150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 17.66 | ||||||||||||||
2 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 17.71 | ||||||||||||||
3 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 17.95 | ||||||||||||||
4 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 18.37 | ||||||||||||||
5 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 18.81 | ||||||||||||||
6 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 18.84 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 17.74 | ||||||||||||||
2 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.75 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 18.41 | ||||||||||||||
4 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 18.44 | ||||||||||||||
5 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 19.25 | ||||||||||||||
Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 18.22 | ||||||||||||||
2 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 19.06 | ||||||||||||||
3 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 19.36 | ||||||||||||||
4 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 19.38 | ||||||||||||||
5 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.60 | ||||||||||||||
6 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 19.89 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 19.21 | ||||||||||||||
2 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 19.30 | ||||||||||||||
3 | Lukáš NěmecLukáš Němec | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 19.65 | ||||||||||||||
4 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 19.80 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch GistrVojtěch Gistr | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 21.29 | ||||||||||||||
6 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 21.61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 18.67 | ||||||||||||||
2 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 18.90 | ||||||||||||||
3 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 19.89 | ||||||||||||||
4 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | 19.99 | ||||||||||||||
5 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 20.06 | ||||||||||||||
6 | Jakub HunákJakub Hunák | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 20.48 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 19.23 | ||||||||||||||
2 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 19.95 | ||||||||||||||
3 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.11 | ||||||||||||||
4 | Jan MikešJan Mikeš | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 20.23 | ||||||||||||||
5 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 20.25 | ||||||||||||||
Tomáš MartykánTomáš Martykán | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 19.42 | ||||||||||||||
2 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 19.61 | ||||||||||||||
3 | Antonín NěmecAntonín Němec | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 19.89 | ||||||||||||||
4 | Tomáš NázlerTomáš Názler | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 19.96 | ||||||||||||||
5 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 20.03 | ||||||||||||||
Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 19.95 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 20.17 | ||||||||||||||
3 | Aleš KarolAleš Karol | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 20.80 | ||||||||||||||
4 | Patrik VodákPatrik Vodák | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 21.24 | ||||||||||||||
5 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 21.45 | ||||||||||||||
6 | Filip ŠpinárFilip Špinár | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 21.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 19.82 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KlocOndřej Kloc | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 20.67 | ||||||||||||||
3 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 20.74 | ||||||||||||||
4 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 21.42 | ||||||||||||||
5 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.12 | ||||||||||||||
Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.57 | ||||||||||||||
2 | Kryštof PetrůKryštof Petrů | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 23.11 | ||||||||||||||
3 | Matěj KřivánekMatěj Křivánek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 23.46 | ||||||||||||||
4 | Filip KlimentFilip Kliment | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 23.48 | ||||||||||||||
5 | Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 23.59 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KocúrOndřej Kocúr | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 24.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 19.25 | ||||||||||||||
2 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 20.24 | ||||||||||||||
3 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 22.57 | ||||||||||||||
Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Jiří KačmarčíkJiří Kačmarčík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 12 (ne, 13.1.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 19.12 | ||||||||||||||
2 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 20.86 | ||||||||||||||
3 | Matěj TajovskýMatěj Tajovský | 04 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 22.12 | ||||||||||||||
Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 17.66 | |||
2 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 17.71 | |||
3 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | 17.74 | |||
4 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.75 | |||
5 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 17.95 | |||
6 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 18.22 | |||
7 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 1 | 18.37 | |||
8 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 18.41 | |||
9 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 18.44 | |||
10 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 18.67 | |||
11 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 18.81 | |||
12 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 18.84 | |||
13 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 18.90 | |||
14 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 19.06 | |||
15 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 19.12 | |||
16 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 19.21 | |||
17 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 19.23 | |||
18 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 19.25 | |||
18 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 19.25 | |||
20 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 19.30 | |||
21 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 19.36 | |||
