Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.19
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 07.24
3 Andrej SlottaAndrej Slotta 98 SlovenskoSlovensko 2 07.39
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.41
5 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovenskoSlovensko 7 07.49
6 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 1 07.52
7 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.55
Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ.162.8, DR-3
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.43
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.45
3 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 07.64
4 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.68
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.72
6 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.81
7 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 6 07.84
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.19
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 07.24
3 Andrej SlottaAndrej Slotta 98 SlovenskoSlovensko 2 07.39
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.41
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.43
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.45
7 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovenskoSlovensko 7 07.49
8 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 1 07.52
9 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.55
10 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 07.64
11 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.68
12 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.72
13 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 07.81
14 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 6 07.84
Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.11
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 07.15
3 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.33
4 Andrej SlottaAndrej Slotta 98 SlovenskoSlovensko 3 07.40
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.41
6 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.44
7 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovenskoSlovensko 8 07.44
8 Adrian StrzopAdrian Strzop 01 PolskoPolsko 1 07.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovenskoSlovensko 4 06.93
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.16
3 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.35
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 07.50
5 Samuel DulinaSamuel Dulina 01 SlovenskoSlovensko 7 07.60
6 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.61
7 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovenskoSlovensko 6 08.87
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.67
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovenskoSlovensko 4 06.97
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.18
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.28
4 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovenskoSlovensko 6 07.33
5 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.37
6 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.40
7 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.56
8 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel DulinaSamuel Dulina 01 SlovenskoSlovensko 3 07.51
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.51
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.52
4 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 07.57
5 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.60
6 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.69
7 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.77
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.80
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovenskoSlovensko 4 06.97
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 07.18
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.28
4 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovenskoSlovensko 6 07.33
5 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.37
6 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 07.40
7 Samuel DulinaSamuel Dulina 01 SlovenskoSlovensko 3 07.51
7 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.51
9 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 07.52
10 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.56
11 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 07.57
12 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.60
13 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.69
14 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.77
15 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.80
16 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.87

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.28
2 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 4 07.35
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 07.40
4 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovenskoSlovensko 6 07.50
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.62
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.65
7 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 1 07.66
Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.52
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.66
3 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.66
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.70
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.71
6 Ondřej StaśOndřej Staś 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.77
7 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.77
8 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.1.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.71
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 4 07.78
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.81
4 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.82
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.97
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.07
7 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.10
8 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 8 08.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.1.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.29
2 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolskoPolsko 2 07.35
3 Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski 02 PolskoPolsko 7 07.43
4 Kamil GarusKamil Garus 02 PolskoPolsko 3 07.44
5 Piotr ReclikPiotr Reclik 03 PolskoPolsko 8 07.73
6 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovenskoSlovensko 6 08.08
7 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.13
8 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.13
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.28
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.29
3 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 4 07.35
3 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolskoPolsko 2 07.35
5 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 07.40
6 Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski 02 PolskoPolsko 7 07.43
7 Kamil GarusKamil Garus 02 PolskoPolsko 3 07.44
8 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovenskoSlovensko 6 07.50
9 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.52
10 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.62
11 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.65
12 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 1 07.66
12 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.66
12 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.66
15 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.70
16 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.71
16 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.71
18 Piotr ReclikPiotr Reclik 03 PolskoPolsko 8 07.73
19 Ondřej StaśOndřej Staś 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.77
19 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 07.77
21 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 4 07.78
22 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.81
23 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.82
24 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.91
25 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.97
26 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.07
27 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovenskoSlovensko 6 08.08
28 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.10
29 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.13
29 Matěj ŠípekMatěj Šípek 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.13
31 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 8 08.18
Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski 02 PolskoPolsko 2 07.24
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.29
3 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolskoPolsko 3 07.29
4 Kamil GarusKamil Garus 02 PolskoPolsko 7 07.35
5 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 5 07.37
6 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovenskoSlovensko 8 07.39
7 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 07.42
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.53
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.61
2 Natalia MachNatalia Mach 99 PolskoPolsko 5 07.91
3 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 08.05
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 PolskoPolsko 6 08.23
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.09
6 Urszula MolskaUrszula Molska 59 PolskoPolsko 8 11.43
Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.64
2 Natalia MachNatalia Mach 99 PolskoPolsko 3 08.03
3 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 5 08.08
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 PolskoPolsko 2 08.15
Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.98
2 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.09
3 Urszula MolskaUrszula Molska 59 PolskoPolsko 6 11.10
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.64
2 Natalia MachNatalia Mach 99 PolskoPolsko 3 08.03
3 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 5 08.08
4 Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska 98 PolskoPolsko 2 08.15
5 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 08.98
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.09
7 Urszula MolskaUrszula Molska 59 PolskoPolsko 6 11.10
Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolskoPolsko 3 07.82
2 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 4 07.84
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.87
4 Monika KiepuraMonika Kiepura 00 PolskoPolsko 6 08.01
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.19
6 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.25
7 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.49
8 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 01 SlovenskoSlovensko 8 08.16
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.66
3 Dominika TuckaDominika Tucka 01 PolskoPolsko 6 08.70
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.04
5 Jana BartošováJana Bartošová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.09
Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ-162.8, DR-5
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolskoPolsko 3 07.82
2 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 4 07.84
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.87
4 Monika KiepuraMonika Kiepura 00 PolskoPolsko 6 08.01
5 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 01 SlovenskoSlovensko 8 08.16
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.19
7 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.25
8 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.49
9 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.58
10 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.66
11 Dominika TuckaDominika Tucka 01 PolskoPolsko 6 08.70
12 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.04
13 Jana BartošováJana Bartošová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.09
Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 5 07.74
2 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolskoPolsko 4 07.83
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 07.83
4 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 01 SlovenskoSlovensko 2 08.10
5 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.25
6 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 08.68
Monika KiepuraMonika Kiepura 00 PolskoPolsko 6 DNS
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.92
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 07.98
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.00
4 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 6 08.22
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.23
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.32
7 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.34
Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.94
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.04
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 08.09
4 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 6 08.20
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.22
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.29
7 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.54
8 Michaela BačováMichaela Bačová 04 SlovenskoSlovensko 8 08.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.29
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.42
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.44
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.46
6 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.50
7 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 1 08.50
8 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.34
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.49
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.61
5 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.65
6 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.68
7 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.90
8 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria CitakWiktoria Citak 03 PolskoPolsko 1 08.58
2 Emica MnichovaEmica Mnichova 05 SlovenskoSlovensko 6 08.83
3 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.00
4 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.15
5 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.25
6 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.28
Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ-162.8, DR-2
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 5.1.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 PolskoPolsko 2 08.39
2 Agata BakAgata Bak 02 PolskoPolsko 6 08.64
3 Sonia PalaSonia Pala 03 PolskoPolsko 8 08.93
4 Carolina GallováCarolina Gallová 05 SlovenskoSlovensko 7 09.22
5 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.25
6 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.58
7 Michaela MacurováMichaela Macurová 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.44
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.94
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.04
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 08.09
4 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 6 08.20
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.22
6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.29
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.29
8 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.34
9 Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 PolskoPolsko 2 08.39
10 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40
11 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.42
12 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.44
13 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 08.46
14 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.49
15 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.50
15 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 1 08.50
15 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.50
18 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.54
19 Michaela BačováMichaela Bačová 04 SlovenskoSlovensko 8 08.56
20 Wiktoria CitakWiktoria Citak 03 PolskoPolsko 1 08.58
21 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 08.61
22 Agata BakAgata Bak 02 PolskoPolsko 6 08.64
23 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.65
24 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.66
25 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.68
26 Emica MnichovaEmica Mnichova 05 SlovenskoSlovensko 6 08.83
27 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.90
28 Sonia PalaSonia Pala 03 PolskoPolsko 8 08.93
29 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.96
30 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.00
31 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.15
32 Carolina GallováCarolina Gallová 05 SlovenskoSlovensko 7 09.22
33 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.25
33 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.25
35 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 4 09.28
36 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.58
37 Michaela MacurováMichaela Macurová 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.44
Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 DQ