Back

 / Krajské přebory žactva

Ostrava - Vítkovice (13. 1. 2019)

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 10:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.81
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.14
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.30
4 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.82
5 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.00
6 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.02
7 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.99
8 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 12.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.10
2 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.32
3 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.65
4 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.67
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.85
6 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.16
7 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.45
8 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.17
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.29
3 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.57
4 Alan BarbagalloAlan Barbagallo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.21
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.31
6 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.00
7 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.49
Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.81
2 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.10
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.14
4 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.17
5 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.29
6 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.30
7 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 09.32
8 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.57
9 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.65
10 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.67
11 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.82
12 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.85
13 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.00
14 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.02
15 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.16
16 Alan BarbagalloAlan Barbagallo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.21
17 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.31
18 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.45
19 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.85
20 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.99
21 Kryštof PetrůKryštof Petrů 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.00
22 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 12.48
23 David LenzDavid Lenz 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 12.49
Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 DNS

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 12:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.80
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.84
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.03
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.18
5 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.27
6 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09.30
7 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.41
8 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.76
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.52
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.32
3 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.52
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.71
5 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.82
6 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 11.93
7 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.95
8 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 1 12.06
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.62
2 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.53
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.94
4 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 12.33
5 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.34
6 Jakub PlevaJakub Pleva 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.56
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.63
3 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 6 12.30
4 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 13.07
5 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 13.19
6 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.73
2 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 12.29
3 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 12.53
4 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.67
5 Jan HudečekJan Hudeček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.62
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.56
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.63
4 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.53
5 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.73
6 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.94
7 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 12.29
8 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 6 12.30
9 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 12.33
10 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.34
11 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 12.53
12 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.67
13 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 13.07
14 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 13.19
15 Jan HudečekJan Hudeček 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.91
16 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.93
17 Jakub PlevaJakub Pleva 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.99

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.22
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.24
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.26
4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 09.53
5 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.53
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.74
7 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.82
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.85
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.38
2 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.73
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.83
4 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.99
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.12
6 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.62
7 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 11.25
8 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.34
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.97
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.29
4 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.39
5 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.41
6 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.64
7 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.63
8 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.22
2 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.93
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.17
4 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.23
5 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.10
6 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.35
7 Anežka KlapkováAnežka Klapková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.52
8 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 11.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.1.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.93
2 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.06
3 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.15
4 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.63
5 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.93
6 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.31
7 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 12.06
8 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 12.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.1.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.47
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.25
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 11.23
4 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.25
5 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.29
6 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.86
7 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 13.1.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.53
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.00
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.25
4 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.63
5 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.62
6 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.81
7 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.11
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.22
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.34
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.38
4 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.47
5 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.53
6 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.73
7 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 09.83
8 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.93
8 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.93
10 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.97
11 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.99
12 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.00
13 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.06
14 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.12
15 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.15
16 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 10.17
17 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.23
18 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.25
18 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.25
20 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.29
21 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.39
22 Natálie NovotnáNatálie Novotná 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.41
23 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.62
24 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.63
24 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.63
26 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.64
27 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.93
28 Natálie MaternováNatálie Maternová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.10
29 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 11.23
30 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 11.25
30 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 11.25
32 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.29
33 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.31
33 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.31
35 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.35
36 Anežka KlapkováAnežka Klapková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.52
37 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 11.62
38 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.63
39 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 11.79
40 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.81
41 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 11.86
42 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11.97
43 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 12.06
44 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.11
45 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.25
45 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 12.25

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.15
2 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.39
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.51
4 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.67
5 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.69
6 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 10.71
7 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.16
8 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.86
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.27
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.78
3 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.92
4 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.06
5 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.77
6 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 13.84
7 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 14.16
Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.53
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.23
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.31
4 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.64
5 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.32
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 12.50
7 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.03
8 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 14.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11.36
2 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.70
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 11.98
4 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 12.08
5 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 12.72
6 Jana MichalusováJana Michalusová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.27
7 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.68
8 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.87
2 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.91
3 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.33
4 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.38
5 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 11.39
6 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.43
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.51
Nina SvitičováNina Svitičová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 10.27
2 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.53
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.78
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.87
5 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.91
6 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.23
7 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.31
8 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.33
9 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 11.36
10 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.38
11 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 11.39
12 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.64
13 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.70
14 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 11.98
15 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 12.08
16 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.32
17 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 12.50
18 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 12.72
19 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.92
20 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.06
21 Jana MichalusováJana Michalusová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.27
22 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.43
23 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.51
24 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.68
25 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 13.77
26 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.78
27 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 13.84
28 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.03
29 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 14.13
30 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 14.16
Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Nina SvitičováNina Svitičová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS