Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (19. - 20. 1. 2019)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 11.02
2 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.90
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 10.78
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 10.32
5 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 09.88
6 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 09.85
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 09.79
8 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 09.72
9 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 09.50
10 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 09.18
11 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 09.13
12 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 08.95
13 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 08.45
14 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 08.44
15 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 08.35
16 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 08.31
17 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 08.17
18 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 08.16
19 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 08.14
20 Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 07.85
21 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 07.67
22 Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 07.18
23 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 07.03
24 Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 06.99
25 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 06.13
26 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 05.92
27 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 05.78
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 DNS
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 10.46
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 10.02
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 09.89
4 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 09.58
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.37
6 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 09.09
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 08.86
8 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 08.82
9 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 08.82
10 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 08.42
11 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 08.33
12 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 08.32
13 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 08.18
14 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 08.18
15 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 08.12
16 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 08.10
17 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 08.09
18 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.97
19 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 07.90
20 Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 07.86
21 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 07.83
22 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 07.82
23 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 07.70
24 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 07.70
25 Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 07.69
26 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 07.65
27 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.59
28 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.54
29 Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
04 07.53
30 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 07.48
31 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 07.47
32 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.45
33 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 07.39
34 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 07.36
35 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 07.32
36 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 07.25
37 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 07.23
38 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 07.22
39 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 07.15
40 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 07.02
41 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 06.91
42 Patricie ŠodkováPatricie Šodková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 06.83
43 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 06.80
44 Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 06.73
45 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 06.69
46 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 06.67
47 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 06.59
48 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 06.47
49 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 06.28
50 Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 06.27
51 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 06.08
52 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 05.86
53 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 05.85
54 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 05.81
55 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 05.53
56 Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 05.30
57 Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
05 05.21
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 DNS
Celkem 58 závodníků