22 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 19.38 | |||
23 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 19.42 | |||
24 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.60 | |||
25 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 19.61 | |||
26 | Lukáš NěmecLukáš Němec | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 19.65 | |||
27 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 19.80 | |||
28 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 19.82 | |||
29 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 19.89 | |||
29 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 19.89 | |||
29 | Antonín NěmecAntonín Němec | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 19.89 | |||
32 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 19.95 | |||
32 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 19.95 | |||
34 | Tomáš NázlerTomáš Názler | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 19.96 | |||
35 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 4 | 19.99 | |||
36 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 20.03 | |||
37 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 20.06 | |||
38 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.11 | |||
39 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 20.17 | |||
40 | Jan MikešJan Mikeš | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 20.23 | |||
41 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 20.24 | |||
42 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 20.25 | |||
43 | Jakub HunákJakub Hunák | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 20.48 | |||
44 | Ondřej KlocOndřej Kloc | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 20.67 | |||
45 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 20.74 | |||
46 | Aleš KarolAleš Karol | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 20.80 | |||
47 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 20.86 | |||
48 | Patrik VodákPatrik Vodák | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 21.24 | |||
49 | Vojtěch GistrVojtěch Gistr | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 21.29 | |||
50 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 21.42 | |||
51 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 21.45 | |||
52 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 21.61 | |||
53 | Filip ŠpinárFilip Špinár | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 21.95 | |||
54 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.12 | |||
54 | Matěj TajovskýMatěj Tajovský | 04 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 22.12 | |||
56 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.57 | |||
56 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 22.57 | |||
58 | Kryštof PetrůKryštof Petrů | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 23.11 | |||
59 | Matěj KřivánekMatěj Křivánek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 23.46 | |||
60 | Filip KlimentFilip Kliment | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 23.48 | |||
61 | Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 23.59 | |||
62 | Ondřej KocúrOndřej Kocúr | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 24.47 | |||
Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | DNS | ||||
Tomáš MartykánTomáš Martykán | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DNS | ||||
Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | ||||
Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||
Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | ||||
Jiří KačmarčíkJiří Kačmarčík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | DNS | ||||
Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 20.01 | ||||||||||||||
2 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.16 | ||||||||||||||
3 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 20.42 | ||||||||||||||
4 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 20.95 | ||||||||||||||
5 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 21.43 | ||||||||||||||
6 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 21.49 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich BardoňJindřich Bardoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.21 | ||||||||||||||
2 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 21.44 | ||||||||||||||
3 | Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 21.82 | ||||||||||||||
4 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 22.11 | ||||||||||||||
5 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 22.51 | ||||||||||||||
6 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | 23.67 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 22.15 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 22.50 | ||||||||||||||
3 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.36 | ||||||||||||||
4 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 24.11 | ||||||||||||||
Šimon LiškaŠimon Liška | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Jakub HorskýJakub Horský | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 22.47 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 22.65 | ||||||||||||||
3 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 23.09 | ||||||||||||||
4 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.09 | ||||||||||||||
5 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk z.s. | 2 | 23.21 | ||||||||||||||
6 | Matěj MaléřMatěj Maléř | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 24.45 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František HolubFrantišek Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 24.14 | ||||||||||||||
2 | Daniel BalážDaniel Baláž | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 24.50 | ||||||||||||||
3 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 24.70 | ||||||||||||||
4 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 24.95 | ||||||||||||||
5 | Šimon BujnochŠimon Bujnoch | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 25.26 | ||||||||||||||
6 | Adam HolendaAdam Holenda | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 25.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 22.98 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 2 | 23.29 | ||||||||||||||
3 | Aleš HaburaAleš Habura | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.56 | ||||||||||||||
4 | Miroslav DobrovschiMiroslav Dobrovschi | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 25.59 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BorunskýMatěj Borunský | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 20.59 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 23.92 | ||||||||||||||
3 | Michal KubošekMichal Kubošek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 24.59 | ||||||||||||||
