Back

 / Krajské přebory žactva

Ostrava - Vítkovice (13. 1. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.04
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.20
3 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 39.75
4 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 40.25
5 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 40.49
6 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 42.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 40.63
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.13
3 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 41.62
4 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 41.72
5 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 42.79
6 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 45.79
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 39.59
2 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.12
3 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 43.66
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 46.43
5 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 47.54
Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maciej SówkaMaciej Sówka 04 POLPOL 3 42.30
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 42.69
3 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 43.28
4 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 44.12
5 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 44.21
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 43.68
2 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.06
3 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 47.03
4 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.24
5 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 50.25
Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 43.70
2 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 47.26
3 Pawel JarzynaPawel Jarzyna 05 POLPOL 4 48.41
4 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 53.61
Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 44.23
2 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 49.40
3 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.93
4 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 57.74
Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 37.04
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.20
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 39.59
4 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 39.75
5 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 40.25
6 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 40.49
7 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 40.63
8 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 41.12
9 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 41.13
10 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 41.62
11 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 41.72
12 Maciej SówkaMaciej Sówka 04 POLPOL 3 42.30
13 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 42.68
14 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 42.69
15 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 42.79
16 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 43.28
17 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 43.66
18 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 43.68
19 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 43.70
20 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 44.12
21 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 44.21
22 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 44.23
23 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.06
24 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 45.79
25 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 46.43
26 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 47.03
27 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 47.24
28 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 47.26
29 Aleš KarolAleš Karol 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 47.54
30 Pawel JarzynaPawel Jarzyna 05 POLPOL 4 48.41
31 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 49.40
32 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 50.25
33 Denis NykšDenis Nykš 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 51.93
34 Ondřej KocúrOndřej Kocúr 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 53.61
35 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 57.74
Petr UherPetr Uher 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DQ
Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DQ
Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 42.93
2 Marcin MadrakMarcin Madrak 06 POLPOL 3 43.85
3 Maciek MichalczykMaciek Michalczyk 06 POLPOL 4 45.35
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 47.03
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.52
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 48.68
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.94
3 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 54.44
4 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 55.58
5 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 55.73
6 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 56.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 49.58
2 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 52.14
3 Tobiáš KrčTobiáš Krč 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 53.13
4 Marcin RyśMarcin Ryś 07 POLPOL 1 54.06
5 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 58.72
Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 52.25
2 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 52.49
3 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 56.12
4 Mateusz WojtyloMateusz Wojtylo 07 POLPOL 3 56.32
5 Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 58.05
6 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.74
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.06
2 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 52.14
3 Brajan ZygarynBrajan Zygaryn 08 POLPOL 1 53.42
4 Bartosz SwobodaBartosz Swoboda 07 POLPOL 6 57.15
Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DQ
Wojciech PerekWojciech Perek 08 POLPOL 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomasz CzubakTomasz Czubak 06 POLPOL 3 48.41
2 Jakub ŚwierczynaJakub Świerczyna 06 POLPOL 6 48.52
3 Michal WróbelMichal Wróbel 06 POLPOL 1 48.97
4 Szymon DudaSzymon Duda 06 POLPOL 4 50.40
5 Filip KubiczekFilip Kubiczek 07 POLPOL 2 57.14
6 Michal StarczewskiMichal Starczewski 06 POLPOL 5 59.20
