Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (19. - 20. 1. 2019)

1000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:56.10
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:56.78
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:58.61
4 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:00.67
5 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.15
6 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:04.18
7 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:04.57
8 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:24.03
9 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:28.49
10 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4:57.00
Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. DNS
Martin TrybulaMartin Trybula 92 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:38.40
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:39.15
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:51.89
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:00.82
5 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:08.53
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:15.77
Celkem 6 závodníků

1000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:57.62
2 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2:58.41
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:59.07
4 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.47
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:10.16
6 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3:23.89
7 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3:23.94
8 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3:35.56
9 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3:36.07
Celkem 9 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:03.47
2 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:08.19
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:20.84
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:34.11
5 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:34.16
6 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:36.33
7 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3:45.66
8 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:06.24
9 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:18.34
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 10 závodníků