4 | Kryštof SmékalKryštof Smékal | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 25.18 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 20.01 | |||
2 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.16 | |||
3 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 20.42 | |||
4 | Matěj BorunskýMatěj Borunský | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 20.59 | |||
5 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 20.95 | |||
6 | Jindřich BardoňJindřich Bardoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.21 | |||
7 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 21.43 | |||
8 | Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 21.44 | |||
9 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 21.49 | |||
10 | Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 21.82 | |||
11 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 22.11 | |||
12 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 22.15 | |||
13 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 22.47 | |||
14 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 22.50 | |||
15 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 22.51 | |||
16 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 22.65 | |||
17 | Radovan ŽabkaRadovan Žabka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 22.98 | |||
18 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 23.09 | |||
18 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.09 | |||
20 | Dominik VereskovDominik Vereskov | 06 | AK Šternberk z.s. | 2 | 23.21 | |||
21 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 2 | 23.29 | |||
22 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.36 | |||
23 | Aleš HaburaAleš Habura | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.56 | |||
24 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | 23.67 | |||
25 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 23.92 | |||
26 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 24.11 | |||
27 | František HolubFrantišek Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 24.14 | |||
28 | Matěj MaléřMatěj Maléř | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 24.45 | |||
29 | Daniel BalážDaniel Baláž | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 24.50 | |||
30 | Michal KubošekMichal Kubošek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 24.59 | |||
31 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 24.70 | |||
32 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 24.95 | |||
33 | Kryštof SmékalKryštof Smékal | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 25.18 | |||
34 | Šimon BujnochŠimon Bujnoch | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 25.26 | |||
35 | Miroslav DobrovschiMiroslav Dobrovschi | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 25.59 | |||
36 | Adam HolendaAdam Holenda | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 25.74 | |||
Šimon LiškaŠimon Liška | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNS | ||||
Jakub HorskýJakub Horský | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | DNS |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 19.08 | ||||||||||||||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 19.16 | ||||||||||||||
3 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 19.19 | ||||||||||||||
4 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 19.87 | ||||||||||||||
5 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 19.88 | ||||||||||||||
6 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 19.52 | ||||||||||||||
2 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 20.00 | ||||||||||||||
3 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 20.13 | ||||||||||||||
4 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 20.39 | ||||||||||||||
5 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 20.59 | ||||||||||||||
6 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 20.70 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 20.45 | ||||||||||||||
2 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 20.78 | ||||||||||||||
3 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 20.91 | ||||||||||||||
4 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.98 | ||||||||||||||
5 | Lucie KašpárkováLucie Kašpárková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 21.50 | ||||||||||||||
6 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 22.31 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 20.32 | ||||||||||||||
2 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 20.87 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 21.04 | ||||||||||||||
4 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 21.20 | ||||||||||||||
5 | Michaela PetrošováMichaela Petrošová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 21.52 | ||||||||||||||
6 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 21.83 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 20.40 | ||||||||||||||
2 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 20.99 | ||||||||||||||
3 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 21.25 | ||||||||||||||
4 | Gabriela BegováGabriela Begová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 21.57 | ||||||||||||||
5 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 22.23 | ||||||||||||||
6 | Eliška BuroňováEliška Buroňová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 20.06 | ||||||||||||||
2 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 20.52 | ||||||||||||||
3 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 21.47 | ||||||||||||||
4 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 21.74 | ||||||||||||||
5 | Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 21.94 | ||||||||||||||
6 | Lucie PetrlováLucie Petrlová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 22.34 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 21.11 | ||||||||||||||
2 | Julie ČíhalováJulie Číhalová | 04 | SK Hranice, z.s. | 4 | 21.49 | ||||||||||||||
3 | Tereza JanouškováTereza Janoušková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 21.58 | ||||||||||||||
4 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 21.98 | ||||||||||||||
5 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 22.10 | ||||||||||||||
6 | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 22.15 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 21.65 | ||||||||||||||
2 | Ema DostálováEma Dostálová | 05 | SK Hranice, z.s. | 3 | 21.68 | ||||||||||||||
3 | Lucie KročováLucie Kročová | 05 | SK Hranice, z.s. | 2 | 21.78 | ||||||||||||||
4 | Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 21.92 | ||||||||||||||
5 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.98 | ||||||||||||||
6 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 22.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 21.62 | ||||||||||||||