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 42.93
2 Marcin MadrakMarcin Madrak 06 POLPOL 3 43.85
3 Maciek MichalczykMaciek Michalczyk 06 POLPOL 4 45.35
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 47.03
5 Tomasz CzubakTomasz Czubak 06 POLPOL 3 48.41
6 Jakub ŚwierczynaJakub Świerczyna 06 POLPOL 6 48.52
7 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 48.68
8 Michal WróbelMichal Wróbel 06 POLPOL 1 48.97
9 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 49.52
10 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 49.58
11 Szymon DudaSzymon Duda 06 POLPOL 4 50.40
12 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 50.94
13 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.06
14 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 52.14
14 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 52.14
16 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 52.25
17 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 52.49
18 Tobiáš KrčTobiáš Krč 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 53.13
19 Brajan ZygarynBrajan Zygaryn 08 POLPOL 1 53.42
20 Marcin RyśMarcin Ryś 07 POLPOL 1 54.06
21 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 54.44
22 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 55.58
23 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 55.73
24 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 56.12
25 Mateusz WojtyloMateusz Wojtylo 07 POLPOL 3 56.32
26 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 56.94
27 Filip KubiczekFilip Kubiczek 07 POLPOL 2 57.14
28 Bartosz SwobodaBartosz Swoboda 07 POLPOL 6 57.15
29 Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 58.05
30 Šimon LiškaŠimon Liška 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 58.72
31 Michal StarczewskiMichal Starczewski 06 POLPOL 5 59.20
32 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.74
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DQ
Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DQ
Wojciech PerekWojciech Perek 08 POLPOL 5 DQ

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 41.47
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 42.61
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.72
4 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.48
5 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 47.12
Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 44.11
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 45.22
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 45.43
4 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.20
5 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 49.51
6 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 49.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 POLPOL 2 45.94
2 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 47.64
3 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.98
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 48.40
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 45.82
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.50
3 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 46.83
4 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 47.15
5 Lucie TobiášováLucie Tobiášová 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 48.48
6 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 56.96
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 49.31
2 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 49.95
3 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.39
4 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 50.75
5 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.95
6 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 52.11
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 47.78
2 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 48.29
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 52.24
4 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 54.52
5 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 57.92
Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna NowickaMartyna Nowicka 05 POLPOL 5 47.30
2 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 47.45
3 Roksana KatryniokRoksana Katryniok 04 POLPOL 2 47.70
4 Emilia EringEmilia Ering 05 POLPOL 4 48.04
5 Maja ParysMaja Parys 05 POLPOL 6 49.28
6 Karolina RombergKarolina Romberg 05 POLPOL 1 49.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 41.47
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 42.61
3 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 42.72
4 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 44.11
5 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 45.22
6 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 45.43
7 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.48
8 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 45.82
9 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 POLPOL 2 45.94
10 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.50
11 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 46.83
12 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 47.12
13 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 47.15
14 Martyna NowickaMartyna Nowicka 05 POLPOL 5 47.30
15 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 47.45
16 Julie NekoksováJulie Nekoksová 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 47.64
17 Roksana KatryniokRoksana Katryniok 04 POLPOL 2 47.70
18 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 47.78
19 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 47.98
20 Emilia EringEmilia Ering 05 POLPOL 4 48.04
21 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 48.29
22 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 48.40
23 Lucie TobiášováLucie Tobiášová 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 48.48
24 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.20
25 Maja ParysMaja Parys 05 POLPOL 6 49.28
25 Karolina RombergKarolina Romberg 05 POLPOL 1 49.28
27 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 49.31
28 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 49.51
29 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 49.53
30 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 49.95
31 Gabriela HonzkováGabriela Honzková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 50.39
32 Tereza RačanskáTereza Račanská 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 50.75
33 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 50.95
34 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 52.11
