | |||||||||||||||
5 | Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.1.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 | Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 1:47.33 | ||||||||||||||
2 | Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 1:47.59 | |||||||||||||||
3 | Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková | ASK Slavia Praha | 6 | 1:49.22 | |||||||||||||||
4 | Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 1:53.08 | |||||||||||||||
5 | Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:54.49 | |||||||||||||||
6 | Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 1:58.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 8.1.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 1:47.85 | |||||||||||||||
2 | 8 | Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková | ŠAK SG Jablonec n/N. | 1 | 1:50.73 | ||||||||||||||
3 | Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 1:52.65 | |||||||||||||||
4 | Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 1:55.10 | |||||||||||||||
5 | Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 2:00.68 | |||||||||||||||
6 | Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:02.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá Sobotková, Píchalová, Burianová, Suchá | AK Sokolov | 6 | 1:41.02 | ||||
2 | Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková Jíchová, Matoušková, Hollasová, Staňková | ASK Slavia Praha | 5 | 1:45.16 | ||||
3 | Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá Půhoná, Merunková, Rappová, Volná, Černá | AC TJ Jičín | 2 | 1:45.25 | ||||
4 | Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková Fornůsková, Kiedroń, Sklenářová, Malíková | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:47.26 | ||||
5 | 74 | Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová Voříšková, Kupková, Vágnerová, Uhlová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 1:47.33 | |||
6 | Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá Plocová, Furchová, Vildomcová, Teplá | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 1:47.48 | ||||
7 | Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková Babická, Nikodemová, Mášková, Řezníková | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 1:47.59 | ||||
8 | Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková Coufalová, Hezká, Kováčová, Hlávková | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 1:47.85 | ||||
9 | Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková Skalická, Palaštuková, Dyrynková, Dorňáková | ASK Slavia Praha | 6 | 1:49.22 | ||||
10 | 8 | Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková Šmilauerová, Brádlerová, Rydvalová, Matušková | ŠAK SG Jablonec n/N. | 1 | 1:50.73 | |||
11 | Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová Kalincová, Gyömraiová, Škrabalová, Zabloudilová | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 1:52.65 | ||||
12 | Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová Červinková, Paťhová, Hlaváčová, Dlabajová | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 1:53.08 | ||||
13 | Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková Čurdová, Vrábelová, Veselá, Jiránková | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:54.49 | ||||
14 | Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková Němcová, Chalupová, Graf, Václavíková | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 1:55.10 | ||||
15 | Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová Pařízková, Heráková, Veselá, Švarcová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 1:58.84 | ||||
16 | Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová Koubková, Smolíková, Němcová, Hodásová | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 2:00.68 | ||||
17 | Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová Jurčíková, Hromková, Muzikantová, Korhoňová | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 2:02.19 | ||||
5 | Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová Vondrová, Zámečníková, Hooper, Chocholoušová | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | DQ |