Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 5 15.89
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 16.52
3 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 6 18.31
4 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 2 18.97
Samuel DulinaSamuel Dulina 01 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.80
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovenskoSlovensko 5 16.97
3 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovenskoSlovensko 2 17.66
4 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 17.95
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.19
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.34
3 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.41
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.44
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.30
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.55
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.55
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 5 15.89
2 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 16.52
3 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.80
4 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovenskoSlovensko 5 16.97
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.19
6 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.30
7 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.34
8 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.41
9 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 17.44
10 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.55
10 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 17.55
12 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.56
13 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovenskoSlovensko 2 17.66
14 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 17.95
15 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír 02 SlovenskoSlovensko 6 18.31
16 Daniel SabolDaniel Sabol 77 SlovenskoSlovensko 2 18.97
Samuel DulinaSamuel Dulina 01 SlovenskoSlovensko 3 DNS

150 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 PolskoPolsko 4 16.66
2 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 5 16.92
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 17.53
4 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 17.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.27
2 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovenskoSlovensko 4 17.45
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.89
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 18.07
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.43
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 17.69
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.60
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.02
Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 16.48
2 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 17.00
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.07
4 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.09
5 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 5 16.48
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 PolskoPolsko 4 16.66
3 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 5 16.92
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 17.00
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.27
6 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.43
7 Lucian JančárLucian Jančár 00 SlovenskoSlovensko 4 17.45
8 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 17.53
9 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 17.69
10 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 17.74
11 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.89
12 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 18.07
12 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.07
14 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.09
15 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.54
16 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 18.60
17 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 19.02
Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 5 17.63
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.82
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 18.32
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.57
5 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 2 18.78
6 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.25
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 17.48
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.06
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.07
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 19.61
5 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil GarusKamil Garus 02 PolskoPolsko 2 17.72
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.85
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.34
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.00
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.8 dráha č.5
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolskoPolsko 6 17.44
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.22
3 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 3 18.34
4 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 18.64
5 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal KuligowskiMichal Kuligowski 02 PolskoPolsko 6 17.44
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 17.48
3 Filip FederičFilip Federič 04 SlovenskoSlovensko 5 17.63
4 Kamil GarusKamil Garus 02 PolskoPolsko 2 17.72
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 17.82
6 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 17.85
7 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.06
8 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.07
9 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.22
10 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 18.32
11 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.34
11 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 3 18.34
13 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.57
14 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 18.64
15 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 2 18.78
16 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18.88
17 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.00
18 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.25
19 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 19.61
20 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.27
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DQ

150 m - Ženy

(so, 5.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.84
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 18.55
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.04
4 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 3 19.34
5 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 2 19.97
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.20
Celkem 6 závodníků

150 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 18.87
2 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolskoPolsko 5 19.12
3 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.45
4 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolskoPolsko 6 19.99
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.67
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 19.40
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 19.46
3 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 6 19.73
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.27
5 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 1 20.52
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 18.87
2 Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska 01 PolskoPolsko 5 19.12
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 19.40
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.45
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 19.46
6 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 6 19.73
7 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolskoPolsko 6 19.99
8 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.27
9 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 1 20.52
10 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.67
Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

150 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.12
2 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 01 SlovenskoSlovensko 5 19.22
3 Weronika NagiecWeronika Nagiec 02 PolskoPolsko 2 19.22
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 19.32
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.84
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.51
2 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 4 19.94
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.67
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 21.31
5 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.46
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BačováMichaela Bačová 04 SlovenskoSlovensko 4 20.66
2 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.96
3 Agata BakAgata Bak 02 PolskoPolsko 2 21.43
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 PolskoPolsko 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.29
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.33
3 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 5 20.59
4 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.24
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.55
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 5.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.19
2 Alexandra GuothovaAlexandra Guothova 03 SlovenskoSlovensko 4 21.21
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.29
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 21.47
5 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.62
6 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 5.1.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.30
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.93
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.21
4 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 21.28
5 Emica MnichovaEmica Mnichova 05 SlovenskoSlovensko 1 21.42
6 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 19.12
2 Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova 01 SlovenskoSlovensko 5 19.22
2 Weronika NagiecWeronika Nagiec 02 PolskoPolsko 2 19.22
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 19.32
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 19.51
6 Ela ČederlováEla Čederlová 04 SlovenskoSlovensko 4 19.94
7 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.29
8 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.30
9 Klára ZemanováKlára Zemanová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.33
10 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 5 20.59
11 Michaela BačováMichaela Bačová 04 SlovenskoSlovensko 4 20.66
12 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.67
13 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.93
14 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 20.96
15 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.19
16 Alexandra GuothovaAlexandra Guothova 03 SlovenskoSlovensko 4 21.21
16 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 21.21
18 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.24
19 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 21.28
20 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.29
21 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 21.31
22 Emica MnichovaEmica Mnichova 05 SlovenskoSlovensko 1 21.42
23 Agata BakAgata Bak 02 PolskoPolsko 2 21.43
24 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 21.47
25 Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.49
26 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.55
27 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 21.84
28 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.46
29 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.62
30 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 23.00
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Paulina BrambergerPaulina Bramberger 02 PolskoPolsko 6 DNS