2 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.65 | ||||||||||||||
3 | Alice KozákováAlice Kozáková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 21.92 | ||||||||||||||
4 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 22.00 | ||||||||||||||
5 | Klára RusmanováKlára Rusmanová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 22.01 | ||||||||||||||
6 | Lenka PetráňováLenka Petráňová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 22.57 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola HoškováNikola Hošková | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 21.78 | ||||||||||||||
2 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 21.92 | ||||||||||||||
3 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 22.14 | ||||||||||||||
4 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.18 | ||||||||||||||
5 | Dita HynčicováDita Hynčicová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.81 | ||||||||||||||
6 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 23.37 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 21.40 | ||||||||||||||
2 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 21.59 | ||||||||||||||
3 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 22.06 | ||||||||||||||
4 | Michaela SochováMichaela Sochová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.31 | ||||||||||||||
5 | Natálie MaternováNatálie Maternová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 22.52 | ||||||||||||||
6 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.20 | ||||||||||||||
2 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 22.68 | ||||||||||||||
3 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 23.03 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 5 | 23.28 | ||||||||||||||
5 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 23.31 | ||||||||||||||
6 | Nela ZahradníkováNela Zahradníková | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 23.60 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema JanůEma Janů | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 22.22 | ||||||||||||||
2 | Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 23.20 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 23.42 | ||||||||||||||
4 | Alena ŽďárkováAlena Žďárková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 23.44 | ||||||||||||||
5 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 6 | 23.60 | ||||||||||||||
Zuzana DatkováZuzana Datková | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.21 | ||||||||||||||
2 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 23.35 | ||||||||||||||
3 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.40 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KřížováZuzana Křížová | 05 | Orel Vyškov | 1 | 24.16 | ||||||||||||||
5 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.54 | ||||||||||||||
6 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 25.16 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 15 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MachalíčkováKlára Machalíčková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 21.98 | ||||||||||||||
2 | Gabriela HonzkováGabriela Honzková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 23.75 | ||||||||||||||
3 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 24.02 | ||||||||||||||
4 | Julie TicháJulie Tichá | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 24.66 | ||||||||||||||
5 | Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 25.59 | ||||||||||||||
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 16 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie TobiášováLucie Tobiášová | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 23.11 | ||||||||||||||
2 | Hana MaštalířováHana Maštalířová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 24.60 | ||||||||||||||
3 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 25.11 | ||||||||||||||
4 | Anna KalinAnna Kalin | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 25.73 | ||||||||||||||
Dorota CiencialováDorota Ciencialová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | |||||||||||||||
Rozálie DatkováRozálie Datková | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 17 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 21.09 | ||||||||||||||
2 | Natálie BlatováNatálie Blatová | 04 | AK Kroměříž | 3 | 21.98 | ||||||||||||||
3 | Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 22.77 | ||||||||||||||
4 | Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková | 04 | AK Kroměříž | 5 | 23.94 | ||||||||||||||
5 | Tereza HorčičkováTereza Horčičková | 04 | AK Kroměříž | 2 | 24.18 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 18 (ne, 13.1.2019 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niki JoanniduNiki Joannidu | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.27 | ||||||||||||||
2 | Adéla MüllerováAdéla Müllerová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 21.85 | ||||||||||||||
3 | Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 24.71 | ||||||||||||||
Patricie KočíPatricie Kočí | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 19.08 | |||
2 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 19.16 | |||
3 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 19.19 | |||
4 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 19.52 | |||
5 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 19.87 | |||
6 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 19.88 | |||
7 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 20.00 | |||
8 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 20.06 | |||
9 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 20.13 | |||
10 | Niki JoanniduNiki Joannidu | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.27 | |||
11 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 20.32 | |||
12 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 20.39 | |||
13 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 2 | 20.40 | |||
14 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 20.45 | |||
15 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.50 | |||
16 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 20.52 | |||
17 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 20.59 | |||
18 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 20.70 | |||
19 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 20.78 | |||
20 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 20.87 | |||
21 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 20.91 | |||
22 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.98 | |||
23 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 20.99 | |||
24 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 21.04 | |||