35 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 52.24
36 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 54.52
37 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 56.96
38 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 57.92
Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ
Kateřina RüllováKateřina Rüllová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.52
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 45.04
3 Martyna KruczekMartyna Kruczek 06 POLPOL 5 46.35
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 47.08
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 47.17
6 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 47.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 47.27
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 49.63
3 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 50.04
4 Hanna PrzeździngHanna Przeździng 06 POLPOL 3 50.88
5 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 52.57
6 Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 55.25
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 48.25
2 Patrycja GrubaPatrycja Gruba 06 POLPOL 3 49.86
3 Daniela BačováDaniela Bačová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 50.60
4 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 52.55
5 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 2 55.01
6 Patrycja ReszkoPatrycja Reszko 06 POLPOL 1 55.69
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 48.87
2 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 49.99
3 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 50.06
4 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 51.50
5 Adriana TejralováAdriana Tejralová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.94
6 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 54.89
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.69
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 51.60
3 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 52.04
4 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 53.19
5 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 59.15
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 49.38
2 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 53.14
3 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.93
4 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.33
5 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 55.83
6 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 56.64
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 50.02
2 Oliwia LeszczyńskaOliwia Leszczyńska 09 POLPOL 2 51.88
3 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 52.13
4 Lena ZamojskaLena Zamojska 08 POLPOL 1 53.24
5 Zuzanna JarońZuzanna Jaroń 08 POLPOL 4 53.95
6 Amelia WeinertAmelia Weinert 08 POLPOL 6 55.02
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleksandra JagielloAleksandra Jagiello 06 POLPOL 3 49.12
2 Milena PlataMilena Plata 08 POLPOL 6 53.60
3 Antonina NowakAntonina Nowak 07 POLPOL 5 54.95
4 Emilia JagielskaEmilia Jagielska 07 POLPOL 4 55.62
5 Magdalena UrbańskaMagdalena Urbańska 07 POLPOL 1 56.52
6 Sokol MalgorzataSokol Malgorzata 08 POLPOL 2 58.65
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sara KupczakSara Kupczak 06 POLPOL 4 49.15
2 Hanna KaczmarczykHanna Kaczmarczyk 06 POLPOL 3 50.97
3 Nadia LuszczkiNadia Luszczki 06 POLPOL 2 52.55
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.52
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 45.04
3 Martyna KruczekMartyna Kruczek 06 POLPOL 5 46.35
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 47.08
5 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 47.17
6 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 47.27
7 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 47.69
8 Veronika VackováVeronika Vacková 06 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 47.80
9 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 48.25
10 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 48.87
11 Aleksandra JagielloAleksandra Jagiello 06 POLPOL 3 49.12
12 Sara KupczakSara Kupczak 06 POLPOL 4 49.15
13 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 49.38
14 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 49.63
15 Patrycja GrubaPatrycja Gruba 06 POLPOL 3 49.86
16 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 49.99
17 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 50.02
18 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 50.04
19 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 50.06
20 Daniela BačováDaniela Bačová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 50.60
21 Hanna PrzeździngHanna Przeździng 06 POLPOL 3 50.88
22 Hanna KaczmarczykHanna Kaczmarczyk 06 POLPOL 3 50.97
23 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 51.50
24 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 51.60
25 Oliwia LeszczyńskaOliwia Leszczyńska 09 POLPOL 2 51.88
26 Adriana TejralováAdriana Tejralová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 51.94
27 Sabina MarkováSabina Marková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 52.04
28 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 52.13
29 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 52.55
29 Nadia LuszczkiNadia Luszczki 06 POLPOL 2 52.55
31 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 52.57
32 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 53.14
33 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 53.19
34 Lena ZamojskaLena Zamojska 08 POLPOL 1 53.24
35 Milena PlataMilena Plata 08 POLPOL 6 53.60
36 Zuzanna JarońZuzanna Jaroń 08 POLPOL 4 53.95
37 Lucie HušákováLucie Hušáková 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 54.89
38 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.93
39 Antonina NowakAntonina Nowak 07 POLPOL 5 54.95
40 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s. 2 55.01
41 Amelia WeinertAmelia Weinert 08 POLPOL 6 55.02
42 Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 55.25
43 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 55.33
44 Emilia JagielskaEmilia Jagielska 07 POLPOL 4 55.62
45 Patrycja ReszkoPatrycja Reszko 06 POLPOL 1 55.69
46 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 55.83
47 Magdalena UrbańskaMagdalena Urbańska 07 POLPOL 1 56.52
48 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 56.64
49 Sokol MalgorzataSokol Malgorzata 08 POLPOL 2 58.65
50 Kateřina PeterkováKateřina Peterková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 59.15