Back

 / Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (19. - 20. 1. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.12
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.26
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.49
4 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.76
5 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.85
6 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.28
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.08
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.19
2 Evan OHanlonEvan OHanlon 78 AustrálieAustrálie 07.33
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 07.35
4 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.44
5 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.55
6 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.72
7 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.04
Martin TrybulaMartin Trybula 92 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.33
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.36
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.51
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.58
5 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.60
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.99
Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.54
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.57
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.72
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.74
5 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 07.99
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.74
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.20
4 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 08.30
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.51
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.10
3 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.43
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.57
5 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.66
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.53
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.94
3 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 07.99
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.26
5 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.69
Celkem 5 závodníků