25 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 21.09 | |||
26 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 21.11 | |||
27 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 21.20 | |||
28 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 21.25 | |||
29 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 21.40 | |||
30 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 21.47 | |||
31 | Julie ČíhalováJulie Číhalová | 04 | SK Hranice, z.s. | 4 | 21.49 | |||
32 | Lucie KašpárkováLucie Kašpárková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 21.50 | |||
33 | Michaela PetrošováMichaela Petrošová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 21.52 | |||
34 | Gabriela BegováGabriela Begová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 21.57 | |||
35 | Tereza JanouškováTereza Janoušková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 21.58 | |||
36 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 21.59 | |||
37 | Karolína SynkováKarolína Synková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 21.62 | |||
38 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 21.65 | |||
38 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.65 | |||
40 | Ema DostálováEma Dostálová | 05 | SK Hranice, z.s. | 3 | 21.68 | |||
41 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 21.74 | |||
42 | Lucie KročováLucie Kročová | 05 | SK Hranice, z.s. | 2 | 21.78 | |||
42 | Nikola HoškováNikola Hošková | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 21.78 | |||
44 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 21.83 | |||
45 | Adéla MüllerováAdéla Müllerová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 21.85 | |||
46 | Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 21.92 | |||
46 | Alice KozákováAlice Kozáková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 21.92 | |||
46 | Adéla FajkusováAdéla Fajkusová | 05 | TJ Sokol Opava | 5 | 21.92 | |||
49 | Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 21.94 | |||
50 | Linda OrlováLinda Orlová | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 21.98 | |||
50 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.98 | |||
50 | Klára MachalíčkováKlára Machalíčková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 21.98 | |||
50 | Natálie BlatováNatálie Blatová | 04 | AK Kroměříž | 3 | 21.98 | |||
54 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 22.00 | |||
55 | Klára RusmanováKlára Rusmanová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 22.01 | |||
56 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 22.03 | |||
57 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 22.06 | |||
58 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 22.10 | |||
59 | Michaela DrábkováMichaela Drábková | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 22.14 | |||
60 | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 22.15 | |||
61 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.18 | |||
62 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.20 | |||
63 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.21 | |||
64 | Ema JanůEma Janů | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 22.22 | |||
65 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 22.23 | |||
66 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 22.31 | |||
66 | Michaela SochováMichaela Sochová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.31 | |||
68 | Lucie PetrlováLucie Petrlová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 22.34 | |||
69 | Natálie MaternováNatálie Maternová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 22.52 | |||
70 | Lenka PetráňováLenka Petráňová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 22.57 | |||
71 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 22.68 | |||
72 | Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 22.77 | |||
73 | Dita HynčicováDita Hynčicová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 22.81 | |||
74 | Nikola BobokováNikola Boboková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 23.03 | |||
75 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.05 | |||
76 | Lucie TobiášováLucie Tobiášová | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 23.11 | |||
77 | Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 23.20 | |||
78 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 5 | 23.28 | |||
79 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 23.31 | |||
80 | Nikola TondrováNikola Tondrová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 23.35 | |||
81 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 23.37 | |||
82 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 23.40 | |||
83 | Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 23.42 | |||
84 | Alena ŽďárkováAlena Žďárková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 23.44 | |||
85 | Nela ZahradníkováNela Zahradníková | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 23.60 | |||
85 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 6 | 23.60 | |||
87 | Eliška BuroňováEliška Buroňová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 23.73 | |||
88 | Gabriela HonzkováGabriela Honzková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 23.75 | |||
89 | Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková | 04 | AK Kroměříž | 5 | 23.94 | |||
90 | Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 24.02 | |||
91 | Zuzana KřížováZuzana Křížová | 05 | Orel Vyškov | 1 | 24.16 | |||
92 | Tereza HorčičkováTereza Horčičková | 04 | AK Kroměříž | 2 | 24.18 | |||
93 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 24.54 | |||
94 | Hana MaštalířováHana Maštalířová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 24.60 | |||
95 | Julie TicháJulie Tichá | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 24.66 | |||
96 | Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 24.71 | |||
97 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 25.11 | |||
98 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 25.16 | |||
99 | Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 25.59 | |||
100 | Anna KalinAnna Kalin | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 25.73 | |||
Zuzana DatkováZuzana Datková | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | ||||
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková | 05 | TJ TŽ Třinec | 3 | DNS | ||||
Dorota CiencialováDorota Ciencialová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | ||||
Rozálie DatkováRozálie Datková | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | ||||
Patricie KočíPatricie Kočí | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 4 | DNS |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 3 | 20.70 | ||||||||||||||
2 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 20.75 | ||||||||||||||
