Back

 / Athlecics Indoor Ostrava I

Ostrava - Vítkovice (24. 1. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:49.96
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:50.80
3 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:54.54
4 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:56.78
5 Pawel WidlakPawel Widlak 99 LKS Klos OlkuszLKS Klos Olkusz 2 1:56.82
6 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 1:57.12
7 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:57.89
8 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 2:04.56
Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:59.13
2 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 1:59.77
3 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:01.03
4 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:01.37
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:04.07
6 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:04.30
7 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:04.64
8 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 2:05.35
9 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:07.23
10 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:07.49
11 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:11.29
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:05.65
2 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:09.64
3 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:09.67
4 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:11.21
5 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:11.91
6 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:12.47
7 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:12.92
8 Michal SlavíčekMichal Slavíček 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 2:18.98
9 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:20.26
10 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:21.23
11 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:24.05
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:49.96
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:50.80
3 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:54.54
4 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:56.78
5 Pawel WidlakPawel Widlak 99 LKS Klos OlkuszLKS Klos Olkusz 2 1:56.82
6 Adam ZenklAdam Zenkl 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 1:57.12
7 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 1:57.89
8 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:59.13
9 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 1:59.77
10 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:01.03
11 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:01.37
12 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:04.07
13 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:04.30
14 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 2:04.56
15 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:04.64
16 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 2:05.35
17 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:05.65
18 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:07.23
19 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:07.49
20 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:09.64
21 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:09.67
22 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:11.21
23 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:11.29
24 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:11.91
25 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:12.47
26 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:12.92
27 Michal SlavíčekMichal Slavíček 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 2:18.98
28 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:20.26
29 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:21.23
30 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:24.05
Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 DNF

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 24.1.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:05.36
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:08.41
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:15.09
4 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:16.03
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:16.09
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:16.35
7 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:17.17
8 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:17.62
9 Samanta GórniakSamanta Górniak 02 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 3 2:19.76
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 24.1.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:22.24
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:22.53
3 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:23.57
4 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:24.14
5 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:24.17
6 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:24.46
7 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:28.48
8 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 2:28.60
9 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:28.90
10 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 2:30.72
11 Julia MakuchJulia Makuch 04 LOsiekKS KlosLOsiekKS Klos 5 2:32.81
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 24.1.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:25.04
2 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:28.29
3 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:28.72
4 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:31.63
5 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:32.70
6 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:35.24
7 Markéta ValouškováMarkéta Valoušková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:38.57
8 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:40.25
9 Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:45.27
10 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:45.92
11 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:49.93
12 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:02.99
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:05.36
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:08.41
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:15.09
4 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:16.03
5 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:16.09
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:16.35
7 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:17.17
8 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 2:17.62
9 Samanta GórniakSamanta Górniak 02 MUKS SZS CieszynMUKS SZS Cieszyn 3 2:19.76
10 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:22.24
11 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:22.53
12 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:23.57
13 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:24.14
14 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:24.17
15 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:24.46
16 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:25.04
17 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:28.29
18 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:28.48
19 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 2:28.60
20 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:28.72
21 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:28.90
22 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 2:30.72
23 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:31.63
24 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:32.70
25 Julia MakuchJulia Makuch 04 LOsiekKS KlosLOsiekKS Klos 5 2:32.81
26 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:35.24
27 Markéta ValouškováMarkéta Valoušková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:38.57
28 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:40.25
29 Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:45.27
30 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:45.92
31 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:49.93
32 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:02.99