Back

 / Krajské přebory žactva

Ostrava - Vítkovice (13. 1. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:07.03
2 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:09.75
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:11.10
4 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:13.26
5 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:14.15
6 Marek DybalaMarek Dybala 04 POLPOL 2 2:17.86
7 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:20.69
8 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:21.61
9 Wojciech KorycińskiWojciech Koryciński 04 POLPOL 3 2:21.77
10 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:23.18
11 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:25.08
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:11.56
2 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:16.14
3 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:24.36
4 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:27.62
5 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:28.85
6 Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:29.34
7 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 2:29.50
8 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:30.91
9 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 2:32.79
10 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:34.00
11 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 3:01.93
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:21.96
2 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:24.60
3 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:33.70
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:36.96
5 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:40.49
6 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:41.07
7 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:41.50
8 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:41.96
9 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:49.21
10 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:49.64
11 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:58.71
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:07.03
2 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:09.75
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:11.10
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:11.56
5 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:13.26
6 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:14.15
7 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:16.14
8 Marek DybalaMarek Dybala 04 POLPOL 2 2:17.86
9 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:20.69
10 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:21.61
11 Wojciech KorycińskiWojciech Koryciński 04 POLPOL 3 2:21.77
12 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 2:21.96
13 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:23.18
14 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:24.36
15 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:24.60
16 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:25.08
17 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:27.62
18 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:28.85
19 Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:29.34
20 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 2:29.50
21 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:30.91
22 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 2:32.79
23 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:33.70
24 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:34.00
25 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:36.96
26 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:40.49
27 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:41.07
28 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:41.50
29 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:41.96
30 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:49.21
31 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:49.64
32 Jiří HradeckýJiří Hradecký 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:58.71
33 Jiří TůmaJiří Tůma 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 3:01.93

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:22.67
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:38.30
3 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:43.21
4 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:45.08
5 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:45.95
6 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:47.63
7 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:47.96
8 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:55.11
9 Josef SedlákJosef Sedlák 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:56.81
Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:33.62
2 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:35.59
3 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:52.24
4 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:55.31
5 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 9 2:55.86
6 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:56.04
7 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:59.09
8 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 3:03.32
9 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:05.82
10 Antonín KubišAntonín Kubiš 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:08.68
11 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:16.28
Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:22.67
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:33.62
3 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:35.59
4 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:38.30
5 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:43.21
6 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:45.08
7 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:45.95
8 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:47.63
9 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:47.96
10 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:52.24
11 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:55.11
12 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:55.31
13 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 9 2:55.86
14 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 2:56.04
15 Josef SedlákJosef Sedlák 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:56.81
16 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:59.09
17 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 3:03.32
18 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:05.82
19 Antonín KubišAntonín Kubiš 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:08.68
20 Hynek GatnarHynek Gatnar 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:16.28
Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vanessa PieniekVanessa Pieniek 04 POLPOL 1 2:23.15
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:23.80
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:27.69
4 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:30.55
5 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:31.18
6 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:31.51
7 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:37.87
8 Roksana TylusRoksana Tylus 04 POLPOL 5 2:39.12
9 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:39.44
10 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 2:39.62
11 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:44.94
12 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:46.51
13 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:53.50
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:35.93
2 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:38.91
3 Bury NatálieBury Natálie 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:39.79
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:42.76
5 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:45.30
6 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 2:49.62
7 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:50.19
8 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:50.68
9 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:51.56
10 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 3:05.40
11 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:08.82
12 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 3:14.57
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Vanessa PieniekVanessa Pieniek 04 POLPOL 1 2:23.15
2 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:23.80
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:27.69
4 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:30.55
5 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:31.18
6 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:31.51
7 Klára MachalíčkováKlára Machalíčková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:35.93
8 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:37.87
9 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:38.91
10 Roksana TylusRoksana Tylus 04 POLPOL 5 2:39.12
11 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:39.44
12 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 2:39.62
13 Bury NatálieBury Natálie 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:39.79
14 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:42.76
15 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:44.94
16 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:45.30
17 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:46.51
18 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 2:49.62
19 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:50.19
20 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:50.68
21 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:51.56
22 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:53.50
23 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 3:05.40
24 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:08.82
25 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 3:14.57

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 13:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:23.46
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:27.62
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 2:34.49
4 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:36.02
5 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:37.50
6 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:41.22
7 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:48.69
8 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:53.44
9 Věra VítkováVěra Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 2:56.41
10 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:57.49
11 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 3:06.81
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:41.41
2 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:44.98
3 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:46.54
4 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:49.26
5 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:55.80
6 Agáta BednářováAgáta Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:57.07
7 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 3:04.72
8 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:12.24
9 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:25.63
10 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 3:32.05
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:23.46
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:27.62
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 2:34.49
4 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:36.02
5 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:37.50
6 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:41.22
7 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:41.41
8 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:44.98
9 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:46.54
10 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:48.69
11 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:49.26
12 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:53.44
13 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:55.80
14 Věra VítkováVěra Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 2:56.41
15 Agáta BednářováAgáta Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:57.07
16 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:57.49
17 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 3:04.72
18 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 3:06.81
19 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:12.24
20 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:25.63
21 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 3:32.05