3 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 21.27 | ||||||||||||||
4 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 21.68 | ||||||||||||||
5 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 21.82 | ||||||||||||||
6 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 23.07 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.66 | ||||||||||||||
2 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 21.88 | ||||||||||||||
3 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 2 | 22.00 | ||||||||||||||
4 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 22.32 | ||||||||||||||
5 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 22.59 | ||||||||||||||
6 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 22.65 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 22.02 | ||||||||||||||
2 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 22.07 | ||||||||||||||
3 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 22.83 | ||||||||||||||
4 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 22.91 | ||||||||||||||
5 | Adriana TejralováAdriana Tejralová | 07 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 23.44 | ||||||||||||||
6 | Tereza KalčíkováTereza Kalčíková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 24.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KuncováBarbora Kuncová | 06 | AK Šternberk z.s. | 4 | 22.71 | ||||||||||||||
2 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 3 | 23.31 | ||||||||||||||
3 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 23.31 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.58 | ||||||||||||||
5 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 23.66 | ||||||||||||||
6 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 23.66 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 21.27 | ||||||||||||||
2 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 21.77 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 21.78 | ||||||||||||||
4 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.71 | ||||||||||||||
5 | Marie ŽůrkováMarie Žůrková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 25.69 | ||||||||||||||
6 | Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 26.13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 22.62 | ||||||||||||||
2 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 22.87 | ||||||||||||||
3 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 23.48 | ||||||||||||||
4 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.73 | ||||||||||||||
5 | Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová | 06 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 25.89 | ||||||||||||||
6 | Kateřina PeterkováKateřina Peterková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 26.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna VeseláKristýna Veselá | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 23.35 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 24.27 | ||||||||||||||
3 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 24.50 | ||||||||||||||
4 | Hana VančurováHana Vančurová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 24.95 | ||||||||||||||
5 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 25.43 | ||||||||||||||
6 | Anna TepláAnna Teplá | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 25.99 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.54 | ||||||||||||||
2 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.10 | ||||||||||||||
3 | Věra VítkováVěra Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 23.77 | ||||||||||||||
4 | Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 23.96 | ||||||||||||||
5 | Tereza DianováTereza Dianová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 25.54 | ||||||||||||||
6 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 25.87 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 23.57 | ||||||||||||||
2 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 23.98 | ||||||||||||||
3 | Nikol VaňákováNikol Vaňáková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 24.28 | ||||||||||||||
4 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 24.74 | ||||||||||||||
5 | Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 25.31 | ||||||||||||||
6 | Barbora KrejsováBarbora Krejsová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 26.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.61 | ||||||||||||||
2 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 23.85 | ||||||||||||||
3 | Veronika MalatinskáVeronika Malatinská | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 23.91 | ||||||||||||||
4 | Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 24.75 | ||||||||||||||
5 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 25.25 | ||||||||||||||
6 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 25.34 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 23.60 | ||||||||||||||
2 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 23.98 | ||||||||||||||
3 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 24.25 | ||||||||||||||
4 | Lucie KalčíkováLucie Kalčíková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 24.53 | ||||||||||||||
5 | Nela SkupieńováNela Skupieńová | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | 24.79 | ||||||||||||||
6 | Lada RopováLada Ropová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 25.78 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 24.72 | ||||||||||||||
2 | Tereza BromováTereza Bromová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 24.78 | ||||||||||||||
3 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 24.90 | ||||||||||||||
4 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 26.71 | ||||||||||||||
5 | Elena MatušíkováElena Matušíková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 26.95 | ||||||||||||||
6 | Marjana BařinkováMarjana Bařinková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 27.18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 22.97 | ||||||||||||||
2 | Emma KronEmma Kron | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 23.29 | ||||||||||||||
3 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.89 | ||||||||||||||
4 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 25.24 | ||||||||||||||
5 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 25.40 | ||||||||||||||
6 | Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 25.58 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (ne, 13.1.2019 - 15:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 23.27 | ||||||||||||||
2 | Natálie GalloNatálie Gallo | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.42 | ||||||||||||||
3 | Kristýna MagerováKristýna Magerová | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 24.18 | ||||||||||||||
4 | Karolína ŠtefkováKarolína Štefková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 25.59 | ||||||||||||||
