Back

 / Krajské přebory dospělých

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 12.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 16 6.70 6.526.396.256.526.316.596.70
2 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 18 6.63 xx6.636.63xxx
3 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 14 6.54 xx6.456.456.406.54x
4 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 17 6.31 xx6.316.31x04.82x
5 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 20 6.24 xx6.246.24x--
6 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 9 6.23 6.236.135.946.23x4.885.88
7 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12 6.17 6.01xx6.01x6.17x
8 Tomáš ZajícTomáš Zajíc
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 7 6.08 5.936.085.786.085.77--
9 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 6 6.01 xx6.016.01xxx
10 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 15 5.95 5.865.95-5.950.00.00.0
11 Jakub DominasJakub Dominas
POLPOL
01 8 5.87 x5.87x5.870.00.00.0
12 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 1 5.79 x5.535.795.790.00.00.0
13 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4 5.64 5.645.555.545.640.00.00.0
14 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 2 5.64 5.535.645.305.640.00.00.0
15 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 11 5.60 5.405.435.605.600.00.00.0
16 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 3 5.50 x5.504.965.500.00.00.0
Jan ThiemelJan Thiemel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 5 DNS
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 19 DNS
Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 21 DNS
Oktawiusz KuleszaOktawiusz Kulesza
MOS KatowiceMOS Katowice
01 13 DNS
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 10 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamil WajdzikKamil Wajdzik
POLPOL
02 2 6.47 x6.47-6.47---
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 20 6.44 6.446.41x6.44xxx
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 23 6.36 x6.366.256.365.075.88x
4 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 14 6.22 5.885.526.106.106.026.225.74
5 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 21 6.16 5.945.826.166.165.885.906.02
6 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 18 6.15 6.075.985.846.075.816.155.62
7 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 25 6.06 6.065.925.976.065.855.896.05
8 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 6.04 x6.04x6.046.045.93x
9 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 16 6.01 5.64x6.016.010.00.00.0
10 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 5.96 xx5.965.960.00.00.0
11 Krystian DidykKrystian Didyk
POLPOL
03 22 5.79 5.245.795.755.790.00.00.0
12 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 11 5.77 5.655.715.775.770.00.00.0
13 Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1 5.63 5.63x5.405.630.00.00.0
14 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 5 5.57 5.545.575.545.570.00.00.0
15 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 5.44 5.265.285.445.440.00.00.0
16 Thomas MacuraThomas Macura
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 15 5.32 4.885.325.165.320.00.00.0
17 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 5.22 4.995.225.205.220.00.00.0
18 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 6 5.22 4.895.225.055.220.00.00.0
19 Kacper ZamojskiKacper Zamojski
POLPOL
03 13 5.06 4.244.905.065.060.00.00.0
20 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 12 4.96 4.964.54x4.960.00.00.0
21 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 7 4.91 x4.914.534.910.00.00.0
22 Mateusz WojtkowiakMateusz Wojtkowiak
POLPOL
03 10 4.66 4.664.46x4.660.00.00.0
23 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3 4.46 4.463.85x4.460.00.00.0
Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 24 NM
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gaja WotaGaja Wota
POLPOL
98 20 5.79 5.79xx5.79x5.015.48
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 18 5.48 5.075.255.395.395.455.485.40
3 Natalia MACHNatalia MACH
AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice
99 19 5.46 xx5.465.465.32x5.32
4 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 17 5.39 5.20x5.015.205.39x3.82
5 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 15 5.37 xx5.375.37xxx
6 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 5.23 5.185.095.095.185.10x5.23
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11 5.21 5.07x5.215.21x5.00x
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 13 5.15 4.80x5.155.154.28xx
9 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 16 5.13 5.055.13x5.130.00.00.0
10 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 12 5.12 5.045.12x5.120.00.00.0
11 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 14 5.11 4.725.114.955.110.00.00.0
12 Karolina StettnerKarolina Stettner
POLPOL
00 4 5.03 4.774.675.035.030.00.00.0
13 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 10 4.98 x4.984.904.980.00.00.0
14 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 7 4.93 4.934.924.864.930.00.00.0
15 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 8 4.92 xx4.924.920.00.00.0
16 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1 4.81 x4.694.814.810.00.00.0
17 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 4.74 4.744.48x4.740.00.00.0
18 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 2 4.49 x4.494.414.490.00.00.0
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 5 NM
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 3 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 12.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 29 5.42 xx5.425.42xxx
2 Zuzanna PopardowskaZuzanna Popardowska
POLPOL
02 2 5.29 5.165.275.295.295.245.235.27
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 27 5.29 5.095.135.295.295.065.085.01
4 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 31 5.26 xx5.195.19x5.26x
5 Kamila KamińskaKamila Kamińska
POLPOL
03 23 5.25 5.12xx5.125.13x5.25
6 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 18 5.19 5.195.075.025.194.824.904.90
7 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 28 5.16 5.165.024.805.16x5.07x
8 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 26 5.12 xx5.125.12x4.99x
9 Wiktoria GawryšWiktoria Gawryš
POLPOL
03 17 5.06 4.925.064.895.060.00.00.0
10 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 24 5.04 5.044.97x5.040.00.00.0
11 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 30 5.03 x4.945.035.030.00.00.0
12 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 21 4.95 xx4.954.950.00.00.0
13 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 16 4.94 xx4.944.940.00.00.0
14 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 11 4.92 4.644.92x4.920.00.00.0
15 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 12 4.91 4.704.91x4.910.00.00.0
16 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 19 4.89 xx4.894.890.00.00.0
17 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 13 4.81 4.784.714.814.810.00.00.0
18 Adéla HlochováAdéla Hlochová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 4.68 x4.68x4.680.00.00.0
19 Šárka PallováŠárka Pallová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 4.66 4.524.66x4.660.00.00.0
20 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 10 4.66 4.474.664.384.660.00.00.0
21 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 5 4.52 4.194.354.524.520.00.00.0
22 Julia ŠliwaJulia Šliwa
POLPOL
03 3 4.43 x4.43x4.430.00.00.0
23 Patrycja SzablaPatrycja Szabla
POLPOL
19 9 4.40 4.404.12x4.400.00.00.0
24 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 8 4.25 x4.144.254.250.00.00.0
25 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1 4.21 x4.21x4.210.00.00.0
26 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 14 4.20 4.174.203.964.200.00.00.0
27 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 22 4.13 x3.604.134.130.00.00.0
28 Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 25 4.11 4.11xx4.110.00.00.0
29 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4 3.75 3.383.753.693.750.00.00.0
30 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 20 3.24 3.243.20x3.240.00.00.0
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 15 DNS
Celkem 31 závodníků