Back

 / Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 33.76
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 35.91
3 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovenskoSlovensko 3 36.18
4 Filip FulpeckiFilip Fulpecki 99 PolskoPolsko 2 37.48
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 35.94
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.12
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.44
4 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 36.70
5 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 37.26
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.66
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 37.02
3 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 38.26
4 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 38.61
Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 4 33.76
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 35.91
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 35.94
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.12
5 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SlovenskoSlovensko 3 36.18
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 36.44
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 36.66
8 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 36.70
9 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 37.02
10 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 37.26
11 Filip FulpeckiFilip Fulpecki 99 PolskoPolsko 2 37.48
12 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 38.26
13 Adam ZschabitzAdam Zschabitz 99 SlovenskoSlovensko 3 38.61
Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS

300 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Macek MajewskiMacek Majewski 00 PolskoPolsko 4 34.94
2 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 5 36.24
3 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.19
4 Rafal RaczynskiRafal Raczynski 01 PolskoPolsko 1 39.54
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 39.81
6 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.14
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.96
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 37.14
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 37.44
4 Jakub KitaJakub Kita 01 PolskoPolsko 3 37.66
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 37.70
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 38.06
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil GlabekKamil Glabek 00 PolskoPolsko 5 37.07
2 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 37.15
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 37.72
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 38.28
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.12
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Macek MajewskiMacek Majewski 00 PolskoPolsko 4 34.94
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 35.96
3 Jakub BendaJakub Benda 00 SlovenskoSlovensko 5 36.24
4 Kamil GlabekKamil Glabek 00 PolskoPolsko 5 37.07
5 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 37.14
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 37.15
7 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.19
8 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 37.44
9 Jakub KitaJakub Kita 01 PolskoPolsko 3 37.66
10 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 37.70
11 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 37.72
12 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 38.06
13 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 38.28
14 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.12
15 Rafal RaczynskiRafal Raczynski 01 PolskoPolsko 1 39.54
16 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 39.81
17 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.14

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 36.36
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.64
3 Michal WróbelMichal Wróbel 02 PolskoPolsko 6 36.77
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 37.04
5 Pawel TebelPawel Tebel 02 PolskoPolsko 2 40.02
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.38
2 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 PolskoPolsko 6 37.56
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 37.66
4 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 2 37.84
5 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 38.95
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 37.31
2 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 38.58
3 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 38.76
4 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 42.32
5 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.48
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 38.35
2 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 38.87
3 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 5 40.41
4 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 41.48
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.49
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 38.25
2 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 38.42
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.16
4 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovenskoSlovensko 1 40.99
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.48
6 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 6 42.61
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 5.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.87
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 4 39.51
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.75
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.59
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.01
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 41.92
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 36.36
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.38
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 36.64
4 Michal WróbelMichal Wróbel 02 PolskoPolsko 6 36.77
5 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 37.04
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 37.31
7 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 PolskoPolsko 6 37.56
8 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 37.66
9 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 PolskoPolsko 2 37.84
10 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 38.25
11 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 38.35
12 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 38.42
13 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 38.58
14 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 38.76
15 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 38.87
15 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 38.87
17 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 38.95
18 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 4 39.51
19 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.75
20 Pawel TebelPawel Tebel 02 PolskoPolsko 2 40.02
21 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.16
22 Domonik MelegaDomonik Melega 02 SlovenskoSlovensko 5 40.41
23 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.59
24 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovenskoSlovensko 1 40.99
25 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 41.01
26 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 41.48
26 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.48
28 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 41.92
29 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 42.32
30 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.49
31 Adam PaškoAdam Paško 03 SlovenskoSlovensko 6 42.61
32 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.48

300 m - Ženy

(so, 5.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 39.93
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.99
3 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 SlovenskoSlovensko 5 42.32
4 Martina NagyováMartina Nagyová 99 SlovenskoSlovensko 3 44.00
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 45.31
6 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 53.51
Celkem 6 závodníků

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 PolskoPolsko 4 40.08
2 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 5 41.63
3 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolskoPolsko 3 42.06
4 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 6 43.04
5 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 48.91
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 42.29
2 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.30
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 43.30
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 44.47
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.30
6 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.03
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 42.69
2 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolskoPolsko 4 43.03
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.22
4 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 3 44.70
5 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 48.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martyna ZieburaMartyna Ziebura 01 PolskoPolsko 4 40.08
2 Julia PolakJulia Polak 01 PolskoPolsko 5 41.63
3 Marta KalmukMarta Kalmuk 01 PolskoPolsko 3 42.06
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 42.29
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 42.69
6 Aleksandra RybkaAleksandra Rybka 01 PolskoPolsko 4 43.03
7 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 SlovenskoSlovensko 6 43.04
8 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.22
9 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 43.30
9 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 43.30
11 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 44.47
12 Aleksandra KielianAleksandra Kielian 00 PolskoPolsko 3 44.70
13 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.30
14 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 48.03
15 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 48.91
16 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 48.97

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolskoPolsko 4 42.09
2 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolskoPolsko 5 43.30
3 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 3 44.91
4 Magda MazurekMagda Mazurek 04 PolskoPolsko 2 46.39
5 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 50.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 PolskoPolsko 3 42.49
2 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 PolskoPolsko 4 42.60
3 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 43.97
4 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.56
5 Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 51.11
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 44.49
2 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.73
3 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 SlovenskoSlovensko 3 45.10
4 Alexandra GuothovaAlexandra Guothova 03 SlovenskoSlovensko 2 47.94
5 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 49.93
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 5.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LeszekVeronika Leszek 03 PolskoPolsko 1 43.23
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 43.60
3 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 45.11
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.58
5 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.05
6 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 47.56
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 5.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia SlusarczykJulia Slusarczyk 05 PolskoPolsko 1 45.69
2 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.77
3 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 46.76
4 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.02
5 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.15
6 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 47.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolskoPolsko 4 42.09
2 Anna KapustkaAnna Kapustka 02 PolskoPolsko 3 42.49
3 Pola MastalerzPola Mastalerz 03 PolskoPolsko 4 42.60
4 Veronika LeszekVeronika Leszek 03 PolskoPolsko 1 43.23
5 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 PolskoPolsko 5 43.30
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 43.60
7 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 43.97
8 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 44.49
9 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.73
10 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 PolskoPolsko 3 44.91
11 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 SlovenskoSlovensko 3 45.10
12 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 45.11
13 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.58
14 Julia SlusarczykJulia Slusarczyk 05 PolskoPolsko 1 45.69
15 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 45.77
16 Magda MazurekMagda Mazurek 04 PolskoPolsko 2 46.39
17 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 46.76
18 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.02
19 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 47.05
20 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.15
21 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 47.56
22 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 47.64
23 Alexandra GuothovaAlexandra Guothova 03 SlovenskoSlovensko 2 47.94
24 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 49.93
25 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 50.15
26 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.56
27 Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 51.11