Markéta MikušováMarkéta Mikušová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr.. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 3 | 20.70 | |||
2 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 20.75 | |||
3 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 21.27 | |||
3 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 21.27 | |||
5 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.66 | |||
6 | Magdalena MádrováMagdalena Mádrová | 06 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 21.68 | |||
7 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 21.77 | |||
8 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 21.78 | |||
9 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 21.82 | |||
10 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 21.88 | |||
11 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 2 | 22.00 | |||
12 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 22.02 | |||
13 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 22.07 | |||
14 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 22.32 | |||
15 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.54 | |||
16 | Karolína MaderováKarolína Maderová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 22.59 | |||
17 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 22.62 | |||
18 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 22.65 | |||
19 | Barbora KuncováBarbora Kuncová | 06 | AK Šternberk z.s. | 4 | 22.71 | |||
19 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.71 | |||
21 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 22.83 | |||
22 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 22.87 | |||
23 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 22.91 | |||
24 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 22.97 | |||
25 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 23.07 | |||
26 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 23.10 | |||
27 | Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová | 06 | TJ Sokol Opava | 3 | 23.27 | |||
28 | Emma KronEmma Kron | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 23.29 | |||
29 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 3 | 23.31 | |||
29 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 23.31 | |||
31 | Kristýna VeseláKristýna Veselá | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 23.35 | |||
32 | Natálie GalloNatálie Gallo | 06 | TJ Sokol Opava | 4 | 23.42 | |||
33 | Adriana TejralováAdriana Tejralová | 07 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 23.44 | |||
34 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 23.48 | |||
35 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 23.57 | |||
36 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.58 | |||
37 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 23.60 | |||
38 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.61 | |||
39 | Michaela MolkováMichaela Molková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 23.66 | |||
39 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 23.66 | |||
41 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.73 | |||
42 | Věra VítkováVěra Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 23.77 | |||
43 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 23.85 | |||
44 | Veronika MalatinskáVeronika Malatinská | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 23.91 | |||
45 | Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová | 06 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 23.96 | |||
46 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 23.98 | |||
46 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 23.98 | |||
48 | Tereza KalčíkováTereza Kalčíková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 24.05 | |||
49 | Kristýna MagerováKristýna Magerová | 06 | TJ Sokol Opava | 2 | 24.18 | |||
50 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 24.25 | |||
51 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 24.27 | |||
52 | Nikol VaňákováNikol Vaňáková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 24.28 | |||
53 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 24.50 | |||
54 | Lucie KalčíkováLucie Kalčíková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 24.53 | |||
55 | Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 24.72 | |||
56 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 24.74 | |||
57 | Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 24.75 | |||
58 | Tereza BromováTereza Bromová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 24.78 | |||
59 | Nela SkupieńováNela Skupieńová | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | 24.79 | |||
60 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.89 | |||
61 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 24.90 | |||
62 | Hana VančurováHana Vančurová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 24.95 | |||
63 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 25.24 | |||
64 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 25.25 | |||
65 | Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 25.31 | |||
66 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 25.34 | |||
67 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 25.40 | |||
68 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 25.43 | |||
69 | Tereza DianováTereza Dianová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 25.54 | |||
70 | Adéla ShejbalováAdéla Shejbalová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 25.58 | |||
71 | Karolína ŠtefkováKarolína Štefková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 25.59 | |||
72 | Marie ŽůrkováMarie Žůrková | 07 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 25.69 | |||
73 | Lada RopováLada Ropová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 25.78 | |||
74 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 25.87 | |||
75 | Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová | 06 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 25.89 | |||
76 | Anna TepláAnna Teplá | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 25.99 | |||
77 | Kateřina PeterkováKateřina Peterková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 26.00 | |||
78 | Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 26.13 | |||
79 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 26.71 | |||
80 | Barbora KrejsováBarbora Krejsová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 26.95 | |||
80 | Elena MatušíkováElena Matušíková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 26.95 | |||
82 | Marjana BařinkováMarjana Bařinková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 27.18 | |||
Markéta MikušováMarkéta Mikušová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ |