Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (19. - 20. 1. 2019)

Skok o tyči - Muži

(ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4.50
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 4.40
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.10
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 3.90
5 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 3.90
6 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.60
7 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 3.40
8 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 3.00
9 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2.80
10 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 2.00
Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
74 DNS
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 DNS
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNS
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 4.40
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.10
3 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3.70
4 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3.30
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3.20
6 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3.10
7 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 2.80
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.30
2 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.40
3 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 3.40
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3.00
5 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 2.80
6 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 2.60
7 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.40
8 Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2.40
9 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 2.20
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Výkon
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.40
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.40
3 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.00
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2.80
5 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2.40
6 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2.20
7 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 2.00
Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM
Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 DNS
Celkem 10 závodníků